Dotaz

Dobrý den, Ráda by jsem se Vás, chtěla zeptat.

Jaem 4 roky po hysteroktomii. Měla jsem zánět na vaječniku, pak mi našly cisty. Jelikož mi bylo doporučená operace celé pravé stran, tak jsem se ji rozhodla podstoupit , ale nechtěla jsem, aby se mi to vratilo, poprosila jsem o odebrání celého spodku.Pan doktor souhlasil. Na sále mi zjistili endimetriozu, která mi byla odstraněna. Neužívám žádné hormony. Návaly horka, změny nálad nemám. Jediný problém co mám je , že se mi změnilo manželství. Manžel mi to vyčítá, nemáme spolu sex, prostě už to není to co bylo. Ja se tim moc trápím a zjišťuji, že se naše manželství řítí do propasti. Nevim co mam dělat. Máme dospělé děti, misto toho, aby jsme jsme byli šťastní, tak jsi nemáme co říct. I když se snažím víc pro náš vztah udělat, tak je vše špatně. Je mi 51 let a chci žít zivot na plno. Radovat se , milovat se,atd. Když se mi něco podaří, tak cítím, jak mu to vadí, nesdílí se mnou radost. Víte, jako ženu mi to moc užírá, kolikrát jsou těžké chvíle, kdy myslíte i na to nejhorší. Těžko se mi o tom píše, ale ja opravdu nevím co mám dělat, na koho se mam obrátit o pomoc. Co by jsem jsi moc přála, aby jsi manžel začal více vážit mně, sám sebe. Vždyť zirvot rychle utíká. Předem Vam děkuji za odpověď. Preji krásný den Meryem

Odpověď

Dobrý den,

hysterektomie je obrovský zásah do hormonálního systému ženy, přečtěte si článek o zbytečnosti této operace zde , a i když nemáte žádné tělesné potíže, souvisí to…

Přečtěte si o své energii 6 Kovu, svém dni narození, prázdné rovině senzitivity, vašich dvou izolovaných 7 a třech izolovaných 1.

Jste člověk velmi uzavřený, citlivý, až přecitlivělý, vaše pocity jsou izolované a často jim sama nerozumíte. Neumíte je sdělovat, říct, co vám ubližuje, co vás trápí a všechny smutky, křivdy a ublížení ukládáte v sobě. Trápíte se vnitřně a neumíte je odpustit, ale nic neřeknete, máte strach, že byste druhé mohla ztratit, a tak raději mlčíte. Vaším životním úkolem je otevřít se a začít mluvit o svých pocitech, učit se odpouštět a neukládat v sobě křivdy, ale najít v tom to důležité pro sebe, co vám tím druzí ukazují a změnit to.

S tím souvisí i vaše cysty, je to uzavřený pláč, neochota pochopit a posunout se.  Přečtěte si článek Mám cystu

Je důležité pochopit, že každá nemoc má svou duchovní příčinu, ukazuje nám, co potřebujeme změnit, na čem máme zapracovat, a odstranění něčeho, vyříznutí nějakého orgánů, neřeší příčinu. Je tedy potřeba na tom začít pracovat.

Všechny ženské nemoci souvisí s partnerstvím a vztahem. Začněte pracovat na svých ženských výzvách, protože je jisté, že v této oblasti máte co napravovat (chybí vám 2 – schopnost naslouchat, převacha mužské energie – jen 1 sudé číslo, tuhá energie Kovu)

Podívejte se na kurz Žena je láska, je zdarma, kupte si knihu Žena je láska.

Akademii celostního zdraví se podívejte na kurz Odpustit je láska pro váš prvek Kov. Začněte ty věci ale dělat, přestože se vám do toho moc nechce a máte problém udělat ten první krok. Je to vaše výzva donutit se začít, posunout se, protože vám chybí 5.

Máte moc, změnit váš vztah, aby byl znovu hezký.

Pro tělo doporučuji Noni, pomůže vám harmonizovat a srovnat hormonálně, dávkování 3 lžíce denně a Evening Primrose Oil – pupalkový olej, podpoří vaší ženskost, 1-1-1, na stres a napětí Rhodiolin 1-1-1.

Vše nakoupíte v empatia shopu

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře