Dotaz

Dobrý den,

dlouhodobě mě trápí neustálá bolest. Jsem žena 40let, dvě děti. Zdravá žádné operace, žádné léky. Jde o levou lopatku sval pod ní a pravá kyčel, spíše sval než kloub.

Dlouhodobě žiji ve vztahu s autoritativním mužem, zapletla jsem se ve vztahu s manipulativní ženou a teď se musím starat o nemocnou matku, o kterou se kvůli její slabé psychice starám od 6 let. Moje jediná radost na světě jsou moje moje děti. Nemyslím si, že bych byla zahořklá. Naopak velmi empatická, optimistická a ochotná vždy pomoci. Starost o matku bohužel ale odebírá energii i čas, které bych chtěla věnovat svým dětem a to mi vytváří hořkost a zlobu. Můžete mi prosím poradit jak na bolest?

Děkuji

Barbora Medková

Odpověď

Dobrý den,

bolest nás zastavuje, ukazuje, co je pro náš život důležité a čemu musíme věnovat pozornost. Bolest se stupňuje tak dlouho, dokud nás případně nezastaví úplně. Spoustu toho víte, teď je třeba jen nastoupit změnu.

Jste velmi silná osobnost, máte pouze dvě plné roviny – vášně s vícečetnými dvojkami a rovinu odhodlání. Dává vám to potřebu být aktivní, účastnit se, být součástí řešení problémů, zapojovat se, nestát stranou, dvě dvojky vám dávají velmi schopnost vcítění se, plníte se emocemi druhých, stahujete je na sebe, tím se vyčerpáváte. Přitom jste 9 Oheň, což je nejaktivnější z energií, která ale nemůže vyčerpat sebe přílišnou starostí o druhé, její úkol je pečovat o svou radost a štěstí v životě, svítit a tím inspirovat druhé ke změně. Vy máte pocit, že to dělat nemůžete (díky dvojkám), že se musíte upozadit a věnovat se druhým (matce a dětem), vnímáte péči o sebe jako něco nedůležitého, co počká. Nepočká, je to pro vás zásadní.

Prvek Oheň má nejohroženější orgány srdce a tenké střevo – viz energetická růžice, přečtěte si duchovní příčiny oslabení, což jsou vaše životní výzvy. Bolest levé lopatky ukazuje na přetížený meridián tenkého střeva, tzn. schopnosti trávit to, co přichází, a využít to jako to nejlepší pro sebe. Pokud ve vás bublá nespokojenost, pak prvek Oheň odebírá energii prvku Dřevo, kam patří játra a žlučník, bolest pravé kyčle ukazuje na přetížení jater. Kyčle ukazují na to, jak postupujete svým životem za splněním svých životních výzev – radovat se a žít sama pro sebe ♡

Já rozumím vaší empatii, ale je třeba být empatická především sama k sobě. Být k sobě laskavá a netlačit, když to nejde. Přestat být závislá na tom, koho učiníte šťastným, ale činit šťastnou sama sebe. Projděte si program pro váš prvek Radovat se je láska, podívejte se na videa zdarma a nastartujte změnu.

Všechna bolest se na úrovni těla projevuje jako zatuhnutí, je třeba změnit směr a změkčit tlak na sebe. Je třeba rozvolňovat, změkčovat, nebýt na sebe tak přísná, dát si čas na změnu sebe třeba rok, dát si čas na změkčení těla. Doporučila bych vám postupovat podle nejaktivnějších období jednotlivých orgánů podle energetické růžice, respektovat jejich čas a čas emocí, které se s nimi pojí, a pomalu se dostat přes jaro a jaterní kůru s léčebným dávkováním k tenkému střevu a srdci v časném létě, pak bych si prošla i členskou sekcí Radovat se je láska.

Protože nastupuje období tlustého střeva a plic, využila bych jejich sílu a užívala toto:

Pure Juka 2-2-2 zapít 1/4 litrem vody s 1 lžící Liquid Chlorophyll na lačno

+ Super Soya Lecitin 5-5-5 na rozvolnění zatuhlostí po jídle a kdykoliv během dne Organic Noni 3×1 polévkovou lžíci.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Takto bych to viděla na 3 měsíce do poloviny listopadu, pak bychom se podle vašeho stavu domluvily, jak pokračovat v období ledvin a zimy.

Další doporučení ke stravě atd. najdete v očistě tlustého střeva. Pokud byste znala svou krevní skupinu, velmi by vám prospělo respektovat stravu podle ní.

Věnujte se sobě, jste nejdůležitějším člověkem ve vašem životě ♡

Projděte si výzvou sebelásky, pomůže vám nastartovat každý den chvilku pro sebe. Postupujte na cestě pasivního vědomého ženství, které ví, co tím, že se věnuje své ženské síle, tvoří ve venkovním světě. Tady jsou články, kde uvidíte celý koncept.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře