Dotaz

Dobrý den. Obracím se na Vás už dost zoufalá. Už 3 týdny marodím. Začalo to bolestí v krku. Dostala jsem antibiotika (Ospen 1500), protože výtěr z krku potvrdil Streptokoka, angínu. Podotýkám, že já antibiotika nikdy neberu, ale chtěla sem být brzo fit. Ale vůbec jsem neměla klidový režim. Potom jsem k tomu dostala kortikoidy Prednison (říkala jsem si COKOLIV, jen ať to mám rychle za sebou! je léto, chci se koupat, opalovat atd.).

Po 1. týdnu neléčení, bez klidového režimu a s koupáním u vody, jen prášky jsem brala, jsem nemohla ani polknout a ani mluvit. Další týden už jsem měla klidový režim, léčila se. Dostala další balení zmíněných kortikoidů. Po dobrání antibiotik výtěr z krku bez nálezu, diagnóza – zdravá. Po 14 dnech od začátku nemoci mě přestalo bolet v krku a vrátil se mi hlas. Ale co mi zůstalo a nikdo neví co to je a nemám na to nic, je urputná bolest jazyka. Šíleně mě bolí ten sval. Jako v křeči, namožený, když se splácne o patro při polknutí nebo když mluvím. Bolel mě hlavně kořen, teď mě bolí vždy ze strany. Asi 2 dny mě bolel hodně vlevo, potom vlevo vůbec a hodně to bolelo vpravo, včetně mandle a najednou jak když utne, pravou stranu necítím vůbec, ale nevá strana jazyka mě bolí, jako by mě bolelo zakřečované lýtko, kdybych běžela maraton. Absolutně nechápu, co to je. Přes den už to nebolí skoro vúbec, ale padne 20h a bolest je nesnesitelná a k tomu se mi vždy ucpe nosní dírka na té straně, co mě bolí.

A co mě ještě trápí, nevím zda to s tím souvisí, už tak rok a půl (od konce těhotenství, teď mám holčičku 13 měsíců. Na konci těhotenství jsem měla nesnesitelně zalehlé uši, asi 2 měsíce. Po porodu to přešlo, ale minimálně tak půl roku, možná dýl mám urputné svědění levého ucha. Neustàle se musím vevnitř šťourat a pokouším se aspoň prstem podrbat. Tím si vždy rozedřu vstup do ucha, udělá se mi vřídek a potom mi praskne a vytéká mi hnis z ucha. Teď naposled jsem měla pocit, že mi ten hnis vytéká zevnitř z ucha. Opravdu hodně a furt, často. Ale ucho mě nebolí a byla jsem na ORL a prý ho mám vevnitř maximálně trochu suché. Takže mi zase nic není, ale šíleně mě to trápí.

Jedna známá vědma mi řekla, že jsem prodělala mononukleozu. Beru tedy Essentiale Forte, ale odběry krve to nepotvrdili. Jatra v pořádku a prý jsem to prodělala někdy v minulosti nebo se s tím setkala.

Moje terapeutka mi doporučila brat od Energy Korolen a Fytomineral. S Korolenem jsem začla dnes, fytomineral mám začít brát za 3 týdny (3 týdny mám brát ten Korolen).

Už jsem zoufalá, bolestivá až jako křeč v jazyku, svědění ucha a taky mě tak měsíc zpátky trápila tak měsíc bolest pravé spodní čelisti. Jako by mě bolely všechny zuby a zase – rentgen v pořádku, u zubařky v pořádku. Občas mi teď trne v čelisti na té straně, kde mě bolí ten jazyk.

Jako bych měla nějaký velký zánět, ale nikdo nic nevidí. Kam se mám obrátit? Ještě kojím, jestli to může souviset. Na braní vitamínů jsem prděla, teď zase beru vitamíny pro kojící ženy z lékárny.

Prosím o radu a pomoc a omlouvám se za sloh. Chtěla bych být zdravá 🙏🙏🙏 zdraví Vás Tereza

Odpověď

Dobrý den,

začněme od konce, od problému, který vás trápí déle a na který se nabalují tyto další „akutní“. Pokud člověk nereaguje na menší výzvy, potřebuje dostat víc, aby se zastavil a nemoc pochopil. Přečtěte si článek Nemoc je výzva k zastavení a Proč sem přicházíme.

Levá strana souvisí s ženskou energií, tzn. se ženou okolo vás nebo se ženskou stránkou ve vás. Ucho je odrazem toho, jak nasloucháme. Pokud nám zaléhá ucho, brání nám vnímat cokoliv zvenku, a nutí nás „nic neslyšet“, tzn. být uvnitř sám se sebou. Zalehlé ucho znamená přestat se soustředit na venkovní podněty, na lidi, na situace venku, a začít se věnovat sobě – v klidu, tichosti, o samotě. Vy jste velmi silná energie – máte plnou mužskou rovinu myšlení s vícečetnými jedničkami a plnou rovinu empatie – viz plné roviny. Máte dvojku i šestku, což jsou ženská čísla, ovšem jsou součástí těchto silných rovin, což znamená, že sice toužíte po harmonické komunikaci a vztazích (co je dar lidí s dvojkou), ale tlačíte to mužsky, vysvětlujete, argumentujete, protlačujete svůj názor a postoj. Vy sice toužíte po klidu, pohodě, všeobecné harmonii, jste empatická (což je dar lidí s šestkou), ale protože je součástí roviny, tak prostě tlačíte, jste páchač dobra, všechny chcete zachránit, pomoci jim, udílíte nevyžádané rady, pořád se snažíte, aby druzí něco pochopili, změnili, vše pro jejich blaho….

A kde jste vy? Co měníte na sobě vy? Nemáte trvale otočený prst ven na ty druhé? Tuším, že ano 🙂

Zalehlé levé ucho, které vás nutí být v tichosti sama se sebou, které vás svědí, aby vás upozornilo na to, že tento úkol je už akutní a nedá vám pokoj, kdy když do něj agresivně -mužsky dloubnete, škrábete, zanítí se – zánět je výraz boje.

No a teď v tomto stavu dlouhodobého zánětu v uchu užijete ATB, váš stav se dramaticky zhorší, váš trávicí systém je oslabený, všechny orgány v překyselení a více méně v zánětu. Přečtěte si článek o devastujícím vlivu ATB na naše tělo. Na jazyku se ukazuje celý trávicí systém, kořen jazyka souvisí s jícnem, s tím, co dokážeme strávit a pustit do sebe, co přijímáme od druhých, nebo co odmítáme a přijmout nechceme. Podle mne bolest jazyka je další ukazatel toho, co nechcete „spolknout“ – práci na sobě, věnovat se sobě, začít se změnou sebe a druhé nechat být.

Tento váš postoj je ještě posílen vaší energií podle astrologie 9 planet – jste 7 Kov, což je energie, která tu má za úkol pochopit minulost, naučit se odpouštět, zbavovat se toho, co mu neslouží a pouštět nepotřebné zážitky, vnímat vše jako to nejlepší pro sebe. Kovy mají většinou problémy s rodiči, vy tuším s otcem, od toho se odvíjí i problematický vztah ke svému ženství a problémy v partnerství. Nejohroženějšími orgány Kovu jsou tlusté střevo a plíce, tzn. pokud jste užila ATB, nejvíc jste oslabila svůj hlavní orgán – tlusté střevo. Je potřeba začít spravovat zánět nejprve tady. Nos, dýchací systém, všechny sliznice v těle (i povrch mikroflory v uchu) souvisí se stavem naší střevní mikroflory.

Podívejte se na Odpustit je láska, je to vaše téma. A samozřejmě nastupte cestu vědomého ženství v Žena je láska – k dispozici je kurz zdarma, knížka Žena je láska, vstupte do KRUHU, až ho otevřu, podívejte se na videa zdarma především o komunikaci, ale vůbec všechna, protože je třeba pojmout vaši novou ženskou cestu z gruntu.

Pro tělo doporučuji:

AC Zymes – probiotika – ve vysokých dávkách 3 balení za sebou 2-2-2 na lačno + Immunaid – vilcacora, kočičí dráp, podporující imunitu, tvorbu bílých krvinek, čistí lymfu – ve vysokých dávkách 3 měsíce 2-2-2 na lačno + Liquid Chlorophyll na odkyselení a spravení sliznic – 3 polévkové lžíce naředit do vody a během dne popíjet, všechno můžete užívat při kojení (ačkoliv je na polepce napsáno, že ne, ale je to jen špatná legislativa, která potlačuje přírodní způsoby léčby a protlačuje farmaka)

Po 3 měsících užívání se domluvíme podle vašeho stavu, jak pokračovat, protože toto je první krok, který uhasí hlavní požár, spraví neplechu po ATB, zbaví vaše tělo zánětu, zvedne imunitu, ale pak bude třeba nastavit trvalou ochranu, jste po těhotenství vycuclá bez minerálních látek a živin, které je třeba doplnit, ale až později.

Vše si pořídíte v empatia shopu

Je třeba změnit stravu, vyloučit všechny cukry a sladkosti, mléčné výrobky kromě kysaných a neslazených, žádné bílé pečivo a bílou mouku, vyřadit maso a nechat pouze kvalitní rybu. Jíst co nejvíce zeleniny, ovoce, rýže na všechny způsoby. Přečtěte si naše zásady zdravého stravování. Teď je „zcela náhodou“ období sleziny a lymfy, takže přesně v toto období řešíte problém, který s tím souvisí, angína je problém přetížené lymfy. Podívejte se na očistu lymfy a řiďte se radami (kromě doporučených produktů, ale přidat si můžete kterékoliv další k těm ode mne doporučeným, jen to bude vše důkladnější) z očisty lymfy. Bylo by dobré znát svou krevní skupinu a stravovat se v souladu s ní, je to hodně odlehčující způsob stravování – viz strava podle krevních skupin.

Možná by se vám hodil nadstavbový modul Jak mít zdravou rodinu, abyste pochopila, jak nepáchat dobro, ale jak to udělat, aby vaše dítě i váš partner souzněli s vašimi snahami, aby byli zdraví.

Začněte!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému
Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému

ImmunAid je účinný komplex bylin a minerálů, ve které jsme smíchali sílu kočičího drápu, který se používá již tisíciletí, se zinkem. Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému, a tak zvyšuje odolnost našeho těla proti patogenům. Účinku kočičího drápu rovněž napomáhá organicky vázaný zinek, který podporuje normální činnost imunitního systému. Obě účinné látky mají antioxidační vlastnosti, takže mohou poskytnout ochranu nejen proti zevním útokům, ale také proti těm, které přicházejí zevnitř těla.

Detail produktu

Komentáře