Dotaz

Dobrý den, chci vás moc poprosit o váš pohled na naši potíž.

Můj synek (4,5 roku), má cca 4 měsíce na tvářičce flíček, suché místo cca 4 cm, kůže se odlupuje. Vypadá jako ekzém, ale u lékaře jsme nebyli. Promazáváme konopnou mastí. Užívá kvalitní probiotika, Colostrum, CBD a sirup s Goji a dračím plodem a betaglukany (to vše cca 3 měsíce) a homeopatika Arsenicum album (9) – homeopatika teď 14 dní, což nám bylo na ekzém doporučeno. Dlouho vypadal flíček pořád stejně, bohužel v posledních dnech došlo ke zhoršení, ke zčervenání, objevilo se suché místo i na krku a začalo trochu svědit. Cukry jsme téměř vyloučili (kromě 2 ks ovoce denně). Já sama mám drobný ekzém mezi prsty na rukách. Hledáme příčinu a možnosti uzdravení. Uvědomuji si, že vítr vane ode mě, sama se sebou pracuji. Harmonický vztah k sobě a k ostatním je pro mě klíčový. Jsem už někdy nervózní z toho, že jsem zatím nenašla klíč k uzdravení. Budu vám moc vděčná za radu a podnět ke změně.
Předem vám srdečně děkuji.
Šárka

Odpověď

Dobrý den,

děti do šesti let jsou nositeli nemocí svých matek, nebo přes matky svých otců, na jejich těle se ukazuje nezvládnutí jejich životních výzev. Vy jste přímým učitelem jako 3 Dřevo podle Astrologie 9 planet svého syna, který je 2 Země – viz energetická růžice, tzn. že energie od vás jde přímo k němu – vztahy podle elementů.

Vy jste velmi silná energie, v podstatě mužská, máte pouze jednu dvojku, ale jinak dvě jedničky, izolovanou sedmičku a izolovanou devítku, k tomu síla krevní skupiny O – vůdce. Životní úkol 3 Dřeva je učit se být spokojená, patří sem orgány žlučník a játra, zástupným orgánem jater je kůže. Jako 3 Dřevo se máte naučit pracovat s negativními emocemi, izolovaná sedmička naznačuje, že je v sobě držíte a neukazujete, snažíte se zakrýt, že vůbec negativní emoce prožíváte. Chce to naučit je správným způsobem ventilovat – vybitím silné mužské energie aktivitou, realizací, děláním toho, co milujete dělat, prostě fyzicky. Odhodit masku hodné a pečující matky, která se pro své okolí a dítě přetrhne, a klidně i zapomene na sebe. Toto držení negativních emocí v sobě způsobuje to, že vylézají v podobě vyrážky kůží ven.

Doporučuji se vydat na cestu Žena je láska, je pro vás kurz zdarma Žena je láska, knížka Žena je láska, můžete se podívat na videa volně na různá témata, uzavřená ženská FB skupina Žena je láska a už brzy otevřu KRUH, přidejte se na čekací listinu. Potřebujete se najít a naučit žít ženskou roli a nebude to snadné a rychlé. Chce to krok za krokem, potřebujete vést, když nemáte pětku 🙂

Také je pro vás kurz Tolerovat je láska, řeší váš životní úkol, je třeba ho projít, ať nahlédnete a víte. Období kurzu je jaro stejně jako období žlučníku a jater, v polovině května končí, ale i tak vám doporučuji si projít členskou sekci a udělat si jaterní kůru, ráda vám doporučím na míru podle toho, co řešíte vy. Nevím, co máte za zdravotní potíže, ale jistě jste překyselená, nějaké záněty, možná snížená funkce štítné žlázy, v každém případě léčit byste se měla se svým synem i vy.

Synovi bych dávala:

ProbioBalance 6 denně + Liquid C 3 lžiček denně + vojtěšku Green Health 6 tbl. denně + Omega 3 3 denně + Organic Noni 3 lžíce

Pro vás něco na játra plus spolu se synem Noni, ráda vám doporučím přesně na míru i pro vás.

Vše si pořídíte v empatia shopu

Doporučuji pro vás i pro syna stravu podle vašich krevních skupin.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře