Dotaz

Dobrý den,

trápí mě bolesti bederní páteře společně s podbřiškem. Vyprazdňování také není úplně pravidelné, spíše tužší menší množství, jak kdy. Ultrazvuk Břicha, CT břicha v pořádku. Neschopnost otěhotnění šest let, příčina nezjistena. Čtyřikrát IVF (embrya vždy krásné kvality, ale nikdy se neuchytí) Jediné co užívám z léků, tak na hypofunkci štítné žlázy) Padají mi vlasy také tak šest let cca. Uz nevím odkud by moje problémy mohly být. Budu ráda za jakoukoliv radu a pomoc.

Děkuji předem a přeji hezký den.

Vágnerová

Odpověď

Dobrý den,

všechno u vás se odvíjí od neschopnosti pustit to, co vám neslouží, opustit návyky a vzorce, které vás brzdí jít dál. Jste 1 Voda, což je nejuzavřenější ze všech energií, držíte všechny své emoce v sobě, navenek jste hrdinka, ale uvnitř smutná holka, která si neví rady sama se sebou. Potřebujete držet to, jak vypadáte a jak se chováte, hrajete hry, abyste nemusela ukázat svou slabost a zranitelnost. Přečtěte si o svých dvou izolovaných jedničkách a třech izolovaných devítkách. Máte v sobě pouze mužskou energii (samá lichá čísla) a navíc sílu krevní skupiny O, takže ohromný tlak na sebe, na to, jak vše má být správně, velký tah na branku proti všemu a všem, prostě cesta za výsledkem.

Střevo je cesta a ukazuje nám, že i náš život je cesta, ne výsledek. Žít tady a teď a brát vše tak, jak je, vše se časem mění a proudí a postupuje. Stejně tak i ženská energie plyne, proudí a přizpůsobuje se, netlačí vodu proti proudu řeky. Proto je třeba nechat minulost být, přijmout vše jako to nejlepší pro sebe, začít plynout s proudem vědomě žensky. Podívejte se na videa zdarma na Odpustit je láska, je to kurz o minulosti a tlustém střevě. Dále se vydejte na cestu vědomého pasivního ženství – projděte kurzem zdarma Žena je láska, čtěte mou knížku Žena je láska, projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU. Vše, co prožíváte, vás volá, abyste odevzdala tíhu toho, co prožíváte, minulosti a jiným, resp. muži a přestala kormidlovat.

Pokud nedokážeme pustit minulost, blokujeme si tlusté střevo, nečistoty v nás zůstávají a my se překyselujeme, tvoříme záněty. Bolest bederní páteře je jasný signál přetíženého střeva. Záněty způsobují problémy se sliznicemi, hormonální systém je spojen se štítnou žlázou, takže užívání hormonů má přímý vliv na problémy s otěhotněním – přečtěte si o lymfě. Je třeba začít očistou a odkyselením, poté zharmonizovat štítnou žlázu, a vyčistit lymfatický systém (až v létě).

Váš životní úkol je pochopit vztahy, přestat lpět na druhých lidech, naučit se komunikovat o svých pocitech, pro 1 Vodu začíná právě období řešení těchto emocí a podpory ledvin a močových cest (a pohlavních orgánů), které jsou pro vás nejvíc ohrožené a je třeba nejvíc o ně pečovat.

Projděte si kurzem pro Vody Soužít je láska, tam si vytvoříte základ nové cesty.

Teď doporučuji očistu tlustého střeva v souladu s obdobím Vody a ledvin, a to přesně takto:

Pure Juka 2-2-2 zapít 1/4 litrem vody s 1 lžící Liquid Chlorophyll + pupalka Evening Primrose Oil 1-1-1 po jídle + qProtect 1-1-1 po jídle

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Je třeba vyřadit sladkosti a cukr, mléčné výrobky, bílou mouku, ideálně sladit svou stravu se svou krevní skupinou, rozhodně vyřadit mínusové potraviny.

Takto 3 měsíce cca do poloviny února, pak se mi ozvěte mailem a nastavíme další kůru podle vašeho stavu, začne období jater (padání vlasů).

Možná se to zdá nelehké, ale věřte, že až uděláte první krok do proudu, tak vás krásně povede a začne být vše snadné ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Pure Yucca: Detoxikace přírodními saponiny
Pure Yucca: Detoxikace přírodními saponiny

Saponiny, přírodní sloučeniny v juke podobné steroidům, mají diuretické, protizánětlivé, protikřečové a antioxidační účinky. Extrakt z této rostliny obsahuje několik enzymů, chlorofyl, antioxidanty a další účinné látky. Pure Yucca může podpořit detoxikaci trávicího systému tak, že zrychlí metabolismus, a tím urychlí i vylučování škodlivých látek.

Detail produktu

Komentáře