Dotaz

Dobry den, rada bych, pokud je to mozne, zjistit pricinu dcerinych opakovanych teplot a nemoci, ktere nas ted trapi uz mesic, mladsi lecena atb, ale hledam jinou cestu, protoze doktori stejne nic nezjistili. mela vysoke hodnoti zanetu v krvi, ale vysetreni vsechna ok. Ja jako mala jsem casto trpivala zanety prudusek (dokonce az nabeh na astma) ktere ustaly na stredni skole a na vysoke vymizely. nyni jak uz je toho vseho na me moc. okamzite bolest v krku a angina. Vim ze je to na dlouho, ale ted me trapi ta mladsi dcera, aby byla v poradku. Dekuji ALENA

Odpověď

Dobrý den,

nemoci dětí do šesti až deseti let jsou nevyřešené nemoci matky. V ženském prostoru Jsem skvělá žena, kam přidávám videa na různá ženská témata, jsou právě teď uvolněna videa na téma nemoci dětí – Proč je mé dítě nemocné, podívejte se. Také je tam téma Co se mám učit já, kde najdete své ženské výzvy, přidejte se!

Pokud chcete najít skutečnou příčinu, tak hledejte duchovní příčinu nemocí svých dětí a ta je vaše, tudy se ubírejte. Teď je šance vše si najít v Základech celostního zdraví, které otevíráme 1x ročně a jsou otevřeny právě teď. Hledejte sebe a nenechte si ujít živé vysílání, o kterém vám pošleme mail.

Veškeré záněty jsou odrazem boje, kdy se nechceme s věcmi smířit, ale tlačíme, aby bylo po našem. Protože jste 3 Dřevo, která má za životní úkol učit se pracovat s agresivitou a nespokojeností, a navíc máte dvě osmičky, které jsou také výzvou učit se být spokojená a hledat pozitivní přístup k řešení problémů, tak to vypadá, že odtud je třeba začít hledat. A své děti podporujte CaliVitou – Noni, které srovnává imunitu a posiluje ji, probiotika, vitamín C, děláte to dobře. Ideální při akutních potížích je psát do FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, tam se dočkáte odpovědi dřív.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře