Dotaz

Dobrý den,

Kontakt mám od Martiny Procházkové. Byla jsem na konizaci čípku před týdnem, výsledky budou do 3 týdnů. Jinak špatně spím a budím se v noci kolem 1 hodiny už delší dobu, as tak 3 roky a začalo to zřejmě tím že jsem k narozeninám dostala rozvodové papíry…. pak byl dlouhodobý stres a tak dále. Zjistila jsem že v tuto noční dobu pracují játra a žlučník a podle informací které máte i na Vašich stránkách jsou to párové orgány spojené i s děložním čípkem.

Asi od letošního června mám po ránu oteklé prsty na rukou. Na revmatologii mi pouze zjistily že mám málo vitamínu D a beru ho ted v injekcích a na klouby mám předepsaný Condrosulf 800. V březnu mám jí na kontrolu.

Byla bych ráda za radu co a jak by mě zdravotně mohlo pomoct .Děkuji

Přeju hezký den Jarka

Odpověď

Dobrý den,

dobře jste si vše vyhledala a je skvělé, že chcete své tělo podpořit a pochopit důvod.

Vše vychází z vaší neschopnosti mluvit konstruktivně o tom, co je ve vás, co cítíte, co se vám nelíbí, co byste ráda, co nechcete. Máte tři izolované jedničky, což je velká nálož uzavřených pocitů. Máte strach ze ztráty blízkých (proto jste také potřebovala prožít odchod, rozchod), máte strach ze samoty a je třeba začít s péčí o sebe, věnovat se sobě, zamilovat se do samoty a všeho, co budete sama pro sebe dělat – máte karmické číslo 6. Přitom je ve vás ohromná síla – nejen, že jste 5 Země, což je velmi silná energie, ale nesete si i sílu vůdcovství krevní skupiny O. Všechno se ale obrací proti vám, protože vše v sobě držíte, trápíte se, zžíráte nespokojeností, vidíte věci víc negativně než pozitivně, jako problém a ne jako výzvu ke změně sebe – máte osmičku.

Z toho vznikly vaše potíže – z uzavřených negativních pocitů v sobě otékáte, přetěžujete svou lymfu (lymfa, žaludek, slinivka a slezina jsou vaše nejohroženější orgány pro 5 Zemi), zadržujete škodliviny a ty způsobují zánět a bolesti prstů. Nemáte ráda sama sebe, obviňujete se ze selhání, ze ztráty rodiny, partnera, jste na sebe nebo i jeho naštvaná – a je tu problém se žlučníkem, játry a děložním čípkem. Nespavost v době jater vše jen potvrzuje…

Cesta ven je velmi jednoduchá – otočit prst na sebe, přestat se dívat, co kdo dělá, nedělá, jak se chová, a začít pozitivně s vírou v krásnou budoucnost a potřebnost tady a teď dělat každodenní kroky k naplnění života sama pro sebe. Starat se o své tělo, učit se mluvit o tom, co cítíte, měnit negativní pocity na pozitivní.

Jako první si projděte videy zdarma na Soužít je láska, je to program o vztazích, abyste pochopila základ a přestala lpět na partnerství. Pak doporučuji vstoupit do KRUHU Žena je láska, začít se učit ženským praktikám, naplňovat čas tím, co je podstatné pro vás jako ženu, v KRUHU s podporou žen i mou najdete cestu, jak krok za krokem být šťastná a spokojená ve svém ženství. Tady je video Pro tuto dobu ses narodila i proklik do KRUHU. Až začnete, tak se pomalu dostaneme k jaru a programu Tolerovat je láska, který je o játrech a žlučníku a vašem problému, uděláte si jaterní kůru, to je ale čas a budeme v kontaktu, abych vám mohla pomáhat a podle stavu vás navigovat.

Nejdůležitějším životním úkolem je učit se přijímat, především sama sebe s chybami, program Přijímat je láska má čas ale až v pozdním létě, pak vám doporučuju vstup do členské sekce.

V tuto chvíli je nejdůležitější zbavit se zánětu a odplavit škodliviny z něj, doporučuji toto:

vojtěška Green Health 2-2-2 zapít 3 dcl vody s 1 lžící Liquid Chlorophyll na lačno

Po jídle C 1000 2-2-0 + pupalka Evening Primrose Oil 1-1-1 + pokud by to vyšlo, tak Sylimarin Plus 2 před spaním

Oslovte paní Procházkovou, jak si máte produkty objednat, pokud vás poslala, poradí vám a pomůže.

Ze stravy je nutné vyřadit mléčné výrobky, cukr a sladkosti, bílou mouku, ideálně stravu sladit se svou krevní skupinou, ale určitě vyřadit mínusové potraviny.

Takto 3 měsíce a pak se mě ozvěte.

Držím palce, jednoduše začněte ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K
Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K

Vojtěška, která je základní látkou Green Health, je díky svému vysokému obsahu chlorofylu skvělá k detoxikaci a alkalizaci. Je to opravdová zásobárna živin: obsahuje několik vitaminů (C, D, E, K, B), betakaroten, minerály (vápník, železo, draslík, fosfor) a esenciální aminokyseliny, které všechny podporují zdravé fyziologické procesy v těle.

Detail produktu

Komentáře