Dotaz

Dobrý den.
Již mnoho let mám období, kdy se mi objevuje závislost na alkoholu. Jsem několik let v pohodě a pak přijde období, kdy mám dosti velké chutě na alkohol, né, že bych se opíjel do němoty, ale třeba, tři , čtyři piva denně, třeba po dobu půl roku a pak niic! Jako když to zmizí a třeba dva, tři roky jsem úplně bez nějaké touhy? A takto to mám v podstatě, celý svůj dospělý život? Udělal jsem proto už mnoho a mnoho lidí a terapií absolvoval, byt se mi to vrací stále?
Věřím však, že všechno má svůj čas a že přijde doba, kdy se tomu všemu budu jen smát? Proto Vás chci poprosit o radu, či případnou pomoc?
Předem děkuji a srdečně Vás zdravím.
S Úctou. Mirek

Odpověď

Dobrý den,

když si přečtete duchovní příčinu alkoholismu, vidíme tam především výzvu vzít život do svých rukou a nenechat se zmítat venkovními okolnostmi, vytvořit si v sobě postoj pokojného bojovníka, který ví, proč tu je, za čím jde a co má dělat a tak to dělá a je v klidu. Nevím, jak to máte uvnitř sebe vy…

Jste velmi silná mužská energie 8 země s plnou rovinou odhodlání, ale na druhou stranu s velkou potřebou nejít do konfliktu a být v harmonii se vším a každým – máte dvě šestky, všechno potvrzuje k charakter podle vaší krevní skupiny. Nevím, zda děláte práci, kterou milujete a která vás totálně pohltí a kde si můžete být svým pánem, nebýt v područí pravidel, které dodržovat nesnášíte a ničí vás to. A nevím, jak fungujete ve vztazích, jaké máte partnerství, protože jedno podmiňuje druhé. Pokud neventilujete svou extrémně silnou mužskou energii, zůstává ve vás a obrací se proti vám – buď tím, že své partnerce příliš ustupujete, nebo příliš tlačíte.

Přečtěte si článek 7 kopanců pro muže, věřím tomu, že tam najdete spoustu inspirace.

Viděla bych výkyvy chuti na alkohol stejně jako se vychylují ony dvě energie, které v sobě nesete. V jedno období převažuje mužská silná energie (to nepijete, protože ventilujete správně) a ve druhé období cítíte nedostatečnost, nedaří se vám, cítíte nechuť k aktivitě, možná se vám ani nechce aktivovat ve vztahu k ženám, a pak pijete. Zkuste hledat, zda to tak může být…

Jinak bych vám doporučila seznámit se se svým charakterem a poznat své životní výzvy, v tuto chvíli je otevřený kurz Soužít je láska pro pochopení vztahů (což by mohlo kvůli vaší rodinné karmě – dvěma šestkám – mít pro vás dost zásadní efekt). Jinak kurzem pro vaši základní energii 8 Země je Přijímat je láska, můžete zatím mrknout na videa zdarma, období zpracovat toto téma je pozdní léto, kdy otevíráme i členskou sekci.

Pokud nemáte práci, kterou milujete, nabízíme vám spolupráci, obchodníka s vašimi kvalitami bychom vítali všemi deseti 🙂

Pokud cítíte, že potřebujete dobít mužskou energii, můžete použít tělo, doplnit „mužské“ živiny, tělo pak pomůže mysli, doporučila bych vám balíček pro muže.

Mějte se moc krásně a hledejte rovnováhu!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Arginin Plus: Aminokyselina, kterou potřebuje každý muž
Arginin Plus: Aminokyselina, kterou potřebuje každý muž

Arginin je aminokyselina, která hraje roli v činnosti, vývoji a regeneraci svalů; kromě toho také může přispívat k udržení zdravého krevního oběhu, a tak podporuje zdravou činnost cévního systému. Stimuluje růstové hormony a inzulin a je také prekurzorem esenciálního oxidu dusnatého, který má vazodilatační účinky.

Detail produktu

Komentáře