Dotaz

Dobrý den,

moc prosím o duchovní příčinu rektokély, která se mi vytvořila … ať už mám za sebou dva porody, ale myslím si, že mi to jde spíše z psychického hlediska. Moc prosím o vysvětlení a zároveň moc děkuji:-)

Odpověď

Dobrý den,

rektokéla je problém typický pro ženy, jde o výhřez konečníku, který většinou způsobuje potíže v ženských pohlavních orgánech a dělá problémy v sexu. Takže v každém případě jde o problém ženství v souvislosti s dětmi, protože rektokéla velmi často vzniká porodem – zvýšeným tlakem, tj. zvýšenou péčí a věnováním extrémní pozornosti dítěti místo sobě a partnerovi. Může vznikat i později v souvislosti s menopauzou, kdy žena odmítá vnitřně smířit se s odchodem dětí, se ztrátou své role jako matky, a tlačí na zachování původní rodiny, na odcházejících dětech lpí, nutí je stále se s nimi stýkat. Takže vždycky jde o problém tlaku, kdy tlačíme tok přirozených energií tam, kde je chceme rozumem mít, ale tělo dává najevo, že naše snaha je marná. Rektokéla je slabost měkkých tkání pánevního dna, které oslabujeme my samy tím, že používáme příliš síly, příliš mužské energie, jsme tvrdé na sebe i na druhé, nekompromisně žádáme to, co nechceme ztratit. Opět je tu souvislost s hormonální nerovnováhou, s naší nevyrovnaností na vědomé ženské cestě.

Rektokéla souvisí vždy s minulostí, protože konečník je součástí tlustého střeva, který symbolizuje náš postoj k minulosti, odpuštění a starým křivdám. S tím, jak dokážeme pustit to, co má přirozeně odejít a s otevřenou náručí vítat novou zkušenost. Podívejte se na duchovní příčinu oslabeného tlustého střeva. Rektokélu výrazně zhoršují potíže s tlustým střevem jako je zácpa např.

A jak to přesně souvisí s vámi. Nemáte číslo 2 – schopnost naslouchat, ani číslo 6 – schopnost tvořit harmonii kolem sebe, což jsou ženská čísla, tudíž najít, naučit se a žít vědomou ženskou roli je pro vás životní výzva. Máte naopak typická mužská čísla – tři izolované jedničky a izolovanou trojku, což znamená, že velice těžko mluvíte o tom, co cítíte, nedokážete vyjádřit, co je uvnitř vás, ale naopak všechny myšlenky, které vás napadají, ve vás bobtnají, nedají vám spát, vytváříte si ve své hlavě konstrukce hodné pohádkáře, ale všechny směřují k negativnímu vnímání situací – máte dvě osmičky, vyvolávají ve vás pocity nepříjemné a neradostné. Nevyjádřením toho, co je ve vás ve vás vzniká příběh, který žijete jen vy, protože nedostáváte zpětnou vazbu, nemluvíte o tom, tak váš životní vymyšlený příběh je pro vás realitou, kterou berete jako fakt.

Vzniká z toho nespokojenost, neradost, ničíte si svou základní energii 3 Dřeva podle Astrologie 9 planet. Životním úkolem Dřeva je být spokojený s tím, co je, nejohroženějšími orgány jsou játra a žlučník – viz duchovní příčina jejich oslabení. Slabá energie tohoto prvku a orgánů přináší fyzickou slabost, problém s měkkými tkáněmi, překyselení ženských pohlavních orgánů, problém s výtoky, cystami, děložním čípkem. Souvislost neskutečná….

Co tedy dělat. Nastoupit vědomou ženskou cestu – začít kurzem zdarma Žena je láska, vstoupit do KRUHU, až ho otevřu, projít si videa na ženská témata, především ta o komunikaci, ale i o dětech a vlastně všechna ostatní. Je pro vás zásadní postavit sebe na první místo ve svém životě, dělat si radost a vše ke své spokojenosti, a učit se pasivitě, magnetismu, dávání muže na místo před děti, dávat mu pozornost a to, co muži od svým žen potřebují, a tak se učila ve vztahu být spokojená. Kupte si knížku Žena je láska a čtěte.

Dalším krokem bude projít si svůj základní životní úkol 3 Dřeva – podívejte se na Tolerovat je láska.

Je důležité pochopit volání duše, tzv. duchovní příčinu, je důležité uvidět toto volání skrze své osobní výzvy, ale tělo je jednou ze svaté trojice, kterou není možné vyloučit. Pokud onemocníme na těle, jen pochopením tělo nevyléčíme, je třeba dodat hmotu, tj. zlepšit stravu, přívod živin, nedávat nic špatného a léčit přírodními prostředky.

Pro tělo doporučuji tedy toto:

AC Zymes – probiotika, hojící sliznici střeva – 2-0-2 na lačno + vojtěška Green Health (pokud neužíváte léky na ředění krve) 2-0-2 na lačno, hojí a zpružňuje střeva

K tomu na posílení svalů pánevního dna a měkkých tkání aminokyseliny, přečtěte si duchovní příčinu poklesu dělohy, jde v základu o stejný problém, je tam proklik na přírodní léčbu.

Vám bych z toho doporučila Power Booster 3tbl. před spaním + C 1000 2-2-0 + New Life 1-1-1

Takto dlouhodobě, min. 3 měsíce, poté se podle stavu domluvíme, co dál. Vše si pořídíte v empatia shopu

Stravu slaďte se svou krevní skupinou, důležité je vyřadit mínusové potraviny.

Soustřeďte se na posilování pánevního dna, ale ne silovou cestou. Vše potřebné i s odkazem na kurzy pánevního dna najdete v tomto článku.

Dále se soustřeďte na ženské bylinné napářky, vše o ní i odkaz na zakoupení židličky s bylinami je v tomto článku.

Velmi se těším na novou ženu, jdoucí s tisíci dalšími z hnutí Žena je láska za štěstím, spokojeností a láskou ♡ svět nás potřebuje.

s láskou Miluška (vaše Empatia)

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Power Booster: Podpora přirozeného růstu
Power Booster: Podpora přirozeného růstu

Produkcia rastového hormónu sa vo veku 30 rokov znižuje. Veľa ľudí sa snaží obmedziť negatívne dôsledky, ktoré z toho vyplývajú, umelým dávkovaním hormónov, ale to môže mať veľa škodlivých následkov. Power Booster neobsahuje syntetické rastové hormóny. Namiesto toho pomocou prírodných zložiek stimuluje ich vnútorné vylučovanie. Rastový hormón má celý rad priaznivých účinkov: podporuje činnosť nervového systému, spaľovanie tukov, napomáha činnosti pokožky, chrupaviek a spojivových tkanív a zvyšuje syntézu bielkovín.

Detail produktu

Komentáře