Dotaz

Dobrý den, paní Matoušová,

ráda bych Vás požádala o radu ohledně mých křivě rostoucích osmiček v horní čelisti, především zubu na pravé straně.

Už od té doby, co se začaly prořezávat, se mi horní osmičky prořezávají křivě. Směřují dovnitř a tlačí tak na ostatní zuby, čímž je křiví. Lékaři mě na to opakovaně upozorňují a už léta mi je chtějí vyrthnout. Já jsem se tomu až doteď vyhýbala s tím, že když jsou zdravé, není důvod je trhat a že mi křivé přední zuby nijak zvlášť nevadí.

Před týdnem jsem ale byla u zubaře se sedmičkou vpravo nahoře, kde jsem měla hluboký kaz způsobený právě tlakem osmičky, která v sedmičce vyhloubila díru. Zubař je teď už samozřejmě nekompromisní a na příští kontrole mi chce zub vytrhnout. I můj názor je zvyklaný, když mi zub začíná takto vážně poškozovat chrup.

Vím ale, že všechno v těle má svůj význam a nechci přijít o svůj zub moudrosti. Stále se snažím přijít na to, jak přesvědčit svou osmičku, aby rostla rovně a neškodila ostatním zubům. Snažím se přijít na to, v jaké oblasti mám pokřivené názory, kde dělám chybu, tlačím na ostatní…, ale zatím se mi nedaří na nic moc přijít. 

Věděla byste, jak bych si mohla pomoci?

Děkuji moc za Váš čas. Doteď jsem se snažila na příčinu přijít sama, ale jsem na to asi krátká.

S pozdravem a přáním hezkých dní H.

 

Odpověď

Dobrý den,přečtěte si tento podobný dotaz o osmičkách a tento o zubu moudrosti na pravé straně. A také dotaz Na křivé zuby duchovní cestou? Doporučila bych přestat tlačit na sebe a na druhé, protože skutečně jste velmi silná a výhradně mužská energie – máte pouze dvě plné roviny dovednosti a energie a izolovanou trojku, což je logické myšlení, lpění na svém názoru a velká potřeba druhého vlastnit, k tomu 7 Kov, takže opravdu dost síla 😀 Měla byste se zaměřit na změkčování svých postojů, na přizpůsobovování okolnostem, učit se věci pouštět a nelpět na nich, odpouštět minulost a sama na sebe nebýt tak tvrdá, nejet na výdrž a nechtít to po ostatních. Měla byste hledat ženské principy a ženskou cestu. Přidejte se k Žena je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, momentálně je otevřený ženský prostor s videy zdarma Jsem skvělá žena, přidejte se na čekací listinu KRUHU. Přidejte se k FB skupině Žena je láska. Vykročte na ženskou cestu… Ženská energie znamená umět se přizpůsobit okolnostem, umět ustoupit, netrvat na svém, nechat věci plynout a podřídit se. Tak doporučuji koupit si Noni, vypít ho za týden láhev, ať vás pořádně změkčí a rozvolní a jít si nechat zub odstranit. Určitě si po zákroku vyplachujte Chlorophylem, užívejte vysoké dávky céčka a dalších protizánětlivých látek, ať hojení proběhne v pohodě.  Naše tělo nás upozorňuje na něco, co děláme špatně. Pokud to pochopíme, tak to neznamená, že bychom si nemohli odpomoci od tělesného trápení nějakou rychlou léčbou. Pokud totiž nezvládneme duchovní změnu, stejně se to někde zase projeví jinde. Život je škola a měla by to být hlavně legrace, pohoda a spokojenost! Pokud už se problém ukáže takhle hodně na fyzické úrovni, málokdo z nás umí natolik pracovat se svou myslí, aby energeticky dokázal zub narovnat. Já to tedy neumím – zatím 🙂 s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?