Dotaz

Dobrý den,
před dvěma lety se mi objevil ekzém na krku. Nikdy před tím jsem s ekzémem problém neměla. Byla jsem však diagnostikována jako alergik, astmatik a bohužel i dva roky dýchala léky s kortikoidy. Pak jsem se rozhodla řešit svoje problémy jinou cestou – přírodní, duchovní – a svých dýchacích obtíží jsem se témeř zbavila. Jak jsem psala na začátku před dvěma lety se však objevil ten ekzém. Po pul roce jsem odjela na 5 měsíců na studijní pobyt do zahraničí a ekzém zmizel. Vrátila jsem se s čistou kůží v červnu a ani ne do měsíce byl ekzém zpátky a postupně se rozlezl na krk, dekolt, obličej, ramena, bradavky a pravé předloktí. Momentálně se mi ho daří trochu zklidňovat koupelemi z soli z mrtvého moře, ale ráda bych našla řešení, jak se ho zbavit úplně.
Za radu budu moc vděčná. Děkuji!

Odpověď

Dobrý den,
věřím, že jste si po čas čekání na placenou odpověď vyhledala mezi dotazy informace o alergiích, astmatu a ekzémech a mnoho se vám již spojila a pochopila jste. Vysvětlení, proč z alergie přichází astma a následně kožní potíže, najdete v této odpovědi. A teď konkrétně k vám 🙂
Jste velmi emotivní, vášnivý a citlivý člověk (plná rovina 2-5-8 i den narození), bohužel trpíte slabou sebedůvěrou a jste velmi zranitelná. Jste sice velmi silná a energická osobnost (rovina 1-5-9 a energie krevní skupiny O), máte však v sobě zakonzervovány staré křivdy a bolesti, které neumíte vypustit (6 KOv), a které vás tudíž ve vašem posunu brzdí. Podívejte se do své rodiny, na období svého života mezi šesti až patnácti lety, tam tyto konzervy najdete, otvírejte! O tom, že je cosi ve vás zakonzervováno v rodině svědčí i to, že když jste jí na čas opustila do Angllie, ekzém vám zmizel, vrátila jste se, i on se vrátil. Je tam něco, co vát trápí a štve, a o čem neumíte mluvit, ale dusíte to v sobě. Jste sice komunikativní, ale nerada mluvíte o tom, co vás trápí a bolí, obzvlášť staré, zakonzervované křivdy nerada otvíráte a nechcete se k ním vracet, to ale nejde, ony ovlivňují všechny vaše další vztahy a vrací se k vám jiných podobách – vše je potřeba přijímat jako trénink. Vaše osmička v datu narození ukazuje na to, že učit se odpouštět a správným způsobem ventilovat svou energii je váš karmický úkol, máte se učit najít rovnováhu ve svém životě, naučit se karmickým zákonitostem vesmíru a uplatnit je reálně ve svém životě. Najít harmonii mezi vším, co děláte, najít rub každé mince, nezabývat se jen lícem, učit se vidět vše z obou stran – rovnováha. Učit se to musíte ale reálně, prakticky, v každodenních situacích, tím, že to budete zkoušet a dělat. Pro vás je stěžejní práce a vlastní realizace, potřebujete dělat jen to, co vás baví, najít si to, co vás těší, to dělat a rozvíjet, a peníze neřešit, ony přijdou – poté, co bude práce vaším koníčkem. Pokud budete dělat práci, kde uplatníte všechny své schopnosti, vyventilujete svou silnou emotivní energii a tudíž žádná nezbyde na to, aby se ve vás zakonzerovala, usadila, a vy nabudete přesvědčení o vlastních schopnostech, nebudete sebedůvěru, a pak snáze budete mluvit o svých trápeních a smutcích. To je realizace oné harmonie v praxi. V práci máte sklon k workohollismu, i to je pro vás výzva k harmonii, všeho s mírou. Lidé s osmičkou v datu narození nesou karmu peněz a lásky, jsou to většinou lidé, kteří peníze nějakým způsobem řeší, buď je nemají, nebo jich mají mnoho, ale mají kolem nich starosti, nebo se za nimi honí a ony nepřicházejí, nebo se nad ně povyšují a nechtějí přiznat jejich duchovní rozměr, zkrátka lidé s osmičkou v datu narození by se právě penězi zabývat měli a to především ve smyslu hledání harmonie v přístupu k nim. Učit se přijímat je jako jakýkoliv nástroj k našemu posunu jako cokoliv jiného. Proto lidem s osmičkou vždy nabízím obchod, ideálně práci s penězi. A lidem s rovinou vášně, což jste vy, kteří potřebují pomáhat druhým, umí naslouchat, je poradenství s penězi naprosto dokonalá realizace. Vaše samostatnost a touha vše si řídit a rozhodovat sama tomu dává další podporu. Přečtěte si o spolupráci s námi a pokud vám to přijde smysluplné, ozvěte se!
Samozřejmě že i tělesně je to o tom stejném. Alergie je projev neschopnosti prostě říci, co mě trápí, uzavírání nespokojenosti v sobě, užírání se tím, což následně se projevuje jako neadekvátní reakce – řvu, obviňuji druhé, dělám scény, tak i mé tělo reaguje na alergeny neadekvátně, bouřlivě. Pokud to nepochopím a nenaučím se prostě říci, co mě trápí a neřešit, co s tím udělá ten druhý (pokud mi někdo ublíží, je třeba to přijmout jako vlastní trénink, vlastní učení a toho, kdo mi ublížil brát jen jako učitele, trenéra, který mě trénuje nejen ublížení pochopit, ale také o tom, jak se z toho následně cítím, hovořit, svou bolest adekvátně vyjádřit, sdělit ji), pokud nepochopím, že ten druhý s tím vlastně nemá nic společného, zadržuji ublížení v sobě jako křivdu a vnitřně se povýším – řeknu si, že mi ten druhý nestojí za to, abych s ním bojoval, abych ho přesvědčoval o své pravdě, nemám už sílu mu říkat, že musí uznat, že mi ublížil, přijde astma. Astma ale ničí především svého nositele, dusí ho, dokud nepustí a nepovolí od svých tvrdých požadavků, aby druhý jednal podle něj. Astma je zatuhlost a zatvrzelost ve svých postojích a názorech. A jsme u jater 🙂 a jejich kontrolky – kůže, ekzému. Co nevyjde ústy, musí kůží. Pokud ještě navíc zhoršujeme odtok škodlivin, zloby a křivd tím, že blokujeme lymfu třeba tím, že jíme mléčné výrobky, užíváme hormony, milujeme sladké a špatně pijeme, začne ekzém vylézat s mnohem větší razancí a především v oblasti horní části těla, krk, dekolt, ruce, obličej. Když máme ekzém na obličeji, je to nejrazatnější upozornění – razítko, je to nejvíc vidět a také i my to chceme nejvíc řešit, když to nejde schovat.
Doporučila bych vám udělat si nyní jaterní kůru (na konci uvedenou procedůru s olejem a citronem ne, nemusela byste to ustát, důležité jsou všechny doporučení před tím). Určitě bych přidala vápník s hořčíkem Strong Bones na zklidnění ekzému a proti překyselení (dávkování 2-2-2 po jídle). Podívejte se na odkyselení, je to pro vás opravdu hodně zásadní. Začněte se stravovat podle své krevní skupiny.
Po tříměsíční jaterní kůře se dohodneme, jak dál pokračovat podle vašeho stavu a také, jak rozhýbete vše, co je ve vás 🙂
Přečtěte si knížku Štěstí není náhoda a ozvěte se kvůli spolupráci 🙂 Těšíme se…
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře