Dotaz

Dobrý den, paní Miluško.

Jsem Vaší posluchackou a moc fandím Vašim metodám, které se snažím zvládat i já. Abych nějak osvetlila moji situaci. Od 3-i let trpím revmatoidní artritidou.

Byla jsem zdravé dítě, kterému nic nebylo. Pak jsem si zlomila nohu, /pravou/, kterou mi dáli celou do sádry. Ani po půl roce nechtěla zlomenina srust a poté, co srostla, nedala se už rozcvičit. A tím začal maraton různých vyšetření. /Nutno podotknout, že v tomto období, mi tragicky zahynul 13-ti lety bratr/. Zkrátka až do svých 7-i let jsem pobývala po různých nemocnicích, Praha, Brno, Olomouc…

Diagnóza-ta nebude chodit. Pouštěli mě z Prahy na mé narozeniny s verdiktem shora uvedené nemoci. Takže léčba zlaté injekce, kortikoidy, každoroční lázně v SK Piešťany, kde se jim celkem dařilo mne rozhýbat. Základní škola byly i tak další zlomeniny rukou, většinou zápěstí s komplikací. Takto nějak pod doktorskou taktovkou jsem prošla ZŠ i střední školu.

V 25 letech, jsem si uvědomovala čím dál více, že tudy cesta nevede a tak jsem se dostala k homeopatii a pak i k jiné alternativní léčbě. Nicméně homeopatie a celostátní zdraví /pijavice, vodík, Boswelie, podpora žil/

Poslední dobou cca 2 měsíce, trpím ztrátou stability- v hlavě, což souviselo s krevní sraženinou v hlavě, která mi tlačila na centrum „koncových nervů“, takže i nedostatečné okysliceni, průtok krve… No zkrátka chodím podél stěn, abych nespadla. /drží se mi tam i strach/ No už jsem i trochu odbočila..

Můj původní dotaz se týkal užívání Yuca. Vzhledem k tomu, že mám v loktu po komplikované zlomenine kus železa, /mám zkrácenou i kost/, zda je tento produkt vhodný? Nicméně budu moc ráda za jakékoliv jiné produkty, či návody, jak se posunout dál. Mám zasaženy hlavně velké klouby-kycle, kolena, ramena. Hybnost stupeň IV., což dle lékařů je pouze na výměnu. Já jsem jiného názoru a tak stále Držím „.

Teď mi přišla od Vás Kniha Celostní zdraví, podle které se snažím jíti.

Mockrát děkuji za jakékoliv informace.

S přáním krásných svátku vánočních, především plné zdraví a osobní pohody Vám i Vaším blízkým že srdce přeje Marcela

Odpověď

Zdravím vás a děkuju!

Jste skvělá a mám radost, že po celém tom všem stále hledáte (možná právě proto) jinou cestu…

Všechny vaše potíže vychází z překyselení, z vnitřní nespokojenosti a nelásky k sobě, protože neumíte vyjadřovat své pocity, neumíte mluvit o tom, co cítíte, co vás trápí, co byste ráda – máte izolované tři jedničky a izolovanou sedmičku. Všechno se snažíte zabalit do péčí o ty druhé – máte rovinu empatie – a snažíte se o štěstí všech okolo, kromě toho vlastního, stavíte se na poslední místo a nenaplňujete svůj život podle sebe – až po těch druhých. Pro ostatní všechno uděláte – jste 6 Kov a prací a činností i ventilujete svou uzavřenou energii. 6 Kov je nejuzavřenější energie a má problémy s minulostí, odpuštěním, starými křivdami. Vaším základním životním úkolem je učit se odpouštět – kurz Odpustit je láska je pro vás, ale nejvhodnější období je na podzim, takže teď bych do té doby doporučila jinou cestu.

Doporučuji teď odkyselit především tekutinami (je zima a prvek Vody a ledvin).  Užívejte Liquid Chlorophyll (3 polévkové lžíce do litru vody a popíjet přes den), stravujte se striktně podle své krevní skupiny. Pečujte o své tlusté střevo (je vaším najdůležitějším orgánem jako 6 Kovu), pokud není vyprazdňování v pořádku a denně, pak si nasaďte probiotickou kůru (3 měsíce AC Zymes 2-2-2). Za pár měsíců se vaše vnitřní prostředí změní, a tím se zmenší i záněty v kloubech (juku opravdu nemůžete).

Pokud si přečtete duchovní příčinu artritidy, nejenže je tam proklik na přírodní léčbu, ale je o ženské roli. Ve vašem případě to znamená učit se ženské komunikaci (chybějící dvojka), naslouchání, posilovat sebelásku a sebeúctu a dělat pro sebe to, co milujete. Zatím do podzimu než otevřeme Odpustit je láska procházejte videa Žena je láska, je k dispozici kurz zdarma, knížka Žena je láska a vstupte do KRUHU. Uvidíte, jak se posunete do podzimu…

Kromě Chlorophylu doporučuji pupalku Evening Primrose Oil (1-1-1) + C 1000 (2-2-0) + Joint Protex Forte (1-1-1) + Super Soya Lecitin (3-3-3) + Organic Noni 3 polévkové lžíce

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Takto určitě do podzimu, když tak se ozvěte mailem a pořešíme dál, pokud se stav výrazně změní.

Jste úžasná a vše zvládnete!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Žraločí chrupavka: Na regeneraci chrupavek
Žraločí chrupavka: Na regeneraci chrupavek

Žraločí chrupavka je doplněk výživy, který účinně podporuje zdravou činnost kloubů. Žraločí chrupavka je bohatá na sloučeniny, které patří mezi ty, které obsahuje i lidská chrupavka, jako je chondroitin sulfát, který je mimo jiné známý i díky svým protizánětlivým účinkům.

Detail produktu

Komentáře