Dotaz

Dobrý den,
obracím se na Vás s radou, jak nejvíce pomoct dceři od dioptrií.
Zrak souvisí s játry, emocemi, zároveň má vyléčený atopický ekzém. Na játra bere Regalen od Energy, na oči omegu 3, má vytvořenou osobní esenci Srdce, protože je extrémně citlivá (ve školce výlet, ráno mi z nervozity zvracela).
Přes rok se malá trápila s hovínkem, kdy byla schopná i týden hovínko zadržovat, zatlačovat. Psychický nápor pro ni, i pro mě. Letos v lednu průjem všechno vyřešil, zjistila, že to nic není a od té doby je zázračně po problému.
S tatínkem malá bojuje od narození. Prvního půl roku tatínka odmítala úplně, teď zavírá dveře do pokoje, schovává se, zvyšuje hlas, občas uhodí.
Sama vnímám, že nám tatínek doma vytváří dusno. Má tvrdou energii, se kterou si Natálka ještě nedokáže poradit.
Zároveň vím, že vzorce přejímá i přese mě, takže pracuji i na sobě. Změnila jsem vlastní přístup k ní (nevědomé rozkazy typu umyj si ručičky, můžeš se prosím obléct atd. zmizely), nenechávám se manželem zatáhnout do konfliktu a je to na ní obrovsky znát. Obě k sobě máme zase blíž, cítím důvěru, větší pohodu, ví, že mi může všechno říct. Paradoxně nám měsíc, kdy teď marodila prospěl.
Přístup tatínka jsem si přestala brát jako osobní problém, když můžu tak pomůžu, ale hlavně pro malou funguju jako bezpečný přístav, když bouchne.

Předpokládám, že verdikt bude, že kopíruje můj vztah s manželem. Už jsem byla několikrát na rozcestí, že odejdu, ale vím, že Natálka má tatínka přes všechno ráda (opět stejně jako já), že bych jí tím ublížila a také že potřebuje mužský vzor.

Takže od očiček je to znovu o tom, že malou řeším sama, vytvářím jí program, zábavu. Tatínek si radši kouká do telefonu nebo na televizi, chce svůj klid a zapojuje se až když má to svoje sobecké splněno. Pak na půl hodiny hra s malou a zase chce mít to svoje. S námi je na výlet o víkendu. A já se snažím jeho přístup přijmout, nechtít víc.

Osobně mám mírnou krátkozrakost, občas mě pozlobí krvinky.

Odpověď

Dobrý den,

všechno víme, jen je problém se sebou začít skutečně něco dělat, měnit se… takže ano, problém je ve vás a vašich vztazích, které neřešíte skrze sebe, a vaše dcera skrze nemoci ukazuje vaše nezvládnuté výzvy. Děti min. do šesti let jsou s matkami propojené tzv. karmickou pupeční šňůrou a funguje to tak, že z nás stahují nezvládnuté emoce, díky kterým bychom normálně onemocněly samy, na sebe a onemocní za nás. Proto nemoci dětí do šesti let je vlastně zbytečné se snažit nějak pochopit v souvislosti s dítětem, protože to zatím vědomě žádné změny dělat nemůže, zatím nasává jako houba a pracovat s tím bude až v dospělosti. Takže všechny nemoci, které dcera měla a má jsou vlastně vaše.

Vy jste velmi silná energie, máte dvě plné mužské roviny – odhodlání a vytrvalosti, takže si jdete za svým názorem a cílem jako buldok, který nezná kompromis. Navíc uzavřená energie 7 Kovu vám dává tendence zavřít problém, zakonzervovat ho, a nechat ho být. Vašimi nejohroženějšími orgány jsou tlusté střevo a plíce – viz energetická růžice, emocí je odpouštění, změkčování svých postojů, své zatvrzelosti, potřeby mít vždy pravdu a neustoupit z ní.

Atopický ekzém je ukazatel toho držet si své hranice, zavřít se do konzervy, obrnit se před problémy, ale vnitřně se tím člověk užírá, negativní emoce chtějí ven, proto kůže (zástupný orgán jater) tak svědí a nedá pokoj. Vy se svou silnou mužskou energií a chybějící dvojkou v datu narození máte problém v komunikaci, naslouchat nejde, protlačujete jen svůj názor a nedokážete slyšet natož přijmout názor druhého člověka. Atopický ekzém úzce souvisí s tématem odpuštění a zadržováním stolice u dcery, na ní se projevila vaše neschopnost komunikovat žensky, naslouchat, držení negativních emocí.

Problémy s očima, krátkozrakostí, je jen dalším pokračováním. Vidíte pouze svůj pohled, máte jasný názor na situaci, kterou žijete, nevnášíte do svého pohledu možnost, že se mýlíte a že druhý člověk to může vidět jinak. Problémy s očima jsou také problém jater stejně jako ekzém.

Vaše dcera ve svém datu narození dvojky má, to ji dává jistou citlivost, ale má stejně jako vy buldočí, mužskou rovinu odhodlání, takže svou citlivost se může naučit zneužívat ve svůj prospěch a dosažení toho, co chce. Je podobně jako vy uzavřená energie 1 Vody, tato energie je ale pružnější, přizpůsobivější. Obě se máte a ještě celý život budete mít od sebe mnohé učit.

Vaše veškerá snaha udržet svou dceru v bezpečí před vlastním otcem jde přesně proti tomu, co si ve skutečnosti přejete. Máte v sobě přece touhu mít harmonický vztah s mužem, kterého milujete, abyste fungovali spolu jako tým, vzájemně se podporovali, byli spolu rádi, dávali si lásku, vnímali jeden druhého, dávali si čas. Máte to v sobě, protože šestka znamená rodinnou karmu – touhu po harmonické rodině a současně úkoly k pochopení a změně v této oblasti, lpíte na určitém modelu rodinného fungování. Karma znamená zbavit se lpění – viz Proč sem přicházíme.

Takže je jasné, jak „léčit“ tříletou dceru – skrze změnu sebe. Je třeba nastoupit pasivní ženskou cestu, naučit se žít skutečné vědomé ženství, dovolit si pustit otěže organizace a řízení všeho a přizvat k něčemu i svého muže, dát mu prostor, aby se i v něm probudila jeho nežitá mužská síla (může ji vůbec žít? může být aktivní, jak chce? může s něčím přijít sám? je mu to dovoleno? nebo musí tak, jak vy chcete?), aby začal on dělat aktivní kroky směrem k vám i dceři. On vás bere jako spojence proti němu, cítí se jako páté kolo u vozu, má pocit, že je tam zbytečně, a zase jako druhé dítě na povel fungovat nechce…

Čeká vás drsná, ale jediná možná cesta – začít se měnit v ženskou energii a žít ji. Je právě otevřený KRUH Žena je láska, ten ale brzy zavřu, podívejte se, co je k dispozici, tam se to naučíte s podporou ostatních Kruholásek i mou určitě. Nebo můžete procházet vším, co mám pro ženy zdarma – kurzem Žena je láska, číst knížku Žena je láska, sledovat videa zdarma. Jsou to první kroky k vědomému ženství, ale bez mé osobní podpory. Doporučuji KRUH.

A pak se naučit pracovat se svými negativními emocemi, umět sdělit a zpracovat to, co se vám nelíbí – k tomu je připraven kurz Tolerovat je láska na problémy s játry, žlučníkem, negativními emocemi, které směřují k problémům s kůží, očima, atd.

Vaše dcera se bude uzdravovat tak, jak se budete uzdravovat vy sama. Vše totiž vychází z nás samých. Až vy budete fungovat zdravě k muži, i on bude fungovat zdravě k vám. Pokud ho milujete, je to základ, že se vám to musí podařit, jinak byste spolu nebyli. Jestli vás zajímá téma zdraví a jak uzdravit děti, partnera, pak je tu nadstavbový modul Základů celostního zdraví: Jak mít zdravou rodinu

Je toho dost, co před vámi leží, vás nemusím vyzývat, abyste začala a vytrvala, protože této energie máte nadbytek. Vás vyzvu k tomu, abyste zahodila negativní pocity, které teď v sobě máte, negativní pocity, že nejste dost dobrá matka a přitom se můžete přetrhnout, negativní pocity, že někdo ukázal na problém, o kterém stejně sama víte. Začněte s Žena je láska, začněte se svou změnou, ale buďte trpělivá a nespěchejte, protože trpělivost je základní ženská vlastnost, kterou je třeba se učit. Čeká vás chvíli cesta, která bude totálně proti tomu, co si myslíte, že jako jediné může fungovat, ale pak nastoupí velké uvědomění a radost, velké prozření…

Těším se na vás v KRUHU

Pro dceru kupte Organic Noni a dávejte jí 2 polévkové lžíce denně na harmonizaci psychiky a zpružnění zatuhností, a hodně vitamínu C – Liquid C 3 čajové lžičky, i multivitamíny Lion D a Probiobalance – probiotika, která udržují imunitu a zdravé střevo.

Vše si pořídíte v empatia shopu

Myslím, že stravu vám radit nemusím, že tu máte vyřešenou 🙂

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Liquid C: Tekutý vitamín C
Liquid C: Tekutý vitamín C

Liquid C je přípravek s obsahem vitaminu C, bioflavonoidů a šípků, který je oslazen organickým sirupem z agáve, ale neobsahuje umělá barviva ani přidané cukry. Byl sestaven pro ty, kteří nejenže hledají komplexní antioxidační ochranu, ale také dávají přednost tekutým doplňkům výživy.

Detail produktu

Komentáře