Dotaz

Dobrý den, již několik let se potýkám se zvláštní “nemoci- zlozvykem” po smrti matky a rozchodem s manželem při velkém stresu u mne začalo samovolné hýbání jazykem a ťukání jazyka na přední zuby. Již mám přední zuby ze vnitř úplně zničené, často mám úplně sucho v ústech. Samovolné ťukání se nedá zastavit, nevypozorovala jsem indicie kdy to začíná. Některé dny je jazyk klidný, je to ale tak dva dny v týdnu a pak to zase začne. Jsem jinak zdravá, k doktorovi nechodím, léčim se sama, neberu již 4 roky žádné léky, chodím darovat krev, tak že jsem pod kontrolou.

Ještě nikdo mi nedokázal říci, čím to asi je, abych se toho mohla zbavit. Obtěžuje mne to, snažím se na to nemyslet, ale nedá se to kontrolovat. Jím celkem zdravě, nejím maso (vepřové a hovězí) snažím se ho nahrazovat tofu. Nejím bílé pečivo,  nepiji alkohol, snažím se jíst zeleninu a luštěniny, ovoce, PH mám v pořádku, pravidelně medituji.

Nikdo se s tím ještě nesetkal, byla jsem u léčitele – žádné výsledky, byla jsem dokonce u šamana a nic, stále to pokračuje. Jediné, kdy cítím úlevu je,když se vypláči a nebo při meditaci, to se mi uleví.

Prosím poraďte a nasměrujte mne co mohu udělat abych měla pokoj.

srdečně děkuji

Vlasta

Odpověď

Dobrý den, špička jazyka, kterou narážíte na přední zuby, ukazuje na tlusté střevo. Fyzické projevy těla přebírají to, co bychom měli dělat v životě my, takže vidím důvod ve vaší přemíře energie, kterou máte, a protože ji neventilujete správně, tak to za vás dělá tělo. Jste ohromně silná, máte plnou rovinu odhodlání a empatie a navíc jste 5 země podle A9P, což je kombinace pro aktivistu na desátou. Problémem kombinace roviny odhodlání a empatie je to, že jste páchač dobra, tj. zachraňujete druhé, tlačíte druhé do změny, jako 5 Země si myslíte, že máte vždycky pravdu a taky ji prosazujete. Zaměřila bych své hledání na vztah s rodiči, především v souvislosti s vaší ženskou rolí, a pak na vztah s partnerem a k mužům vůbec. Myslím, že jste dostala hodně ran a jste hodně odstrčená a ublížená, držíte v sobě nepochopení druhých, ačkoliv jste jim chtěla pomoci. Máte pocit, že chcete pro druhé jen dobře a nikdo vás neposlouchá… Proto vaše tělo komunikuje samo pro sebe. Já bych vás nasměrovala do ženských programů Žena je láska, koupit si knížku Žena je láska, projít výzvou Jsem skvělá žena, protože ta křeč, kterou vaše tělo samo tvoří pohyby jazyka, rozvolníte jen ženským postojem lásky, přijetí, netlačení a ustoupení, jen ženskou pasivitou.  A pak bych se podívala na program Přijímat je láska, je to kurz  pro 5 Země – jak přijmout své negativní stránky, abychom mohli rozvinout ty pozitivní. Protože 5 Země mají ohromnou sílu vytvořit ze svého života ráj na Zemi, mají sílu zvládnout cokoliv, co by chtěly dělat rády, ale jejich lpění na pravdě a stálá potřeba druhé lidi usměrňovat a poučovat, jim nedovolí tento potenciál využít a nakonec ho promarní věnováním se druhým a ne sobě. Přemýšlejte, co děláte, jak se věnujete sobě, jak rozvíjíte své aktivní silné stránky, kde ventilujete tu ohromnou tvůrčí energii v sobě. Ideální pro vás by bylo pomáhat druhým lidem, ale milovat při tom peníze, takže obchodovat. Podívejte se na spolupráci s námi a začněte prodávat doplňky CaliVity. Vy sama si poři’dte Organic Noni, rozvolňuje tkáně, napojuje nás na Vesmír, odebírá z nás tu akční, tvrdou energii, funguje jako meditace 🙂 Při meditaci se stáváte měkkou a poddajnou ženou, proto “křeč” jazyka ustupuje… a stane se tak i po Noni.Objednáte ho v empatia.shopu S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?