Dotaz

Dobrý den,

mnohokrát děkuji za poradnu i programy.  Pravidelně vás sleduji a velmi se učím. Jedna věc se mi stále nedaří zpracovat. 

Asi rok jsme spolu s přítelem a milujeme se.  On však často zmiňuje bývalé přítelkyně.  Je to většinou v rámci nějakého zážitku, historky, někdy mám však pocit, že nebylo nutné, aby mi to říkal.  Je to skoro denně. Já o svých bývalých nemluvím, nemám proč, je to pro mě minulost.  Již jsem mu to dvakrát řekla, poprvé odpověděl, že má minulost vyřešenou, podruhé vyletěl jako čert z krabičky a obrátil vše proti mě – že žárlím, obviňuji ho atd.  To ale vůbec není pravda, jsem velmi tolerantní a mám pocit, že nežárlím (podotýkám, že přítel je bohém z uměleckých kruhů, kdybych měla žárlit, zblázním se.)  Nicméně na jeho bývalé přítelkyně myslím často, nevím, jak se toho mám zbavit. (nepřidává mi ani to, že se jedná o známé osobnosti, krásné ženy)  Nepomáhá tomu ani to, že o nich tak často slýchám a znám spoustu detailů.  Se všemi vychází přátelsky. 

Je to v podstatě jediná věc, která mi na vztahu úplně nevyhovuje.  Ptala jsem se přítele, co mi tím dává za signál, že o nich tak často mluví, neodpověděl a to stejné se ptám sama sebe.  Už se s tím snažím pracovat rok, ale nenastala žádná změna.  Také už nedokážu odhadnout hranici, co je ještě v mezích a co už třeba není až tak v pohodě vůči mě. Bohužel mi to kazí i ty krásné chvíle, kdy si říkám, že toto všechno již dávno zažil s jinou, třeba lepší holkou, že to pro něj není nic vyjímečného. Když si povídáme, už předem se bojím, kdy o které zase začne mluvit.  Chtěla byh být uplně nad věcí a hezký vztah si užívat, toto mi to ale velmi kazí.

Předem děkuji za jakýkoliv názor.  Gabriela

Odpověď

Dobrý den,

pokud vám v tom není dobře je potřeba mluvit o tom, co cítíte, ale tak, aby to partner slyšel. Tedy říct jen svůj pocit, mrzí mě, že.. je mi líto, když… Neznamená to, že se máte partnera ptát, proč to dělá, ale jen sdělit svůj pocit. Říct, že je vás s ním moc hezky, ale tohle je vám nepříjemné, a že byste byla ráda, aby s tím přestal. Pokud vás miluje a je s vámi ve vztahu spokojený, nebude chtít, abyste se vedle něho cítila špatně. 

Jste velmi silná energie, máte jen jedno sudé číslo a to ještě osmičku, která dává ženám tvrdohlavost a umíněnost, zásady a pravidla, které vyžadují, a často mají tendence ve vztahu s muži bojovat.

Navíc máte rovinu energie – to je silná mužská energie, kterou potřebujete ventilovat, sportem, seberealizovat se v práci, dělat podle sebe, vést, řídit, organizovat, abyste tak své silné energie vybila v práci a ve vztahu dokázala být pasivní, měkkou ženou.

Vše zesiluje rovina Saturnu, to je karmická rovina, která každou vaší výzvu ztěžuje, protože jste vyspělá duše a rozhodla jste si vybrat větší úkoly.

Váš životní úkol jako 3 Dřeva je tolerovat druhé lidi, netrápit se nad jejich divnými názory, učit se být spokojená s tím, co se vám dostává, změkčovat své postoje a názory. Vy vše příliš analyzujete, vše rozebíráte v hlavě, vytváříte si domněnky, máte sklon k negativnímu myšlení a tak je potřeba měnit své myšlenky, hledat pozitivní přístup, nestrašit se scénáři, které vůbec nenastanou a jsou jen ve vaší hlavě. Začněte mluvit o tom, co cítíte – ženskou komunikací a začněte si všímat toho pěkného, co vám vztah přináší a ne toho, co vám vadí. 

Podívejte se na kurz Žena je láska je zdarma, kupte si knížku Žena je láska a začněte se svou vlastní změnou.

Akademii celostního zdraví najdete pro váš prvek kurz Tolerovat je láska, podívejte se a věnujte se sobě!

Kupte si Noni, pomůže vám změkčovat vaše postoje a podpoří vaší ženskou energii, dávkování 1-1-1.

Objednat můžete v empatia shopu.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?