Dotaz

Dobrý den.
Již 4 rok mám po porodu posledniho syna Damiana, 4 den po porodu se mi objevily uzkosti, byla jsem hospitalizován na psychiatrii 8 nedel a byly mi nasazený antidepresiva, které beru dodnes. Můj život byl jedno velké psychicke vypětí. Před 2 lety jsem se rozvedla a pridaly se mi ataky ale ty jen velmi zřídka. Beru prirodni produkty od StarLife. Uzkosti pociťují bolesti na hrudi, stazenym žaludkem, nevolnosti, nechutí k jídlu.

Odpověď

Dobrý den,

určitě jste si do vyhledávače zadala úzkosti, panické ataky, antidepresiva, … poradna je plná podobných dotazů a mých odpovědí. Základ je v totálním nedostatku minerálních látek v běžné stravě, z toho vyplývají problémy matek s psychikou, protože jsou těhotenstvím tak vycucané, že už jim na jejich vlastní chod těla nedostává… Podívejte se na potřebné množství minerálních látek, především vápníku – najdete v nezbytné látky pro život, jsou tam i nutné dávky, které tělo potřebuje. Protože ve stravě chybí nejen vápník, ale vlastně všechny živiny, doporučuji těhotným užívat New Life 2-4 denně a k tomu vápník s hořčíkem Strong Bones 4 – 6 tbl., tak se můžete podívat, kolik jste v těhotenství užívala vy. Problémem je, že z tento nedostatek minerálních látek pociťují pak i děti nejen problémy s růstem a kostmi, ale s různými poruchami chování a učení. Je dobře, že pravidelně doplňujete doplňky stravy, jen si pohlídejte denní dávky.

Váš stav pramení na úrovni mysli z nerovnováhy, ve které žijete. Přečtěte si o svém dni narození, a o dvou čtyřkách ve své mřížce, o své osmičce a charakteru 9 Ohně. Jste velmi zavrzelá ve svých pravidlech, co jak má správně být, velmi kritická vůči ostatním, výbušná a vznětlivá. Přitom tolik toužíte po harmonickém vztahu – číslo 2. Vaše vlastní pravidla vás natolik ničí a limitují, že už to nejde vydržet. Je třeba přestat řešit, zda jsou boty srovnány všechny špičkou směrem ke dveřím, dokonale uklizeno a vše na své místě, vaše snaha vše mít pod kontrolou a řídit všechno a všechny vás natolik rozčiluje a znepokojuje, že jste v permanentním stresu, nespokojenosti a překyselení, a tím ještě víc ztrácíte minerální látky. Dobrá poučka pro vás je: Bordel v bytě, šťastné dítě (a partner jakbysmet).

Doporučuji projít si kurzem Žena je láska, koupit si knížku Žena je láska, připojit se k výzvě sebelásky, začít se zabývat sebou, odpočinout si, věnovat se sobě, vykašlat se na to, co kdo dělá a nedělá, podívat se na ženská videa především na téma Sebelásky, v únoru vstoupit do KRUHU, až ho otevřu – zapište se na čekací listinu. Potřebujete rozvolnit svou mužskou aktivitu, přestat jet na výkon a za cílem, aby jste si odčárkovala splněný úkol. Rozvolnit znamená zklidnit psychiku a přestat se bát, že něco nezvládnete, nestihnete, nedokážete,… zbavíte se tak tlaku nejen na druhé, ale hlavně na sebe.

Podívejte se na duchovní příčinu deprese, je tam proklik na přírodní léčbu. Vám bych doporučila toto:

vojtěška Green Health 2-2-2 na zlepšení trávení, zklidnění zažívání, odkyselení + New Life 1-1-1 + Strong Bones 2-2-2 + Rhodiolin 2-2-2

Takto 3 měsíce a pak se domluvíme, jak pokračovat podle stavu.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy je nutné vyřadit cukr, sladkosti, bílou mouku a mléčné výrobky nekompromisně. Podívejte se na článek Cukr je kokain pro děti.

Váš stav je přesný obraz udušeného Ohně, kterým jste. Je třeba zaměřit svou pozornost na to, co milujete dělat nezávisle na výsledku, manuálně pracovat rukama, masírovat, pak budete nejen šťastná a naplněná, ale budete mít i hojnost peněz.

Program  pro prvek Oheň je Radovat se je láska a téma radosti je přesně to, které před vámi leží zvládnout! A nepochybuji o tom, že se vám to podaří, pěkně krok za krokem.

s láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Strong Bones: Vápník s hořčíkem
Strong Bones: Vápník s hořčíkem

Naše tělo není schopno tvořit vápník a hořčík, ale tyto minerály jsou nezbytné pro zachování zdravé stavby kostí a zubů a k zajištění normální činnosti svalů. Kapsle Strong Bones obsahují tyto dva minerály v nejvhodnějším poměru 2:1, a tak přispívají k našemu zdraví.

Detail produktu

Komentáře