Dotaz

Dobrý den Miluško,

jsem zcela bezradná a moc se bojím co bude zítra a jak to budu zvládat dál. Trpím od svých 21 let na endogenní deprese, úzkosti, panické ataky. S velkými či menšími přestávkakmi  beru antidepresiva, která mi pomohla a byla jsem dalo by se říci bez problémů. Před pár měsíci,jsem objevila Vaši akademii celostního zdraví a programy, které máte, jeden kurz jsem obsolvovala (odpustit je láska). Rozhodla jsem se, že již nebudu brát antidepresiva a že jdu do boje a že vše překonám. Teď jsem pár dnů po vysazení antidepresiv a začíná mě být čím dál hůř, vše se mi vrací. Vyčetla jsem z Empatie, že je dobré odkyselit organismus, doplňovat hořčík s vápníkem, vitamín B, užívám rozchodnici růžovou, cvičím, medituji, ale nejde mi to. Bojím se, že spadnu úplně na dno, kdy nebudu schopná vstát ani z postele. Nechci se vrátit k chemii, ale zároveň má strach z neznáma, abych to nezanedbala úplně. Co mi radíš dál..?

Děkuji moc za odpověď. Andrea

Odpověď

Ahoj Andreo,

pokud jsi prošla kurz Odpustit je láska, tak víš o svých životních výzvách – hlavní je učit se odpouštět, ale současně i ventilovat svou ohromnou energii, kterou v sobě máš. Jde o dvě nejsilnější roviny – plná rovina odhodlání a energie, je to síla lidí, kteří dokážou cokoliv, pro co se rozhodnou. Možná se ptáš, jak je možné, že se tak necitíš, že tak nežiješ. Je to proto, že pokud nevyužíváš své schopnosti a prakticky je neventiluješ ven pozitivně, pak se obrací uzavřená nevyventilovaná energie proti tobě a ničí tě. Proto máš deprese.

Je třeba najít, co miluješ a to dělat. Prakticky každý den dělat to, co tě baví, a k tomu navíc hodně, hodně sportovat, a to do té doby, než se tvůj koníček nestane prací na plný úvazek. Tolik energie máš….

Možná tě brzdí minulost, neodpuštěné křivdy a bolesti, kterých ses zatím nezbavila. Ale to jsi snad v Odpustit je láska už pochopila a pracuješ na tom.

Nikdy nedoporučujeme vysadit léky a nenahradit je ničím přírodním, ale vždy rozhodně nahradit, někdy – a v tvém případě by to bylo žádoucí, když užíváš chemii v podstatě celý život – k lékům, které člověk užívá se doporučí přírodní varianta, a když doplňky zafungují a člověk získá sílu, energii ke změně a pocit, že už může, když se zbaví strachu, tak začne léky vysazovat nebo mu je vysadí lékař, pokud potřebují zatím ještě kontrolu lékaře. Takže se vrať k lékům a přidej si:

Rhodiolin 2-2-2 + Strong BOnes 2-2-2 + Stress B managemenet komplex 1-1-1 + vojtěška Green Health 2-2-2

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíš produkty a staneš se členem naší skupiny v CaliVitě, získáš přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Všechno pěkně pomalu, žádné rychlé akce…

Což samozřejmě přesně vypovídá o tvé síle, netrpělivosti, snaze mít vše hned, neschopnost si počkat, chybí ti ženské vlastnosti, je třeba se jim učit a tu silnou mužskou energii ventilovat aktivitou mimo vztah. Je dobře, že jsi v Žena je láska.

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Strong Bones: Vápník s hořčíkem
Strong Bones: Vápník s hořčíkem

Naše tělo není schopno tvořit vápník a hořčík, ale tyto minerály jsou nezbytné pro zachování zdravé stavby kostí a zubů a k zajištění normální činnosti svalů. Kapsle Strong Bones obsahují tyto dva minerály v nejvhodnějším poměru 2:1, a tak přispívají k našemu zdraví.

Detail produktu

Komentáře