Dotaz

Ahoj, Miluško,

kolegyně z práce mě prosila o radu ohledně své nemocné dcery. Dcera se s velkou vervou několik let věnovala vrcholovému sportu. Velké sportovní úspěchy si ale vybrali svou daň. Dcera se dopracovala k zánětu ledvin, oboustrannému zápalu plic a únavovému syndromu. Já se orientuju pouze v bylinkách, proto jsem ji pro začátek doporučila ledvinové bylinné čaje, aby využila vhodného období k vyčištění ledvin. Vzhledem k tomu, že je 6 KOV, asi by se měla zaměřit především na tlusté střevo, že? Vysoké dávky lactobacilů má předepsané od lékaře.

Jaký způsob léčby by si navrhovala?

Předem děkuju za odpověď.

Odpověď

Ahoj  Věrko,
vrcholový sport si vybírá daň nejen na fyzické stránce, ale především na stránce duchovní a bere sebevědomí. Naše duše se brání srovnávat se s druhými a vyvyšovat se nad ně. Přírodní kmeny nikdy neprovozovaly sporty, kde by někdo měl vyhrát a někdo prohrát – co to je za hru, když je jeden z hráčů smutný?

Napsala jsem o tom článek: Proč nechci, aby mé děti vyhrávaly

Proto tak velké vyčerpání ledvin – lásky k sobě, pochroumaný vztah k druhým lidem, založený na boji a ne spolupráci. Děti nového věku vlastně nesnáší soupeřit a ničí je to. Tato dívka má pouze energii roviny myšlení s vícečetnými jedničkami, takže je velmi silná a mužsky založená, ale potřebuje nutně najít to, co ji bude naplňovat dělat, aby tuto energii ventilovala, jinak bude mít problémy v partnerství, bude bojovat za svou pravdu. Má velmí komunikační problémy…

prázdnou rovinu Saturnu a rovinu Oddannosti věci, její životní úkol je najít si něco, co bude pomáhat, v čemu bude souznít, co bude podporovat rozvoj, vývoj všech, nebýt v opozici, ale jet s proudem. Proto nemohla být ve vrcholovém sportu úspěšná a musela skončit – je to dobře!

Předpokládám, že dostala na své problémy ATB, tak pak rozhodně potřebuje doplnit probiotika. Plíce jsou párovým orgánem tlustého střeva, které je nejdůležitějším životním orgánem 6 Kovu, je zřejmé, že její výživa rozhodně nebyla vhodná, proto je třeba směřovat pozornost na posílení tohoto základního orgánu. Vysílení souvisí se střevem i v tom smyslu, že vyčerpání je způsobeno nedostatkem vitamínů skupiny B, ty se tvoří ve střevech, tak pokud strava nebyla OK, pak je vyčerpání odtud. Vyčerpané tlusté střevo odstřelilo ledviny, jak je vidět v růžici.

Mrkněte na očistu ledvin a já z toho doporučuji:

AC Zymes PLUS 2-2-2 + vojtěška Green Health 2-2-2 na lačno před jídlem + Super Mega 50 1-1-1 po jídle + Zenthonic 3 lžíce denně na regeneraci a vyčerpání

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Za 3 měsíce bude ok 🙂

Pozor na tu stravu – žádné cukry a sladkosti, žádné mléčné výrobky, žádné pečivo.

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Super Mega 50: Speciální megadávky pro 50+
Super Mega 50: Speciální megadávky pro 50+

Vysoce účinný širokospektrální multivitaminový přípravek doporučovaný dospělým a sportovcům, který se postupně vstřebává do celého organismu. Obsahuje nezbytné vitaminy, minerální látky a stopové prvky v optimálním poměru a kombinaci.

Detail produktu

Komentáře