Dotaz

Ahoj, prosím o nasměrování, jsem hodně vyčerpaná, unavená, nic mě netěší.

Máme 16 ti leteho syna, autistu, velmi ovlivnil celou rodinu, dceru, prarodiče, nejvíc samozřejmě nás, rodiče. Zatímco manžel je z něj šťastný, já i když jsem hodně zamakala na sobě vnímám, že někde hluboko uvnitř sebe mám velkou bolest a pocit zklamání, že nejsem dobrá máma. Protože od chvíle, kdy se syn narodil, se mi změnil svět a žiju s tím, že nikdy neuspokojim jeho potřeby, i kdybych se rozkrajela. Odstavilal jsem dceru, ktere bylo tenkrát 11 let, nebyla jsem tady ani pro manžela. Pro sebe už vůbec. Teď si dávám pauzu od zaměstnání, potřebuji klid a srovnat si svůj život.

Děkuji Petra

Odpověď

Dobrý den,

přečtěte si duchovní příčinu autismu a dotaz na stejný problém s odpovědí, je zbytečné to opakovat. Autisté k nám přicházejí jako pomocníci, aby nás navedli na naše životní výzvy, aby nás navedli do našeho nitra, do sebe, do svých stínů a strachů. A abychom se věnovali na prvním místě sobě a díky tomu realizovali své dary, se kterými jsme přišli, abychom jimi obdarovávali druhé lidi. Autisté jsou těmi, kteří přicházejí s těmito dvěma póly. Proč k vám přišel?

Jste velmi silná a současně empatická osoba, máte dvě plné roviny – myšlení s vícečetnými jedničkami a rovinu empatie. Znamená to, že dokážete nasměrovat cokoliv, do čeho se pustíte, linkou rozumovou v souladu empatií, nic, do čeho se pouštíte, neděláte tlakem, ale s ohledem na druhé, na okolí. K tomu jste 9 Oheň, což je energie radosti a energie srdce, člověk s touto energií má inspirovat, zářit, svítit druhým na cestu tím, že si užívá život tím, co miluje dělat. Jako krevní skupina AB nesete sílu duchovního vůdce, je pro vás otevřený duchovní svět a vy máte inspirovat druhé k napojení, vnímání, uvědomění si vyšších sil. Nesete v sobě jeden pól, který vám ukazuje váš syn – napojení na duchovní svět, sílu k tomu toto napojení skutečně žít. Nevím, do jaké míry realizujete své dary, jakou práci děláte, předpokládám, že pokud si od ní dáváte pauzu, tak to nic podobného asi není….

Projděte si program pro váš prvek Oheň Radovat se je láska, tam pochopíte a vyřešíte svůj základní životní úkol, naučíte se radovat ze všeho, co žijete.

Druhý pól, který vám ukazuje váš syn, je váš stín, vaše „chyby“, které jsou výzvami ke změně. Jde o energii izolované sedmičky, tzn. izolovaných emocí. Je třeba do činností, které děláte, do komunikace s druhými, do svého života, vložit emoce, pozitivní i negativní, je třeba je začít konstruktivně vyjadřovat a dávat ven. Práce s uzavřenými emocemi je vaše životní výzva, umět je ventilovat nejen ústy jako mluvení o svých pocitech, ale i v podobě činností, do kterých tyto emoce vložíte.

Mám pocit, že jste v bodě, kdy jste pochopila, že to chce změnit postoj k celé situaci, přijmout ji s díky a vrhnout se do výzev, kvůli kterým k vám tato situace přišla, kvůli kterým jste si ji přitáhla. Vy jste si vybrala tuto zkušenost, byla to vaše volba toto prožít, uvědomit si, zvládnout to. Jde vždy o dohody duší, kdy si vybíráme přesně to, co potřebujeme prožít, abychom se jako duše posunuli. Přečtěte si tento článek na objasnění.

Narodila jste se sama pro sebe, druzí lidé i váš syn jsou jen vaši učitelé, jen vaším životem procházejí, abyste se něčemu naučila, něco díky nim pochopila a něco na sobě změnila. Je třeba věnovat se na prvním místě sobě. Věnovat se své náplni podle vašich darů – dělat, co milujete, vložit do toho veškeré uzavřené emoce, dělat si tím denně radost, stát se ohněm, který inspiruje. Určitě máte své koníčky, stačí je dělat víc, rozvinout, samotná cesta vám ukáže další možnosti, přijdou nové příležitosti, je třeba to, co vás baví prostě neustále a pořád dělat víc a víc. Plnit si svůj život tím, co milujete dělat.

Věnovat se své výzvě uzavřených emocí, které se mohou projevit jako výbuchy zlosti, smutku, protože nějak ven jít musí. Učit se je sdělovat žensky, když jste v ženském těle, zvu vás do hnutí Žena je láska, které vás přiblíží k vám samotné, k vašemu ženství a naučí vás žít vaši skutečnou podstatu. Přiblíží vás k vašemu muži, k vaší dceři, i k vašemu synovi. Projděte si kurz zdarma, čtěte knížku Žena je láska, mrkněte na videa na různá ženská témata, především ta o komunikaci, přidejte se do KRUHU Žena je láska, až ho otevřu.

Začněte se o sebe starat, věnujte se tělu – zdravé stravě, vaše krevní skupina je velmi citlivá na veškerou chemii, cvičte, hýbejte se – viz Jaká cvičení jsou pro koho vhodná. Pořiďte si Rhodiolin, zklidněte svou psychiku, doplňte chybějící vitamíny a minerály – ideálně Super Mega 50, Magnezi B6.

Vše si pořídíte v empatia shopu

Nic není náhoda a vše, co se děje ve venkovním světě, slouží k mému prospěchu a posunu.

Těším se na vaši novou cestu ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře