Dotaz

Dobry den,

rada bych, pokud je to mozne, zjistit pricinu dcerinych opakovanych teplot a nemoci, ktere nas ted trapi uz mesic, mladsi lecena atb, ale hledam jinou cestu, protoze doktori stejne nic nezjistili. mela vysoke hodnoti zanetu v krvi, ale vysetreni vsechna ok.

Ja jako mala jsem casto trpivala zanety prudusek (dokonce az nabeh na astma) ktere ustaly na stredni skole a na vysoke vymizely. nyni jak uz je toho vseho na me moc. okamzite bolest v krku a angina.

Vim ze je to na dlouho, ale ted me trapi ta mladsi dcera, aby byla v poradku.

Dekuji ALENA

Odpověď

Dobrý den,

nemoci dětí do šesti až deseti let jsou nevyřešené nemoci matky. V ženském kurzu zdarma je tam téma Co se mám učit já, kde najdete své ženské výzvy, podívejte se na videa zdarma, téma o dětech a zdraví, přidejte se do KRUHU Žena je láska!

Pokud chcete najít skutečnou příčinu, tak hledejte duchovní příčinu nemocí svých dětí a ta je vaše, tudy se ubírejte. Teď je šance vše si najít v Základech celostního zdraví. Hledejte sebe!

Veškeré záněty jsou odrazem boje, kdy se nechceme s věcmi smířit, ale tlačíme, aby bylo po našem. Protože jste 3 Dřevo, která má za životní úkol učit se pracovat s agresivitou a nespokojeností, a navíc máte dvě osmičky, které jsou také výzvou učit se být spokojená a hledat pozitivní přístup k řešení problémů, tak to vypadá, že odtud je třeba začít hledat.

A své děti podporujte CaliVitou, doporučuji:

Noni, které srovnává imunitu a posiluje ji, probiotika, vitamín C, děláte to dobře.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Noni liquid: Komplexní produkt z přírody
Noni liquid: Komplexní produkt z přírody

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře