Dotaz

Dobrý den,

vyplnila jsem si zdravotní celostní kartu a hledala potřebné informace ke svým potížím na Vašich stránkách, jen si nejsem jistá s výběrem doplňků.

Jako malé mi diagnotikovali sníženou funkci štítné žlázy a byla jsem na vyndání mandlí.

Dlouhou dobu jsem užívala léky na štítnou žlázu, a pak chvíli železo. Přestávala jsem to posléze chtít jíst a nakonec jsem přestala úplně a začala se zajímat o jiná řešení, ale ne úplně úspěšně.

Uvědomuji si problém s nízkým sebevědomím a sebedůvěrou, stresem, únavou, životosprávou, určením si priorit a nesoustředěností, které se snažím napravit.

Potýkám se špatným spánkem, nechutenstvím, ztrátou žízně, výtokem, akné, vypadáváním vlasů, suchou kůží, praskáním v kloubech, mírnou celluitidou, modřinami a nechtěným hubnutím, které se mi v poslední době podařilo překonat s posilovnou s vyšším přísunem bílkovin a mívám návaly „žravěho“ období. Snažím se jíst zdravě a stravu doplňuji přírodním multivitamínem.

Z mého zkoumání jsem našla doplněk Organic Noni, Energy & Memory, Rhodiolin a Evening Primrose Oil. Mám dojem, že je doplňků možná zbytečně hodně… Mohli byste mi s tím prosím poradit? Jestli je to tak v pořádku, mohu je užívat společně? Jak dlouho by bylo třeba je užívat?

Budete na to potřebovat více času? A budete ten čas potřebovat zaplatit?

Děkuji za odpověď.

S přáním krásných dnů

Camomile

Odpověď

Dobrý den,

víc času potřebuji, ale zaplatit ne 🙂

V kurzu Základy celostního zdraví se naučíte šifrovat a léčit sama, pokračujte…

Docela skvěle jste se zorientovala, jen bych zkusila začít trošku od základu, nejdřív vyčistit lymfu, odkyselit, spravit trávení, abyste živiny vůbec dokázala přijmout. Viděla bych to na:

Vojtěška Green Health 2-2-2 na lačno před jídlem na spravení trávení a podporu práce žlučníku na lepší trávení živin a odkyselení, sama obsahuje spoustu živin, doporučuje se právě při nechutenství + Ocean 3 polévkové lžíce denně na rozhýbání a očistu lymfy kvůli šíttné žláze + C 1000 dopoledne 3tbl. na energii + lecitin 2 před spaním na zklidnění, takto 3 měsíce

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Jinak jste krásně i rozšifrovala problémy se sebevědomím, jste 2 Země, která má životní úkol učit se přijímat přeevším své negativní stránky, aby mohla naplno rozvinout ty své pozitivní. Program na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ pro vás Zemi je Přijímat je láska, podívejte se na něj. Rozvinout své silné stránky je vaše základní výzva, protože najít práci, kterou budete milovat, je pro vaše štěstí stěžejní. Kromě energie 2 Země, která seberealizaci potřebuje jako sůl, máte silnou rovinu energie, kterou musíte jedině vybít v práci, která vás totálně zbaví veškeré aktivní mužské energie. Pokud to tak nemáte, tak jako vedlejší produkt neventilované energie přiichází potíže ve vztazích především s partnerem a se svým ženství. Máte dvě izolované jedničky, cože ne totální neschopnost mluvit o tom, co cítíte, a izolovaná trojka, což je pouze mužská komunikace o argumentech a logické uvažování, vysoká míra žárlivosti.

Doporučuji kombinaci seberealizace (nebo aktivního sportu) a pasivní ženské cesty. Takže Přijímat je láska v souladu s Žena je láska – pořiďte si knížku Žena je láska, podívejte na videa na různá ženská témata, vstupte do kurzu zdarma. Protože máte rovinu Saturnu, tak váš úkol – harmonie své seberealizace, tj. čistě mužské energie a vaší ženské cesty a partnerství – je karmický, tj. bude vyžadovat velkou míru trpělivosti. Doporučuji přidat se k ženám v KRUHU.

Krásně jste začala, pokračujte!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek
Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek

Ocean 21 je komplex řas na bázi Aloe vera, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek, jako je Pau D’Arco, brusinky, extrakt z červené řepy a mrkve. Přípravek podporuje detoxikaci a regeneraci těla a zároveň zvyšuje odolnost. Navíc je v chutné tekuté formě.

Detail produktu

Komentáře