Dotaz

Dobrý den, 

dcera 5,5 let trpí na infekce močových cest( e-coli , nyni i proteus). Zjistena i velmi nizka sliznicni imunita. Mohla bych Vas poprosit o radu, pripadne doporuceni bylinnych pripravku k lecbe? Moc dekuji

Odpověď

Dobrý den,
určitě použijte vyhledávací okénko a zadejte si Zánět močových cest, přečtěte si podobné dotazy a má doporučení, např. tady.
Vaše dcera je velmi citlivá, potřebuje fyzický kontakt, mluvit, dávat jí pozornost, má problém s křivdami a trápí se vším, co se jí zdá jako nespravedlnost. Podívejte se na Soužít je láska, je to online program o strachu ve vztazích, který prožívá vaše dcera. Nemoci dětí do šesti let jsou nezvládnuté výzvy matek, takže tento duchovní úkol je váš. Najdete na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

Dcera potřebuje spravit sliznice probiotiky, odkyselit organismus a posílit vlastní imunitu. Doporučuji: ProbioBalance 6 denně + LIquid Chlorophyll 3 čajové lžičky naředěné ve vodě popíjet přes den + 3 lžičky Samburexu denně (je to přírodní ATB, doporučuji využívat 1 balení a pak si další nechat pro případ recidivy a užívat jen po dobu akutního zánětu). Po 1 balení Samburexu ho vyměnit na Organic Noni (3 polévkové lžíce), zachovat Probiobalance (3 denně) + Lion Kids C 3 denně, chlorophyll dál popíjet.

Ze stravy nutně vyřadit mléčné výrobky, cukry a sladkosti, pečivo, bílou mouku, samozřejmě uzeniny. Jíst hodně rýže, vařit z ní kaše s ovocem a max. medem nebo javorovým sirupem. Zeleninové polévky, dušená zelenina, ryby, čerstvá zelenina. 

Vydržte s podporou min. rok, je třeba nebrat žádná ATB, vyřešit to přírodně, ráda vám poradím, jak. Teď začněte takto.
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře