Dotaz

Dobrý den Miluško,

mám 3 syny (22, 15, 4). Samozivitelka. Nejstarší bez zaměstnání již delší dobu. (Tupozrakost levé oko) Prostřední nechce chodit bez udání důvodu na SŠ z ničeho nic. (Skolióza páteře). Oba jsou doma. Nejmladší je zlato, opora, jen ho občas potrápí zvětšená nosní mandle, to když navštíví pár dnů MŠ.

Miluško co s tím vším ? Jak se k tomu všemu postavit správně a ustát to ? Jak sobě pomoci ?

Cítím se vyhořelá, vyčerpaná, unavená už i fyzicky. Strach že to neutahnu finančně.

Odpověď

Dobrý den,

váš problém je přílišná zaměřenost na druhé, vstřícnost, vysoká citlivost, ustupování a žádné hranice – tři dvojky. Protože tuto citlivost uzavíráte v sobě, nedokážete vyjádřit slabost, jen argumentujete a tlačíte, aby ti druzí pochopili – plná rovina myšlení, používáte mužský způsob komunikace, na který vaši synové – muži – nereagují. Ať v partnerství nebo s našimi syny máme příležitost překonávat své ženské výzvy. Podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, na videa zdarma především o komunikaci, o dětech – jak dát dětem lásku, hranice a hlavně křídla, tzn. vykopnout je do světa, obzvlášť dospělé syny.

Vaše extrémní citlivost se obrací proti vám, vyčerpává vás, protože vše věnujete jen druhým a nic sobě. K tomu všemu máte silnou energii 8 Země, která potřebuje fyzicky ventilovat tuto svou silnou energii, je třeba sportovat, chodit na procházky, věnovat se tomu, co vás baví a co uzavřenou energii z vás odvede pryč. Videa pro úkol vašeho prvku jsou na Přijímat je láska.

Začala bych od sebe, věnovat čas sobě, doplnila bych chybějící energii sobě. Doporučuji vám:

Vital A 1-0-0 + C 1000 2-1-0 + Rhodiolin 2-2-2

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Přečtěte si článek Jak mít zdravou rodinu a věnujte se sobě. Stravujte se podle své krevní skupiny, vařte zdravě – sobě, pokud se děti nepřidají. Tady jsou zásady zdravého stravování.

Ženská komunikace tkví v tom, že muži sdělí své obavy a strachy a dovolí mu, aby se postaral. Tuším však, že jste se syny v tomto dost zaseklá a než se „probudí“, zhroutíte se. Proto je třeba sdělit své strachy, a současně nastavit pevné hranice. Starší kluci nemusí chodit do práce, do školy, ale vy je v tom případě nebudete živit, rozhodně ne toho dospělého. Takže sdělit své pocity, ale dát jasně najevo, že je živit nebudete, pokud nebudou nic dělat a nic do rodiny přinášet. Starší syn jakákoliv práce, mladší jakákoliv brigáda. Nic nemusí, ale v tom případě také nic nedostanou, ať se rozhodnou sami. Dospělý syn by se měl podílet i na provoz domácnosti, pokud chce žít ve společné s vámi.

Držím vám palce, ať to zvládnete ♡

Protože co bude s vašimi syny, pokud padnete? „Něco“ je vyburcovat k aktivitě musí… Možná vám pomůže, když si uvědomíte, jak budou fungovat sami ve vztazích se svými partnerkami, budou aktivně nosit domů „mamuta“ nebo se nechají pasivně živit? Pak to bude velmi těžké vidět, co jste stvořila. Jednejte.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje
C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje

C 1000 Plus podporuje ochrannou aktivitu našeho imunitního systému za pomoci mega dávek vitaminu C s prodlouženým vstřebáváním a organických šípků, které zvyšují jeho účinky během kritického období, kdy to naše tělo nejvíce potřebuje. Kromě toho přispívá rovněž k normální tvorbě kolagenu, podporuje udržování zdravých cév, kostí, chrupavek, zubů, dásní a kůže.

Detail produktu

Komentáře