Dotaz

Dobrý deň.
Mám 62 rokov. 7.1.2022 som bol pozitívny na Covid. Prvých 7 dní som mal ľahký priebeh, len nádchu. Na 8 deň ma začali bolieť kríže a chrbát. Stúpol mi tlak na 160/100. Veľmi som sa zľakol, lebo taký tlak som ešte nemal. Zovrelo mi žalúdok, nechutilo mi jesť a keď som jedol bolo mi nevoľno. Schudol som za mesiac 12 kg. Dostal som lieky na zníženie tlaku. Bol som aj u fyzioterapeuta, ten mi uvoľnil kríže a chrbát, potom mi tlak klesol. Po dvoch týždňoch ma lekár poslal do práce. Týždeň som chodil do práce a dostal som zimnice. Tie postupne prechádzali do vnútorného chvenia a trvajú do teraz. Vnútorné chvenie mám v chrbte, niekedy aj v hrudníku, v rukách a občas aj v nohách. Chvenie v rukách sa navonok neprejavuje trasením prstov , len jemným chvením. Po fyzickej záťaži sa chvenie vždy prejaví. CT vyšetrenie vnútorných orgánov mám v poriadku. Vyšetrenie cukru a štítnej žľazy je v poriadku. Lieky na zníženie tlaku neberiem už mesiac a tlak mám v poriadku. Už tri mesiace som na maródke, nikto mi nevie pomôcť. Bol som u liečiteľa a ten povedal, že Covid mi napadol nervový systém a že časom sa to vraj ukľudní. Dal mi kvapky na nervový systém a prášok na podporu lymfatického systému. Mám problém so zaspávaním a aj s prerušovaným spánkom. Neviem, či je to všetko fyzického pôvodu, alebo aj psychického pôvodu. Prosím poraďte mi. Ďakujem.

Odpověď

Dobrý den,

podle mých zkušeností covid napadá ta nejoslabenější místa našeho těla, pokud jste nenapsal, že máte nějaké další zdravotní problémy, tak vycházím z toho, že žádné nemáte a neužíváte na nic žádné léky. Pokud by tomu tak nebylo, dejte mi zprávu.

Protože jste 4 Dřevo podle Astrologie 9 Planet, tak vaším nejohroženějším orgánem jsou játra a žlučník – viz energetická růžice. Jedním z ukazatelů oslabených jater je problém s termoregulací, zima, chlad, pocení, podívejte se na další diagnostické znaky přetížených jater, problémy se spánkem jsou též znakem. Sedí mi i období, kdy toto prožíváte – přesně v období jater. Doporučila bych tedy prohřát organismus posílením jater, všechny třesy, chvění vždycky mají s játry souvislost, protože jde o laicky řečeno křečovatění tkání kvůli zatuhlosti a malé pružnosti – to spraví podpora jater. A současně odkyselit tělo a doplnit minerální látky, protože následným problémem, který přichází po přetížených játrech je špatný metabolismus, kdy ztrácíme minerální látky z tkání, především stabilizující vápník, který potřebujeme na stabilní činnost srdce a nervových buněk (všechny nervové buňky jsou spojený vlákny, které jsou složené z vápníku především).

Na úrovni duše, proč to takto potřebujete, to vidím na výzvu nechat plavat životy druhých lidí, přestat se vměšovat do životů těch, které máte rád a na kterých vám záleží, především rodiny. Nesete si rodinnou karmu (dvě šestky) a současně k zatvrzelé energii 4 Dřeva, která si myslí, že její názor je ten nejlepší, máte plnou rovinu odhodlání, což je buldočí rovina, co si usmyslí, to dotáhne a nedá pokoj, dokud není po jejím. Máte pocit, že vaše názory jsou pro blaho všech, ale nikdo se jimi nechce řídit, nepáchejte dobro a všechny pusťte, ať si žijí po svém a klidně nabijou čumák. Cestou k povolení tlaku na druhé je práce, potřebujete fyzicky ze sebe tuto energii dostávat ven. Práce se dřevem je top!

Váš životní úkol – učit se tolerovat každému všechno, řeší online program Tolerovat je láska, vstupte, pomůže vám. Jinak na stejné stránce najdete spoustu inspirací pro váš úkol.

Doporučuji toto:

Sylimarin PLUS 2-2-2 (pro základní podporu jater) + Super Soya Lecitin 3-3-3 (na změkčení) + Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce denně (na odkyselení) naředit ve vodě a popíjet + Super Mega 50 1-1-1 (silný multivitamín s vysokým obsahem vitamínů skupiny B na posílení nervové soustavy) + Strong Bones 2-2-2 (vápník s hořčíkem)

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Doporučuji sladit svou stravu se svou krevní skupinou, v každém případě vyřadit mínusové potraviny.

Takto min. 2 měsíce a poté se podle stavu domluvíme, jak pokračovat.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Super Mega 50: Speciální megadávky pro 50+
Super Mega 50: Speciální megadávky pro 50+

Vysoce účinný širokospektrální multivitaminový přípravek doporučovaný dospělým a sportovcům, který se postupně vstřebává do celého organismu. Obsahuje nezbytné vitaminy, minerální látky a stopové prvky v optimálním poměru a kombinaci.

Detail produktu

Komentáře