Dotaz

Dobry den,

Rada bych se zeptala, jiz nekolik let me trapi (silne) bolaky v oblasti krku (zacali par let po vysoke, rekla bych ze stresu, ale on ten muze byt az dusledek).

Jsem hodne pracovne vytizena a ne vse se da s klidem snest/vyresit. Letos v lednu jsem navic mela nehodu – spadla jsem na rameno (leve). Doktori stanovili diagnozy, kazdy jinou :)) Rameno je bolave kazdy den jinak.

V detstvi jsme mela alergie na pyly, na stredni hormonalne nerovnovahu, na vysoke resekce vajecniku, po vysoke skole me trapily otoky nohou, s bolaky.

Rada jsem sportovala, kvuli pravi doslo k utlumu a nyni to kvuli rameni prilis nejde. Mam rehabilitace, ale i tady hledame pricinu.

Budu rada za Vas ‘pohled’.

Dekuji, m.

Odpověď

Dobrý den,

příčina na těle je jedna základní, od které se odvíjí všechny vaše potíže, a to je přetížená lymfa. Neschopnost těla zbavovat se nečistot, problém s přirozenou detoxikací. Vše „špatné“ ve vás zůstává… Lymfa souvisí se slezinou, slezina ji filtruje a duchovně nám ukazuje, jak se umíme bránit a jak vyjadřujeme sympatie a pochopení sami k sobě i druhým – viz duchovní příčina oslabené sleziny.

Vaším životním úkolem je umět se vypořádat s minulostí, nezadržovat v sobě křivdy a ublížení, zbavovat se toho, co už nepotřebujete, nelpět na to, co máte a co vás ničí a nepomáhá vám, umět odpustit i opustit. Jste 6 Kov a právě teď je období odpuštění, ideální čas pochopit a vyřešit tento svůj základní životní úkol, vstupte do členské sekce Odpustit je láska, pokud vám to dává smysl.

6 Kov je pracant, hlavní prioritou pro něj je práce, dělání, činnost. Vy máte toto opravdu velmi silně zakořeněno, že práce je na prvním místě v životě. Máte kromě energie pracovitého kovu ještě číslo 4, což je číslo, které vás vede k pocitu, že vše musíte zařídit správně, jak to podle vás má být.

K tomu navíc máte dvě plné roviny – odhodlání a vášně – ohromná síla! Jste tlačoun na druhou, vše chcete, aby bylo podle vás, ale jste přesvědčená, že je to pro dobro druhých, těch, které tlačíte tam, kde je chcete mít. Nebo jste už tlak na druhé vzdala a tlačíte sama na sebe, o čemž svědčí úraz s levým ramenem – jde o upozornění, aby se člověk nenechal tolik tlačit do něčeho, co mu nedělá radost, a často to bývá tak, že se do toho tlačí sám…

Zánět je boj. Zánětlivé boláky jsou uzavřené nevyřčené křivdy, neschopnost mluvit a vypustit je.

Je třeba zvolnit. Uvědomit si, co je důležité v životě. Jak chcete trávit dnešní den, čím si chcete udělat radost. Nehnat se na plný plyn dopředu. Pokud padnete, vše se nějak zvládne, pokud nebudete pokračovat a zítra zemřete, život poběží dál. Je třeba se obětovat všemu, co si myslíte, že musíte? Kde jste vy? Kde je váš život?

Jste plná tlaku na sebe, plná toho, co je třeba dělat, nedokážete předat povinnosti jiným, vše chcete zvládnout sama. Je třeba začít žít ženskou pasivní cestu, dovolit mužům, aby vám pomáhali, pustit tlak ze sebe, odpustit sobě i druhým a začít nově. Projděte si kurzem Žena je láska zdarma, jsou tam základní  principy a první kroky, které můžete začít dělat. Můžete číst mou knížku Žena je láska. Nebo rovnou vstoupit do KRUHU Žena je láska a jít krok za krokem ke změně sebe a svého nastavení, a následně změně svého okolí a vztahů.

Protože váš problém trvá už hodně dlouho, chce to si dát čas, nebude to hned … Podívejte se na energetickou růžici, bylo by dobré začít se o sebe starat podle období, čistit a živit orgány, které mají nejvyšší aktivitu a věnovat se emocím jednotlivých období. Obejít si celé kolečko roku a učit se napojovat, sjednotit s tokem energií, naučit se plout v rytmu, cyklech – to je základní ženská schopnost. Současně se to budete učit i v KRUHU.

Protože je teď „vaše“ období Kovu, začala bych očistou tlustého střeva s ohledem na boláky v oblasti krku, doporučuji toto:

Pure Juka 1-0-1 1. týden, 1-1-1 2. týden, 2-0-2 3. týden a následně 2-2-2 + AC Zymes 2-0-2 -probiotika – na lačno zapít 3 dcl vody s 1 lžící Liquid Chlorophyll

+ Mega qProtect 1-1-1 – antioxidanty + Nordic Pure Omega 3 lžičky – protizánětlivá + C 1000 2-2-0

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

O dalších radách k očistě tlustého střeva si přečtěte tady. Důležitá je pro vás strava – vyloučit cukr a sladkosti, mléčné výrobky kromě kysaných, bílou mouku. Ideální je strava podle vaší krevní skupiny, rozhodně vyřaďte mínusové potraviny, ať je vaše strava bezezbytková pokud možno. Snažte se řídit našimi zásadami zdravého stravování. Hodně pít.

Takto bych to viděla na 3 měsíce do zimy cca do konce listopadu, pak se domluvíme podle stavu, jak dál.

Věnujte se sobě, potřebujete to, je to důležité, pokud se o sebe nepostaráte vy, neudělá to nikdo, buďte pro sebe na prvním místě ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace
Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace

Chlorofyl, který propůjčuje rostlinám jejich zelenou barvu, je extrémně účinná zásaditá látka, za jejíž pomoci můžete zachovat nebo obnovit acidobazickou rovnováhu svého těla. Kromě toho je také skvělým detoxikačním prostředkem a má rovněž mírné diuretické účinky, takže je nepostradatelnou součástí očistné terapie.

Detail produktu

Komentáře