Dotaz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na můj dlouhodobý problém s pletí, který mě trápí už od puberty.

Neustále se mi dělá akné, někdy víc, jindy míň a to i v mém věku, kdy mi bude letos 40. Dříve jsem hodně sportovala, kdy mi dost vadil pot, jak na obličeji, tak v podpaží ( kdy mám všechny bílé věci zabarvené do žluta, což je dost nepříjemné..), ale třeba i sklenička jakéhokoliv alkoholu, nebo celý den na sluníčku. Zbytek těla mám kůži naopak vysušenou, svědivou, že ji musím promazávat, kromě vlasů, které se mi hodně mastí.. jsem snědčí, pupínky mi navíc způsobují změny pigmentu, jakoby flíčky..a tak udržovat takovou pleť v nějakém normálu mě stojí hodně sil..mám dvě děti, které mají naopak velice světlou pleť, což mě hodně překvapilo. Aktuálně kojím, dalo by se to na to svést, že mé tělo nemá dostatek živin, ale tyto problémy jsem měla i před tím ..

ve 14 mi zjistili zvýšenou funkci štítné žlázy, údajně autoimunitní, což jsou “ podivočené“ hormony, a tak bych chtěla vědět, jestli toto je opravdu ta zásadní věc, nebo mohu třeba stravou nějak tyto problémy ovlivnit, protože léky (euthyrox) jím od puberty a údajně je musím brát celý život..vždy si čtu vaše rady, ale máte i nějakou pro mě, jak skloubit stravu a “ změnu myšlení „, abych vyhrála nad hormony a akné se jednou pro vždy zbavila ?

Děkuji za odpověď a přeji pěkný den

Odpověď

Dobrý den, ačkoliv se tím trápíte celý život, je to vlastně hrozně jednoduché…

Podle Astrologie 9 planet jste 1 Voda, vaším životním úkolem je pochopit vztahy a naučit se komunikovat o svém nitru, o tom, co vás trápí, učit se konstruktivně vyjadřovat to, co cítíte. Máte pět izolovaných jedniček, které ukazují na totální uzavřenost vašich myšlenek, nedokážete sdělovat nic ze sebe a tato energie se obrací negativně proti vám, způsobuje nespokojenost (vy máte ještě navíc jednu osmičku, což je číslo negativity), a přetěžují se játra, která vyjadřují tom, jak jsme v životě spokojení – duchovní příčina oslabených jater a žlučníku. Je ve vás ohromné množství energie i podle vaší krevní skupiny, jste vůdce, ale v praxi to neděláte, v praxi všechnu tuhle sílu držíte v sobě, a když už to neudržíte, bouříte a protrháváte hráze, lítají talíře. Tipla bych, že nejvíce problémů máte v rodině a vztahem sama k sobě, nízké sebevědomí, nesete si rodinnou karmu – šestka.

1 Voda má nejohroženější orgány ledviny, močový měchýř a pohlavní orgány, hormonální systém – viz Energetická růžice. Program pro váš životní úkol je Soužít je láska, jeho období je v zimě, pak si ho projděte, je to základní pro váš život.

Hormonální systém je soustava žláz s vnitřní sekrecí, které se navzájem udržují v aktivitě, když jedna pracuje špatně, ostatní ji v činnosti podporují, celý systém udržuje rovnováhu, pokud do něj nezasáhneme zvenku umělými hormony. Tím pak tento systém neví, kde je problém, protože nerozpozná, že žláza pracuje špatně, když hormonů je dost díky doplnění zvenku. Přečtěte si o lymfě a hormonálním systému.

Umělé hormony přetěžují především játra. Kontrolkou jater je kůže, akné je vyjádřením kombinace přetíženého hormonálního systému a jater dohromady.

Výzvou pro vás je přestat tlačit na sebe, přestat držet nespokojenost sama v sobě a začít mluvit o tom, co cítíte, začít dělat to, co vás baví, přestat se obětovat pro rodinu, říkat si o pomoc partnera, učit se naslouchat.

Je třeba učit se žensky fungovat, najít správný vztah k sobě jako k ženě a vědomě svou ženskou roli žít – vědět, co dělat ve vztahu k sobě, k muži, k dětem, k životu. Právě teď je otevřen KRUH Žena je láska (spěchejte, jen 1x v roce ho otevírám), přidejte se.

Je pro vás k dispozici mnoho pro vaši ženskou cestu – kurz zdarma Žena je láska, knížka Žena je láska, můžete se podívat na videa volně na různá témata, pro vás témata KOmunikace, uzavřená ženská FB skupina Žena je láska. Neváhejte!

Váš tlak, který vzniká nekomunikací, způsobuje zvýšenou funkci štítné žlázy – viz duchovní příčina. Umělé hormony přetěžují hormonální systém a játra a jste u nekonečného akné. (u duchovních příčin je proklik na přírodní léčbu)

Doporučuji vám toto:

vojtěšku Green Health – harmonizuje štítnou žlázu, posiluje ledviny, odkyseluje organismus, léčí záněty a akné 2-2-2 + Evening Primrose Oil – pupalka harmonizující hormonální systém, hojící záněty 1-1-1 + Super Mega 50 – multivitamín s vysokým obsahem béček 1-1-1 + C 1000 2-2-0 – hojí kůži + Mega Chelated Zinc 1-1-1 – hojí kůži

Pokud by vyšlo ještě na Noni 3 polévkové lžíce, harmonizuje a stabilizuje štítnou žlázu, usnadňuje zbavovat se napětí.

Vše si pořídíte v empatia shopu

Takto užívat min. půl roku, min. do zimy, období ledvin, pak se podle vašeho stavu domluvíme, co dál, v každém případě je potřeba projít očistou jater na jaře a zbavit se odpadu umělých hormonů, do té doby věřím, že už nebude potřeba je užívat. Berte to tak, jak dlouho se problémem trápíte, je třeba trpělivě a dlouhodobě harmonizovat, posilovat vnitřní orgány, čistit a učit se jinému fungování ve vztazích – to vše chce čas. Přečtěte si o tom, co je to přírodní léčení.

Ze stravy je nutné vyřadit všechny cukry, sladkosti, mléčné výrobky, bílou mouku, uzeniny, chemii. Ideálně skloubit se stravou podle své krevní skupiny. Co jíst? Rýžové kaše v rostlinném mléce oslazené ovocem. Zeleninové polévky, zeleninová rizota, zeleninu na všechny způsoby. Z masa pouze ryby.

Držím vám palce, vše půjde.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K
Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K

Vojtěška, která je základní látkou Green Health, je díky svému vysokému obsahu chlorofylu skvělá k detoxikaci a alkalizaci. Je to opravdová zásobárna živin: obsahuje několik vitaminů (C, D, E, K, B), betakaroten, minerály (vápník, železo, draslík, fosfor) a esenciální aminokyseliny, které všechny podporují zdravé fyziologické procesy v těle.

Detail produktu

Komentáře