Dotaz

Dobrý deň.

Viem, že podobna otázka tu bola ale potom sa v nej riešila osobná situácia. Mam vyraznu asymetriu prs (2 čísla A pravý je väčší) asi priblizne 2 roky. Mám 15 a spočiatku som to neriešila ale napokon ma to začalo dosť obmedzovat – nemohla som nosit co som chcela a vhodne plavky bolo tiez tazke najst. Čítala som,že to môže súvisieť s rodičmi tak tu je môj príbeh:

Moji rodičia sa rozviedli keď som mala cca 11 rokov. Od tej doby sa všetko začalo kaziť. S mojim otcom som sa vobec nestretavala a nenasla ziadne pochopenie. S mamou to bolo tazke pretoze bola na všetko sama. Otec ma druhu zenu uz 2 roky je zenaty a narodil sa mu syn. Dceru nikdy nechcel, vzdy tuzil po synovi. Jeho Manželka ma tak nenavidela , že sa ma chcela čo navzdy zbavit a zabranit mu v hocijakom kontakte. Zacala šíriť všade kde prišla aká som využivacska kurva, pica co manipuluje a je stelesnenie diabla. Samozrejme ako to moze male 11, 12 rocne dievcatko pochopit? Takto mi nicila zivot dokym som nepovedala dosť a zabranila dalšiemu kontaktu. Otcovi som sa snazila dohovorit uz 2 roky ale je to marné. Je akoby pod čarami. Kazdy den na neho myslim a chyba mi viditelne muzsky vzor.Nikdy mi neprejavil lasku ani nic podobne ani na silvestra ma mal problem zobrat k sebe lebo ona nedovolí(aj ked si to meprizná)

Musím povedať, že moje sebavedomie je totálne zruinované. Inak musim este na zaver povedat,ze som sa niekedy cítila pri mame ako mužská rola.

Prosim vas poradite mi prosim? Dakujem🙏❤️

Odpověď

Dobrý den,

naši rodiče nám dávají ty nejlepší vstupní podmínky pro to, abychom pochopili sami sebe a na základě tohoto pochopení přijali své životní výzvy a úkoly a začali na nich pracovat. Rodiče, ať jsou jacíkoliv, jsou pro nás se vším, co dělali a nedělali, těmi nejzákladnějšími učiteli. Vy toho spoustu víte, chápete, že to drhne někde ve vztahu s otcem, ostatně pravé prso je ukazatelem vztahu k otci, a současně vnímáte, že vedle matky jste se cítila v mužské energii. Ano, tam je základní problém a asymetrie prsou je jen první, drobný ukazatel.

Vy jste podle Astrologie 9 planet 2 Země, což je energie velmi tichá, pasivní, nerozhodná a ustupující. Projděte si Harmonickými vztahy a kupte si ebook Harmonické vztahy podle A9P, najdete tam nejen svůj charakter a výzvy, ale i charakter a výzvy vašich rodičů, a tím najdete způsob, jak s nimi komunikovat a fungovat. K tomu jsou pro váš životní úkol připravená videa na Přijímat je láska, vaším životním úkolem je učit se přijímat vše tak, jak to je. Pokud byste prošla členskou sekcí, našla byste uvnitř spoustu možností, jak přijmout vše na sobě, vše na druhých podle různých diagnostických metod, a současně spoustu duchovních praktických pomůcek, jak se napojovat na sebe, jak se spojovat se svou duší a tolik se nezabývat druhými a venkovním světem.

Vaším zásadním problémem je, že jste velmi nerozhodná, nemáte tah na branku, ulpíváte na myšlenkách a hlavně pocitech, které vám škodí. Nemáte číslo 5, navíc jste velmi citlivá až přecitlivělá – více dvojek, a máte karmickou rovinu Saturnu. Tyto výzvy jsou nutné překonávat, dělat praktické kroky ke své změně, nejen se v pocitech utápět, stát se mistrem, ovládajícím svou mysl a pracující s duchovní sférou.

Máte vysokou míru citlivosti i díky dvěma sedmičkám, ale díky osmičce jste nastavena na negativní přijímání událostí kolem sebe. Proto to chce praktické kroky, vedoucí k vděčnosti, odpuštění a hlavně přijetí.

Pokud se vám podaří zvládnout své výzvy (jakože se to podaří určitě, pokud se do nich pouštíte takto mladá), rozvinete svůj dar, který jste dostala. Inspirovat druhé, pomáhat otevírat srdce druhým, pracovat s duchovním potenciálem, který je ve vás obrovský – máte rovinu inspirace. Až přijmete sebe se svými nedostatky takovou, jaká jste, až přijmete všechny lidi kolem se všemi chybami takové, jací jsou, až uvidíte všechno pozitivně a budete za to vděčná, získáte sílu svůj dar rozvinout. Jen z přijetí chyb a nedostatků, z přijetí stínů, je možné rozvinout své světlo a stát se supermanem svého života, stát se guru pro sebe a pro druhé. To je vaše cesta.

Člověk, který spojí tyto dvě části, realizuje nejen vědomí o rovnováze mysli a duše, ale i mysli, duše a těla. Nejen, že se o své tělo stará, ale prakticky – tělem – realizuje svou duchovnost. Tzn. žije svým posláním a svými dary obdarovává svět prakticky. To vše můžete získat v členské sekci Přijímat je láska, tam začněte.

Druhou cestou je cesta vědomého ženství. Je třeba se naučit ctít mužskou i ženskou energii jako jediné možné póly přinášející rovnováhu. Přidejte se k ženské výzvě Sebelásky a vstupte do KRUHU, tam žijeme naše čarodějné části v praxi díky rituálům, meditacím, sdíleným kruhům, a postupujeme cestou lásky k sobě i mužům obecně i svým partnerům. Vidím ve vás vědomou ženu, která inspiruje další…

Abychom nezapomněly na tělo, je třeba doplnit ženskou energii ve vás i fyzicky, pomocí ženských bylin, pomoci žaludku, aby lépe přijímal a aby vás strava nepřekyselovala a vy se nedostávala do negace.

Doporučuji:

vojtěška Green Health 2-2-2 +  pupalka Evening Primrose Oil 1-1-1 + Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce denně naředěné ve vodě vypít

Přečtěte si další doporučení pro očistu lymfy, protože se vám blokuje, můžete přidat jakýkoliv další produkt, který vás osloví, ale věnujte se stravě, vyřaďte, co lymfu blokuje a především neužívejte hormonální antikoncepci nebo jakékoliv hormony.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravu slaďte se svou krevní skupinou, vyřaďte mínusové potraviny, přečtěte si zásady našeho zdravého stravování. Vaši energii je třeba ventikovat fyzicky, dynamickým pohybem, přečtěte článek Která cvičení jsou pro koho vhodná.

Nejdůležitější je ale – začít ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře