Dotaz

Dobrý den,
zdravím Vás milovaná Empatia.
Pročítala jsem dotazy týkající se děložních myomů ……. Přesto Vás prosím o radu.

Mám děložní myom velký cca 10 cm, menstruace je provázena silnými bolestmi cca po dva dny. Už dlouhou dobu mám výtoky a nic mi doposud nezabralo dlouhodobě a ještě aby toho nebylo málo tak má slezina není v kondici a slyšela jsem že to může být spojené právě s tím myomem. Nejsem si jistá co bych měla užívat aby se to netlouklo a zabralo to na mé neduhy.

Moc děkuji za informace a přeji krásné dny.

Odpověď

Dobrý den milovaná ♡

Mám radost, že vás duchovní příčina myomu neodradila od dalšího zkoumání, je to dost drsná výzva fungovat ženským způsobem, žít ženskou energii, kterou jste. Jste žena, ale máte veskrze mužskou energii, a jsme u té silné výzvy dostat vás skrze tělo k ženskému fungování.

Máte pouze tři silné plné roviny – myšlení, odhodlání a vášně – veliká tlačící síla, ohromný přetlak, který – pokud nevyčerpáváte tuto energii v seberealizaci, v totálním nasazení v něčem, co milujete dělat každý den, tak tento tlak a sílu musíte přepouštět do vztahů, především do partnerství, protože protiklad a zrcadlo ženství je mužství.

Navíc jste vůdcovská energie 9 Ohně a krevní skupiny O. V podstatě ve všech oblastech máte tendence fungovat mužským způsobem, mluvit argumenty a přesvědčovat, tlačit na výsledek, hodně netrpělivosti, snaha protlačit si, co chcete, přes emoce. Bolest je problém zatuhlosti, co je tvrdé a má změknout, tak to tam překáží a bolí. Je jasné, že tato mužská tvrdost se někde musí zhmotňovat. Díky za naše tělo, že nám hmotně ukazuje, co máme dělat v mysli a na duši…

Myom je blokace energie, která má proudit, stejně jako v těle má vše proudit – krví živiny do buněk a škodliviny z buněk lymfou do sleziny a jater. Lymfa filtruje především umělé hormony, nevím, zda jste užívala nebo užíváte nějaké – antikoncepci nebo hormony na štítnou žlázu, astma, atd. Přečtěte si o očistě lymfy a sleziny více tady. Netuším, jak jste přišla na to, že máte oslabenou slezinu – jste často nemocná, máte problémy s angínami, otoky, imunitou, jste chudokrevná? Toto jsou kontrolky přetížené sleziny – další diagnostické prvky oslabené ledviny jsou tady

Vaším nejohroženějším orgánem jako 9 Ohně je srdce a tenké střevo – viz energetická růžice – přečtěte si duchovní příčiny oslabení. Tento váš základní životní úkol úzce souvisí s ženským fungováním – učit se přijímat věci tak, jak jsou, moc se v tom nehrabat, nesnažit se pochopit to, co chápat není třeba, nechat rozumové argumenty jiným, umět být trošku „chudý duchem“, ale radovat se z toho, co je, jak to je, z maličkostí. Tento váš životní úkol řeší program Radovat se je láska – projděte si obsah zdarma a doporučuji projít kurzem.

A samozřejmě je podstatné jít cestou vědomého pasivního ženství v Žena je láska – je připraven kurz zdarma, knížka Žena je láska, spousta videí na ženská témata a vstupte do KRUHU, až ho otevřu.

Ve všem zmíněném doporučeném dostanete návody pro mysl a duši, tzn. jak se radovat, jak žít pasivní ženství, jaké nástroje použít pro zvládnutí svého ega a zažitých vzorců. Pro tělo vám doporučuji na váš problém toto:

Pure Juka 2-2-2 na lačno (začít 1-0-0 1. týden, dál postupně přidávat až k dávce 2-2-2, záleží na tom, abyste neměla zažívací potíže, proto dávku saponinů je třeba přidávat tělu pomalu než si zvykne) + AC Zymes 2-0-2  spolu s jukou

K tomu po jídle:

Evening Primrose Oil 1-1-1 + C 1000 2-2-0 + New Life 1-1-1

A přes den 3x lžíci Noni a popíjet vodu s Liquid Chlorophyll 3×1 lžíci

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy nutně vyřadit cukry, sladkosti, mléčné výrobky, pečivo, uzeniny. Stravu sladit se svou krevní skupinou, rozhodně vyřadit mínusové potraviny, nestrávené se usazují v těle. Mrkněte na naše zásady zdravého stravování.

Takto 3 měsíce, poté se domluvíme podle stavu, jak pokračovat.

Vše půjde, ale bude to „trošku“ trvat, myom vznikal určitou dobu, chce to základní ženskou vlastnost – trpělivost ♡

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

New Life: Pro těhotné a kojící
New Life: Pro těhotné a kojící

Pro těhotné ženy, mladé matky a dokonce i pro ty, které se na těhotenství připravují, je velmi důležité, aby byla zajištěna jejich zvýšená potřeba vitaminů a minerálů. Proto pro ně bude užitečný New Life. Železo, vitamin C, vitaminy B, vápník a hořčík jsou nezbytné pro tvorbu krve plodu a zdravý vývoj jeho imunitního, kostního a nervového systému a kromě toho podporují organismus matky. Kyselina listová se navíc podílí na vývoji tkání matky, udržování její psychické kondice během těhotenství a je také životně důležitá pro rozvoj nervového systému embrya.

Detail produktu

Komentáře