Dotaz

Dobrý den, s přítelem  se známe několik let. Dřive jsme byli jako kamarádi, několik let žil sám bez přítelkyně. Před 6 měsíci jsme spolu začali chodit. Jelikož mám s manželem zvolenou střídavou péči o dětí. Ne každý den jsme mohli trávit spolu. Bohužel volné dny, kdy jsme s přítelem mohli být spolu nebyly tak časté ale pravidelné. ( ST a Pá). Z mé strany jsem očekávala, že se tedy budeme vídat každou středu, že s tím bude počítat a přesto vlak nejede. Přišel, ale čas kdy měl víc práce v zaměstnání (Práce je pro něj hodně), nebo začaly tréninky, nebo se mu prostě jen nechtělo a nepřijel. Samozřejmě mi to vadilo a vyčítala jsem mu, že jde raději s klukama po fotbale na pivo, že si jde raději lehnout než aby přijel  a volné dny bez dětí trávil se mnou atd. Bohužel to šlo do takové fáze, že jsme se rozešli. Teď jsme se k sobě vrátili. Řekla jsem mu co mi vadilo a on mi na to řekl že je mu nebude nikdo nařizovat co má, co nemá i přesto že mě má rád. Před pár dny jsme se k sobě vrátili, jsou večery kdy zavolá a chce je ztrávit se mnou. Mám to  tedy zatím nechat  na jeho rozhodnutí kdy on bude mít chuť a bude chtít přijet, napsat zavolat mi…Vím, že mi má rád, ale nerada bych aby měl pocit, že ho do něčeho nutím a omezuji, byla bych ráda aby sám zjistil, že mu chybím a do ničeho ho nenutím. Děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

partner je váš nejlepší trenér a ukazuje na to, co máte zvládnout. Vy jste energie 5 Země, ta má pocit, že má vždycky pravdu a vše musí být podle ní, nerada se podřizuje. Navíc máte plnou rovinu odhodlání, to je taková rovina „tlačounka“, který chce mít vše podle sebe a tak tlačí, je tvrdohlavý a umíněný, vzteká se nebo brečí, když to tak není. To zesiluje ještě vaše osmička, která ženám dává zatvrzelost v postojích a názorech a přináší problémy ve vztahu, máte tendence bojovat ve vztahu o to, podle koho to bude.

Pro vás je to výzva použít svou sílu a silné energie k své ženské roli, stát se ženou vědomou si sebe a své hodnoty, která může ustoupit, protože moc dobře ví, že sama sebe má na prvním místě. Vy totiž máte plnou rovinu empatie, která vypovídá o silné empatii k druhým a napojení na druhé lidi, a tak máte sklon na druhých lidech lpět a obětovat svůj život pro druhé, protože se bojíte, že je ztratíte. Je potřeba naplňovat nejprve sebe a posílit své sebevědomí, podívejte se na výzvu – Jsem skvělá žena, plňte sklenici a začněte se mít ráda.

Nemůžete partnera nutit, aby byl s vámi, ale můžete zařídit, aby s vámi byl rád a aby mu s vámi bylo dobře a těšil se na vás.

Podívejte se na kurz Žena je láska, je zdarma, kupte si knížku Žena je láska a začněte pracovat na svém vztahu, na svém ženství. Mluvte o tom, co cítíte, o tom, jak jste ráda, že jste spolu, když spolu budete, jak je vám hezky. Netlačte, ale lákejte ho. Buďte více pasivní, neaktivujte, nechte, aby byl tím aktivním on. Zároveň ale neseďte doma a nečekejte, až on bude mít čas, mějte své koníčky, zájmy, svůj vlastní program. Vy sama potřebujete aktivovat své energie jako sůl, najděte si nějaký koníček, choďte mezi lidi, sportujte, udělejte si čas jen pro sebe, a mluvte o tom s partnerem, jak to bylo fajn. A když spolu budete, snažte se, aby vám spolu bylo hezky, nevyčítejte, neobviňujte, ale sdělujte své pocity.

Kupte si Noni, harmonizuje hormonální činnost a celý organismus, podpoří vaší ženskost a pomůže změkčovat, 3 lžíce denně. Koupíte v empatia shopu.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na Přijímat je láska, je pro váš prvek Země.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře