Dotaz

Dobrý den,

dcera 5,5 let trpí na infekce močových cest (e-coli , nyni i proteus). Zjistena i velmi nizka sliznicni imunita.

Mohla bych Vas poprosit o radu, pripadne doporuceni bylinnych pripravku k lecbe?

Moc dekuji

Odpověď

Dobrý den,

přečtěte si duchovní příčinu zánětu močových cest, je tam i doporučené přírodní léčení.

Vaše dcera je velmi citlivá, potřebuje fyzický kontakt, mluvit, dávat jí pozornost, má problém s křivdami a trápí se vším, co se jí zdá jako nespravedlnost. Podívejte se na Soužít je láska, je to online program o strachu ve vztazích, který prožívá vaše dcera. Nemoci dětí do šesti let jsou nezvládnuté výzvy matek, takže tento duchovní úkol je váš. Najdete na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

Je třeba najít a žít svou ženskou roli matky a partnerky, přijmout, že jste tvůrce vztahů v rodině, nastavit náruč a laskavě, ale s plným vědomím toho, co tvoříte. Přidejte se na ženskou cestu hledání a žití svého skutečného místa, proč jste se narodila. Nejsou to děti, jste to vy sama. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska. Uvidíte úplně jinou cestu, která na vás čeká…

Projděte si minikurzem Jak mít zdravou rodinu, úplně vám převrátí pohled na léčení.

Dcera potřebuje spravit sliznice probiotiky, odkyselit organismus a posílit vlastní imunitu.

Doporučuji:

ProbioBalance 6 denně + LIquid Chlorophyll 3 čajové lžičky naředěné ve vodě popíjet přes den + 3 lžičky Samburexu denně (je to přírodní ATB, doporučuji využívat 1 balení a pak si další nechat pro případ recidivy a užívat jen po dobu akutního zánětu). Po 1 balení Samburexu ho vyměnit na Organic Noni (3 polévkové lžíce), zachovat Probiobalance (3 denně) + Lion Kids C 3 denně, chlorophyll dál popíjet.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy nutně vyřadit mléčné výrobky, cukry a sladkosti, pečivo, bílou mouku, samozřejmě uzeniny. Jíst hodně rýže, vařit z ní kaše s ovocem a max. medem nebo javorovým sirupem. Zeleninové polévky, dušená zelenina, ryby, čerstvá zelenina.

Vydržte s podporou min. rok, je třeba nebrat žádná ATB, vyřešit to přírodně, ráda vám poradím, jak. Teď začněte takto.

Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Samburex: Přírodní antibiotikum
Samburex: Přírodní antibiotikum

Koncentrované vysoké dávky extraktu z bezinek zkombinované se speciální bylinnou směsí s obsahem třapatky, byliny, která se používá po staletí, a také s vitaminem C a zinkem. Všechny jsou představeny v chutném tekutém přípravku, takže každý člen rodiny může očekávat chladnější měsíce a období se zvýšeným rizikem chřipky s velmi dobře připraveným imunitním systémem. Neobsahuje přidané cukry, ochucovadla ani barviva.

Detail produktu

Komentáře