Dotaz

Dobrý večer Miluško,

sleduji Vaše stránky, ktere jsou pro me nevycerpatelnym zdrojem zajimavych a podnetnych informaci, a hlavne inspirace do zivota. Proto se na Vas obracim. Dnes jsme se synem absolvovali 5letou prohlidku, kde nam lekar doporucil navstevu urologie kvuli uvolneni slepene predkozky penisu. S timto resenim ovsem vnitrne nesouhlasim a nejsem presvedcena o nutnosti “zakroku”. Mylim se? Nebo je “zakrok” na miste? Chtela bych znat Vas nazor. Predem dekuji za odpoved, Vladka

Odpověď

Dobrý den,

moc chválím za váš přístup a souhlasím s vámi. Já bych syna určitě něčemu tak traumatizujícímu nevystavila, nesnažila bych se urychlit vývoj, dala bych tomu čas. Podívejte se na zajímavý článek, jak se starat o předkožku, najdete tam i výsledky studií. Nebála bych se toho nechat tomu přirozený průběh. 

Podpořte syna Noni, dokáže rozvolňovat tkáně a podpoří jeho tělíčko, aby vše zvládlo tak, jak má, 3 lžičky denně.

Nakoupíte v eshopu empatia.

Děti do 6 let jsou energeticky spojeny s matkou a její nevyřešené výzvy se projevují na jejich těle jako nemoci nebo potíže, souvisí to tedy i s vámi. Přemýšlejte, kde v oblasti partnerství jste příliš stažená, v čem jste zatuhlá a nechcete povolit, kde lpíte na vlastním názoru, bráníte se tomu posunout. Vy jste energie 9 Ohně, tedy velmi aktivní, ohnivá energie, která příliš ráda kritizuje, ale sama kritiku nesnáší. Navíc máte plnou rovinou dovednosti a rovinou energie, s převahou lichých čísel, pro vás je to výzva k ženské cestě, změkčování svých postojů a pasivitě ve vztahu. 

Současně s tím je ale potřeba ventilovat své silné energie seberealizací, věnovat se něčemu, co vám dává smysl, co vás naplňuje a tam aktivovat, abyste ve vztahu dokázala být více pasivní.

Podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska a začněte.

Až vy povolíte, rozvolníte své postoje a jednání, pak určitě povolí i předkožka vašeho syna.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?