Dotaz

Dobrý deň Miluška,

je to pár mesiacov, kedy som sa dostala k Vašej stránke a Vaša práca ma veľmi zaujala. Prosila by som Vás veľmi pekne o radu.

Už štvrtý rok sa točím v kolotoči so zvláštnou cystou/abscesom na krku (vôbec nič sa lekársky nepotvrdilo – teda ani cysta ani absces to definitívne nie je, v zdravotnej karte je to s otáznikami – odvtedy hľadám alternatívne metódy uzdravenia). Je to na mieste, kde pred cca 15-timi rokmi bola vyoperovaná cysta – ale opäť je v zdravotnom zázname „cysta???“. Je to oválne, štruktúrou by som to prirovnala gume a stále sa to napĺňa hnisom. Hnis vytečie, iba keď na to silno zatlačím, nie je to otvorená rana.

Ani pravá mandľa nie je podľa mňa vporiadku, oproti ľavej je viac opuchnutá a má nerovnomerný povrch, občas z nej vymáčknem hnis (možno tam sídli koreň problému, neviem…).

Pracujem na tom už štvrtý rok – prešla som si vodovým pôstom, niekoľkými kolami 40-dňového šťavového pôstu, skúsila som aj ajurvédu, TČM, živou stravou, likvidácia patogénov plazmovým generátorom, pracujem aj po psychickej stránke – odbloky, konštelácie, regres…avšak stále je to také isté.

Vedela by ste ma Miluška prosím naviesť ešte nejako, čo by som mohla urobiť pre úplne uzdravenie? Som naozaj ochotná vzdať sa čohokoľvek, čo mi túto potiaž spôsobuje…len už neviem, ako ďalej.

Za akýkoľvek postreh Vám vopred srdečne ďakujem a pozdravujem Vás.

Odpověď

Dobrý den,

já bych ten útvar nazvala vředem, protože pokud se v tom útvaru hromadí hnis, pak jde o vřed, zánětlivé ložisko. Zánět je nahromaděný boj, kdy v sobě držím negativní pocity a neumím je sdělit pomocí svých pocitů, žensky. Mandle je kontrolka sleziny a lymfy, která se duchovně zanáší nepříjemnostmi, zlobou, negativními emocemi, a na úrovni těla neodvádí škodliviny ven, ale někde je ukládá. Takže problém u vás je zanesená lymfa – o její očistě tady.

A teď jak to souvisí s vámi konkrétně.

Podle Astrologie 9 planet jste 3 Dřevo, nejohroženější orgány tohoto prvku jsou játra a žlučník – energetická růžice, emoce zlost, spokojenost, vztek, negativní emoce – duchovní příčiny oslabených jater. K tomu máte tři osmičky, což je číslo negativity a vy máte hned tři. Navíc izolovanou trojku a izolovanou jedničku, o všem jen přemýšlíte, nosíte to v sobě, přehazujete v hlavě, ale nic neřeknete, hlavně to negativní. Jenomže jste velmi silná energie, mužská energie – nemáte ani dvojku – tj. schopnost naslouchat, ani šestku – dát přednost druhým, aby byl klid, a energie krevní skupiny O – vůdce. Je to veliký tlak, který ve vás je a který se obrací proti vám. Všechno, co vás štve, necháváte v sobě, tak to musí nějak ven – jako hnis z rány.

Cestou, jak s tím pracovat, je cesta vědomého ženství – projděte si kurzem Žena je láska, prohlédněte videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU. Je třeba začít mluvit o tom, co cítíte, sdělovat, co vás bolí, být k sobě i k druhým sdílnější, laskavější, mít se ráda, uvidět dary a ne překážky, všímat si toho, co máte a ne toho, co nemáte, učit se vděčnosti za blbosti.

Tématem vašeho prvku i vašeho problému je téma zlosti, negativních emocí – vše vyřešíte v Tolerovat je láska, ale až na jaře. Na vše je v přírodě a Vesmíru ten pravý čas, teď je období ledvin a vztahů. Proto doporučuji projít si kurzem Soužít je láska, věnovat se tématu vztahů a pak teprve přejít v období jater na očistu a podporu jater a zvládnutí emocí vzteku.

Zánětlivé ložisko vzniklo tím, že zanesená lymfa nedokázala odvést nestravitelné zbytky metabolismu jater a vytvořila si „náhradní“ odvod. Je třeba nejprve odkyselit tělo, tzn. rozvolnit tkáně, aby tělo bylo ochotno toto náhradní úložiště vůbec opustit a zacelit, pak posílit imunitu tak, abyste eliminovala možnost tvorby zánětu, rozhýbat metabolismus jater a teprve poté se soustředit na lymfu. Ono to během roku také tomuto léčebnému postupu nahrává podle růžice.

Jestli vám to dává smysl, tak bych doporučila teď toto:

vojtěška Green Health 2-2-2 + Liquid Chlorophyll 1 polévkovou lžíci do vody a vždy tím zapít vojtěšku + Mega qProtect 1-1-1 + C 1000 2-1-0

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Doporučuji stravu podle vaší krevní skupiny, alespoň vyřadit mínusové potraviny, rozhodně cukr a sladkosti, bílou mouku a mléčné výrobky. Jinak si myslím, že máte stravu zvládnutou.

Držím palce na vaší nové cestě ♡

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Mega qProtect: Mega dávky antioxidantů
Mega qProtect: Mega dávky antioxidantů

Ve starším věku nebo v období velkého napětí máme často zkušenost s tím, že se hůře soustředíme, máme rozmazané vidění nebo změny v krevním oběhu. Mega qProtect je přípravek s mega dávkami antioxidantů, který obsahuje vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny a výtažky z rostlin, který chrání naše buňky mnohem účinnějším a cílenějším způsobem. Ginkgo, zelený čaj a CoQ10 dodávají energii, stimulují krevní oběh a udržují normální činnost mozku a srdce. Zdraví očí chrání mj. borůvky a betakaroten. Aminokyseliny výrazně zpomalují stárnutí buněk.

Detail produktu

Komentáře