Dotaz

Dobrý den,

chtěla bych Vás požádat o radu k mým zdravotním potížím, nevím kde začít, před 6 lety přechozená infekční mononukleoza, dr mi dal 6x antibiotika, zničil mi imunitu, až na imunologii mi řekli, co jsem prodělala. Loni v létě 2019 campylobacter – nemohla jsem se toho zbavit, po dietě následný jojo efekt, nadváha cca 10 kg. Nemůžu zhubnout.

Po campylobacteru v říjnu mi umřel dědeček, byl to stres, začalo pálet v krku a vyskočily čepy, od té doby se s nimi potýkám, nic nepomáhá, ORL bez výsledku, žádný nález, krev jak miminko, vesměs po stresové situaci vyskočí čepy a mám je i 2 měsíce, kloktání, léky nezabírají. Začala jsem užívat čínskou medicínu nápoj mudrců, od energy vironal kapky a čaje, pomohlo, zmizelo, netrvalo to dlouho, stejně jsou zpět. Tak jsem užívala nápoj mladý ječmen, stejné … zmizelo a jsou zpět. Od února cítím tupý tlak pod pravým prsem, který se stupňoval, nebyl ale každý den, jen pár dní, pak ustoupil, pak se rozšířil i na pravou stranu , bolel celý pás horního břicha, sono nic, jatra v pořadku, slezina taktéž dle krve, mám hodně tmavou moč, první rozbor našel nějaký nález, druhá moč jej vyvrátila. Trápí mě i nadýmání.

Jsem rozvedená samoživitelka a žiji už dlouho sama ( 4 roky ) a odpuštění mi nejde, bohužel, psala jsem na papír a vnitřně to nelze, za to, co mi ex provedl. Neumím to přijmout, chtěla bych, nevím jak.Prosím o radu, dr. mi chce nechat vytrhnout mandle, včera jsem se s ní chytla, že nesdílím stejný názor.

Děkuji Vám a přeji krásný den, s pozdravem Iva

Odpověď

Dobrý den,

všechny potíže vychází od tlustého střeva a neschopnosti vypořádat se s minulostí. Asi víte, že jste 6 Kov, který má životní úkol učit se odpouštět, takže stačí jen začít 😀 Kurz Odpustit je láska je otevřen, protože je podzim a nejlepší čas v roce toto téma řešit a podpořit tlusté střevo. Vstupte!

Mononukleoza je nemoc jater a určité zatvrzelosti, neschopnosti ustoupit a slyšet i jiný názor, konzervy (Kovy) nechtějí do problémů rýpat, ale mají je jasně v sobě ukotvené a podle nich nevratně, z toho pak vychází zdeformovaný pohled i na současnost. Bylo to super zastavení, stejně tak super pomoc lékaře s ATB – alespoň jste se dostala k tomu, co máte skutečně ve svém životě měnit! Děkujte a buďte vděčná…

ATB totálně vybila vlastní mikrofloru a lymfa nebyla schopna odvádět škodliviny, je přetížená (věřím, že neužíváte žádné jiné hormony ani antikoncepci), a to se projevuje na mandlích. Určitě jste si o lymfě přečetla. Chce to začít zharmonizováním základu, tj. tlustého střeva, naučit se odpouštět, tím nabydete vlastní sílu, energii, rozhýbe se lymfa a posílí imunita, spraví se játra, přestanete se rozčilovat minulostí a prostě to přijmete tak, jak to bylo – a uvolníte stažení jater a žlučníku a stress, přestane se ve vás energie hromadit, ale naučíte se ji dávat pryč, aby vás neničila.

Jste velmi silná energie, máte dvě plné roviny – odhodlání a vášně, je to opravdu síla, která ve vás je. Protože vám chybí číslo 6, jste trošku jako slon v porcelánu, neumíte najít rovnováhu, harmonii, soulad. Je třeba pracovat na své ženské stránce, posilovat pasivní ženskou sílu, krotit mužskou energii ve vás (což jsou obě plné roviny!), najít si vybití jinde mimo vztah, pracovat, sportovat, realizovat se, dělat, co milujete. Ideální pro vás by bylo pomáhat druhým na úrovni těla (máte čtyřku), např. masírovat, cvičit, nějaké fyzické práce, prostě rukama. Rukama a prací dostanete ze sebe ven hromadící se energii, se kterou si na úrovni mysli nedokážete poradit 🙂

Doporučuji kromě kurzu Odpustit jít i do ženských programů – kurz zdarma Žena je láska, vstupte do KRUHU, pořiďte si knížku Žena je láska. Téma ženství úzce souvisí s vašimi problémy.

Pro tělo očistu tlustého střevaPure Juka 2-2-2 + Mega qProtect 1-1-1 + AC Zymes 2-2-2 + Liquid Chlorophyll 2 polévkové lžíce naředěné popíjet během dne

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravu velmi čistě, žádné cukry, sladkosti, mléčné výrobky, maso, uzeniny, pouze rýži, zeleninu a ovoce po dobu očisty střeva, tj. podzimu. Přečtěte si naše zásady zdravého stravování. Ideálně pro vás by bylo zjistit si krevní skupinu a stravovat se podle ní.

Vše zvládnete, je to super!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Mega qProtect: Mega dávky antioxidantů
Mega qProtect: Mega dávky antioxidantů

Ve starším věku nebo v období velkého napětí máme často zkušenost s tím, že se hůře soustředíme, máme rozmazané vidění nebo změny v krevním oběhu. Mega qProtect je přípravek s mega dávkami antioxidantů, který obsahuje vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny a výtažky z rostlin, který chrání naše buňky mnohem účinnějším a cílenějším způsobem. Ginkgo, zelený čaj a CoQ10 dodávají energii, stimulují krevní oběh a udržují normální činnost mozku a srdce. Zdraví očí chrání mj. borůvky a betakaroten. Aminokyseliny výrazně zpomalují stárnutí buněk.

Detail produktu

Komentáře