Dotaz

Dobrý den,

můj přítel / 52 let/ trpí několik let a v poslední době se zhoršeným projevem problémem, se který si lékaři neví rady a kroutí hlavou. Prošel neurologií, alergologií, gastro, kolonoskopie, všechny výsledky má negativní. Dvakrát denně, většinou po jídle nebo po vyprázdnění začne cítit velkou únavu a slabost a usne / 1 – 2 hodiny/ , přitom má záškuby rukou, hlavy a břicha, které ho nebolí. Tento stav ho limituje v denním životě, ve sportu i v jídle. Žádné léky nebere, pije bylinkové čaje a jí střídmě. Pokud jste se někdy s tímto projev setkali, prosím o radu.

Děkuji, Lenka

Odpověď

Dobrý den,

tipovala bych na přetížení jater, protože únava je projev jater. Po jídle vezme veškerou energii játrům trávicí soustava a úplně je odstaví, stejně tak je odstřelí tlusté střevo po vyprázdnění – viz energetická růžice. Podívejte se na další znaky přetížených jater, věřím, že mou domněnku potvrdíte. Na játra tipuju i proto, že váš přítel je velmi silná energie 8 Země, což je energie svobody, vlastních názorů a pravdy. Navíc má v mřížce jednu 8 a rovinu odhodlání, takže je hodně silná osobnost a má sklon k negativitě, jeho výzva je učit se pracovat s agresivitou, emocemi zlosti a nespokojenosti. Což právě jsou emoce jater a žučníku. Záškuby pak souvisí znovu s játry, protože játra ukazují na to, jak jsme měkcí, pružní a poddajní, jak nekřečovatíme ve své pravdě a názorech.

Doporučila bych jaterní kůru a kurz Tolerovat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

Jaterní kůru min. několik měsíců, ale rozhodně do jara, protože na jaře je nejlepší období na očistu jater. Nutný je Silymarin Plus + Lecitin ve vyšších dávkách a k tomu multikomplex především kvůli minerálům Super Mega 50. Popíjet Liquid Chlorophyll proti překyselení.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Kdybyste měli doplňující otázky, ptejte se.

Pro vás je článek: 12 doporučení, jak mít zdravou rodinu – věnujte se na prvním místě sobě ♡ Přidejte se na ženskou cestu. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Silymarin Plus: Detoxikace jater
Silymarin Plus: Detoxikace jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

Detail produktu

Komentáře