Dotaz

Dobrý den,

ráda bych Vás poprosila o radu. Již několik měsíců trpím neuvěřitelnou únavou a častým bušením srdce. Dále mě trápí velmi špatná pleť, akné, nekvalitní suché vlasy, které mi téměř nerostou. Nechala jsem se vyšetřit a vyšlo mi, že mám sníženou funkci štítné žlázy. Můj doktor to chce řešit práškama, což se mi nechce. Je možno nějakým způsobem hodnoty sama upravit, abych se opět cítila lépe a i lépe vypadala?
Předem Vám děkuji za radu.
Renata

Odpověď

Dobrý den,

všechno, co popisujete, jsou diagnostické znaky přetížených jater – únava, problém s vlasy, kůží. Dlouhodobě přetížená játra (prvek Dřevo) oslabují srdce (prvek Oheň), nedávají mu dost energie, když nemají samy, a odstřelují  slezinu, imunitu, lymfatický systém, kam patří štítná žláza (prvek Země). Podívejte se na tok energií v energetické růžici. Řekla bych, že problém se štítnou žlázou je důsledek, ne příčina vašich potíží.

Jde totiž o to, že jste podle Astrologie 9 Planet prvek 4 Dřevo, kam patří orgány játra a žlučník, tudíž jsou to vaše základní orgány, od kterých se odvíjí všechno ostatní. Vaším životním úkolem je zpracovat emoce jater – nespokojenost, zatvrzelost, emoce zlosti a rozčilování, naučit se využívat svou energii pro realizaci svých darů na tomto světě. Seberealizace je vaše životní téma, pokud neděláte práci, kterou milujete a do které se totálně ponoříte, nemůžete být spokojená, protože kromě energie 4 Dřeva máte silnou mužskou rovinu energie s vícečetnými sedmičkami, a energii krevní skupiny O. Pokud se nerealizujete v tom, co milujete dělat, tak – protože jste žena – musíte tuto energii vkládat do vztahu, tlačíte, nutíte, prudíte, zlobíte se, prostě všechny emoce jater, které nevyužíváte pozitivně ve své realizaci musíte vypouštět destruktivně do vztahu, někam odejít musí….

Chápu, že máte problém začít, možná máte pocit, že nemáte vůbec žádnou sílu, ale vězte, že realizací svých darů získáte motor, pokud člověk pracuje v tom, co miluje, tak ho to neunavuje, naopak živí. Nemáte číslo 5, tak možná váháte, ale začněte, protože je to třeba. Máte totiž karmickou rovinu Saturnu, která vám dává velkou sílu zvládnout dost silnou karmickou zátěž.

Problém s játry je ten, že pokud pracují alespoň na 20%, tak se vyšetřením nic nezjistí, takže vám lékaři ani nemohou potvrdit, zda je máte oslabená. Pokud vám to ale dává smysl, začněte.

Projděte si kurzem pro váš životní úkol Tolerovat je láska a vstupte do KRUHU Žena je láska, až ho otevřu (zapište se na čekací listinu), protože na svou ženskou cestu potřebujete podporu.

A ačkoliv už skončilo období jater, doporučila bych vám jaterní kůru 3 měsíce a to přesně toto:

Silymarin PLUS 2 po obědě a 2 před spaním + Super Soya Lecitin 3 po obědě a 3 před spaním + Super Mega 50 1-1-1 po jídle na doplnění energie jater a uvolnění stresu, obsahuje kromě megadávek všeho i vysoké množství vitamínů skupiny B, což spravuje vlasy i uklidňuje srdce + Strong Bones 2-2-2 – vápník s hořčíkem na stabilizaci srdce, pokud by vám vyšlo ještě na Koenzym Q 10, tak bych doporučila ráno na lačno alespoň 30 mg a C 1000 2 tbl.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Za 3 měsíce bude období Země, tak bychom podle stavu podpořili hormonální systém kvůli snížené funkci štítné žlázy, pokud to bude ještě třeba. Játra totiž spraví i ji 🙂

Doporučuji upravit stravu podle očisty jater i podle své krevní skupiny, vyloučit mínusové potraviny. Hodně pít. Pokud nemáte práci, která vás totálně vyšťaví, je třeba mužskou energii ze sebe zatím dostávat fyzicky cvičením, hlavu a stres si vyčistíte v lese mezi stromy, které vás nabijí, podívejte se na článek Která cvičení jsou pro koho vhodná.

Nečekejte na nic…

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Mega COQ10 Plus: Koenzym je energie pro všechny buňky těla
Mega COQ10 Plus: Koenzym je energie pro všechny buňky těla

Mega CoQ10 Plus, přípravek s vysokou dávkou CoQ10, který je tvořen antioxidačním triem betakaroten – vitamin E – selen, doporučujeme jak pro prevenci, tak jako doplněk k terapii. Díky užívání vysokých dávek CoQ10 budete mít nejen pocit, že sršíte energií, ale také to může přispět k normalizaci vašeho krevního tlaku, k udržení zdraví vašeho srdce a očí, zachování vašich mentálních schopností a může dojít i k výraznému zlepšení při prevenci záchvatů migrény a zvýšení vaší potence.*

Detail produktu

Komentáře