Dotaz

Dobrý den,

můj přítel / 52 let/ trpí několik let a v poslední době se zhoršeným projevem problémem, se který si lékaři neví rady a kroutí hlavou. Prošel neurologií, alergologií, gastro, kolonoskopie, všechny výsledky má negativní. Dvakrát denně, většinou po jídle nebo po vyprázdnění začne cítit velkou únavu a slabost a usne / 1 – 2 hodiny/ , přitom má záškuby rukou, hlavy a břicha, které ho nebolí. Tento stav ho limituje v denním životě, ve sportu i v jídle. Žádné léky nebere, pije bylinkové čaje a jí střídmě. Pokud jste se někdy s tímto projev setkali, prosím o radu.

Děkuji, Lenka

Odpověď

Dobrý den,
tipovala bych na přetížení jater, protože únava je projev jater. Po jídle vezme veškerou energii játrům trávicí soustava a úplně je odstaví, stejně tak je odstřelí tlusté střevo po vyprázdnění – viz energetická růžice. Podívejte se na další znaky přetížených jater, věřím, že mou domněnku potvrdíte. Na játra tipuju i proto, že váš přítel je velmi silná energie 8 Země, což je energie svobody, vlastních názorů a pravdy. Navíc má v mřížce jednu 8 a rovinu odhodlání, takže je hodně silná osobnost a má sklon k negativitě, jeho výzva je učit se pracovat s agresivitou, emocemi zlosti a nespokojenosti. Což právě jsou emoce jater a žučníku. Záškuby pak souvisí znovu s játry, protože játra ukazují na to, jak jsme měkcí, pružní a poddajní, jak nekřečovatíme ve své pravdě a názorech. 

Doporučila bych jaterní kůru a kurz Tolerovat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.
Jaterní kůru min. několik měsíců, ale rozhodně do jara, protože na jaře je nejlepší období na očistu jater. Nutný je Silymarin Plus + Lecitin ve vyšších dávkách a k tomu multikomplex především kvůli minerálům Super Mega 50. Popíjet Liquid Chlorophyll proti překyselení. Vše si pořídíte v našem shopu.

Kdybyste měli doplňující otázky, ptejte se.
s láskou vaše Empatia
 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře