Dotaz

Dobrý den,

prosím Vás mám celkem vážný zdravotní problém a to je že mám vysoký tlak v hlavě. Chodim na odlehčovací lumbální punkce co 3 mesice, je mi neustále zle. Tlak mi litá nahoru, dolů, mám závratě, zle od žaludku, bolesti hlavy. V posledních třech letech mi ta hlava začala hrozně reagovat na počasí když se mění a nebo na stres úplně šíleným zpusobem. Takze je mi neustále zle. Busi mi v hlavě, tlačí mě to a celkem dost to ovlivňuje mou psychiku.

Dalsi problém mám se zažíváním, jsem po operaci tlustého střeva pro nezhoubný nádor, a ve střevě se mi udělala divertikulitida, takže neustále záněty střeva a bolesti břicha. Dokroti mi hrozí operaci, ale já se tomu vyhybam. Pridali se alergie na potraviny. Jsem i po operaci žlučníku, a tak nějak se to začlo všechno nabalovat a přidávat další zdravotní potize.

Muj zdravotní stav není moc dobrý, ale snažím se pořád hledat řešení a věřím, že cesta ven z toho vseho určitě existuje. Leky beru apo-ome na žaludek, pregabalin, diluran,na tu hlavu. Jinak různé vytaminy atd. Ten diluran má vedlejší účinek to že mívám dost velké křeče v těle takže neustále musím doplňovat magnesium.

Ja se omlouvám za docela dlouhý dotaz😊

Odpověď

Dobrý den,

vše vyplývá z uzavřené ohromně silné energie, kterou máte, ale kterou neventilujete, držíte ji v sobě a ta se obrací proti vám. Máte silnou rovinu energie, ohromnou sílu krevní skupiny O, a jste uzavřená energie 1 Vody. Hromadí se ve vás především negativní emoce (souvisí se žlučníkem a neschopnosti sdělovat to, co mě štve – viz duchovní příčiny žlučníku a jater), jste nespokojená zřejmě v práci, neděláte to, co by vám dělalo radost a kde byste tuto silnou energii mohla ventilovat. Odstranění žlučníku jen posunulo problém dál. Když se podíváte na energetickou růžici, tak vašimi životními orgány jsou ledviny a močový měchýř, pohlavní orgány. Pokud neřešíte svůj hlavní životní úkol – pochopit vztahy, začít žít jako žena v ženské energii, učit se komunikovat žensky – pak odebíráte energii prvku Dřevo – žlučník a játra. Pokud ani tam výzva ke změně nestačí (odebrání žlučníku tomu nasvědčuje), tak se přidává další skupina orgánů – prvek Kov a tlusté střevo, a prvek Voda přímo odstřelí prvek Oheň se srdcem a tlakem. Tlak v hlavě proto, že vše rozvažujete jen hlavou, chybí pohled srdce, nevyjadřujete své emoce, nežijete ženskou energií. Nevím, jaké máte partnerství a vztahy v rodině, ale tam je základ, kam je třeba se obrátit a začít se svou změnou.

K dispozici vám jsou programy Žena je láska – kurz zdarma, knížka, videa na různá ženská témata, u vás především o komunikaci.

Doporučuji vám program Soužít je láska, je to program pro váš hlavní životní úkol pro 1 Vodu. Řešte vztahy a začněte spravovat vztah k sobě – začněte každý den dělat cokoliv pro sebe, co vám dělá radost.

Začala bych rozbalovat problémy obráceným směrem. Protože ve střevech máme druhý „mozek“, začala bych tam. Je třeba si uvědomit, že bez žlučníku už nikdy nemůžete jíst stejně jako s ním, ačkoliv to lékaři tvrdí, opak je pravdou. Přečtěte si tento dotaz, je tam doporučení, jak se stravovat bez žlučníku. Pokud si zadáte žlučník do vyhledávače v empatii, vyskočí vám ohromné množství dotazů a mých rad, čtěte.

Začala bych u tlustého střeva i proto, že je jeho období a je nejlepší čas ho podpořit. Se stravou laskavou ke žlučníku i tlustému střevu spravíte divertikulitidu, která je přímým následkem špatného trávení bez žlučníku, následně na jaře pomůžete játrům (po 3 měsících se mi ozvete mailem, jak se vám daří a nastavíme další tříměsíční kůru), a počítám tak za půl roku, až vám bude dobře, a bude období srdce, zaměříte svou pozornost na tlak v hlavě. Buďte trpělivá.

Přečtěte si o léčbě divertikulitidy a já doporučuji toto:

Spirulina Chlorela PLUS 2-2-2 + AC Zymes 2-2-2 + Mega qProtect 1-1-1 + Evening Primrose Oil 1-1-1 + Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce denně naředěné ve vodě

Toto na 3 měsíce, objednáte v empatia shopu

Dávkování je skutečně potřeba takto vysoké, je rozdíl užívat produkty preventivně ve zdraví a nebo léčit nemoc – přečtěte si článek Když všechno selže.

Stravu se snažte podle své krevní skupiny, rozhodně vyřadit mínusové potraviny. V žádném případě nejíst sladkosti, cukr, pečivo, mléčné výrobky, z masa pouze ryby. Strava ideální pro vás: snídaně obilné kaše z plusových obilovin s ovocem, oběd zeleninová polévka, večeře zelenina s rybou. Opravdu jednoduše.

Hodně pít, dostat se alespoň na 2 litry.

Držím palce a těším se za 3 měsíce na vaši zprávu! Vše zvládnete!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Spirulina Chlorella Plus: Alkalizující kombinace
Spirulina Chlorella Plus: Alkalizující kombinace

Modrozelené řasy obsahují velké množství vitaminů, minerálních látek a esenciálních aminokyselin, tím posilují a stimulují imunitní systém. Tento přípravek je vhodným doplňkem každého jídelníčku a nezbytným prvkem vegetariánského způsobu stravování. Pomáhá organismu v boji proti původcům nemocí.

Detail produktu

Komentáře