Dotaz

Dobrý den.

Chtěla bych se zeptat co můžu udělat při zlepšení zdravotního stavu své dcery. Jsou ji 4roky a trápí nás nosní madle a teď navíc 2x po sobě jdoucí angíny s atb. MUDr nás ženě na vytržení nosní mandle, ale to je pro nás jako poslední řešení. Dcera má nosní madly dost zvětšenou, takže při infektu nemůže dýchat a večer i občas vynechává s dechem, takže to pro její tělo není dobré. Prosím tedy o radu co bychom mohli podniknout? Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

zadejte si do vyhledavače na empatii nosní mandlí a vyskočí vám spousta dotazů.

Nosní mandle je kontrolkou imunitního systému, stavu tlustého střeva, kde máme téměř 80% imunity, proto její odstranění neřeší příčinu. Dnešní medicína bohužel neřeší příčinu, ale jen odstraňuje kontrolky. Zvětšená nosní mandle je jen zduření sliznice, není to nic, co by někde vyrostlo navíc, a muselo se odstranit, jde jen o tom uvést nosní mandli zpátky do normálu. Antibiotika vše jen zhoršují, přečtěte si článek o ATB.

Dávejte dceři Probio Balance – probiotika k posílení střevní mikroflóry a tím i imunity, po antibiotikách je příznivá mikroflóra ještě víc vymlácená, a protože sliznice v celém těle jsou všude stejné, tak posílením střeva zároveň spravíte sliznici v nose. Dávkování 6 tbl denně, alespoň dvě balení po sobě, pak můžete dávat 3 denně, jsou to lipové tabletky, které dítě v pohodě rozkousá a dětem chutná.

Noni – léčivý džus z ovoce noni, který má úžasné účinky, posiluje imunitu, harmonizuje rozhozené tělo, odhleňuje a čistí dutiny, ideální pro děti, dávkování 3 polévkové lžíce denně. Je potřeba mít trpělivost a dopřát tělu na regeneraci a uzdravení alespoň 3 měsíce.

Vše nakoupíte v empatia shopu.

Ze stravy je nutné vyloučit mléčné výrobky a sladkosti, cukr. Snažit se vařit zdravě, zeleninové polévky, rizota, obilné kaše, ovoce.

Podpořte dceru tělesně, a uvědomte si, že její potíže ukazují na vaše nezvládnuté výzvy, vaše problémy, které je potřeba pochopit a změnit. Tlusté střevo souvisí s neodpuštěním. Nemoci dětí do šesti let jsou problémy matek.

Pokud by vás zajímalo podrobněji, proč to tak máte, a chtěla byste podrobnější rozbor, obraťte se na naše spolupracovníky.

S láskou vaše empatia  

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře