Dotaz

Dobrý den.

Trpím od dětství bolestmi hlavy, posledních asi tak dvacet let denními. Zkoušela jsem už všechny možné léčitele i lékaře. Nemůžu spoustu potravin, např. čaje, alkohol, barviva, sladidla, houby, jahody, cigarety, doplňky stravy…

Po tom jsou bolesti mnohem horší a také bývá horší období na jaře a na podzim. V tu dobu také mívám psych. problémy. Všechno se to s věkem zhoršuje a každý další rok je horší než ten předešlý.

Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

vše u vás je v základu problém odpuštění a minulosti. Jste 7 Kov, a ta má hlavní životní úkol učit se odpouštět a pracovat s minulostí. Jste velmi silně napojená na druhé lidi – dvě dvojky, a vše, co děláte, podřizujete druhým – dvě šestky. Šestka je číslo rodinné karmy, tzn. je třeba otočit se do dětství, odpustit vše rodičům do vděčnosti, a nepokračovat ve stejném vzorci, který jste možná překlopila. Buď ubližování v dětství nebo naprosté odevzdání dětem na úkor sebe, něco z toho tam je…

Je ve vás současně ohromný tlak, dvě plné roviny – stálé  přemýšlení, abyste něco neudělala špatně – rovina myšlení s vícečetnými dvojkami, a stálý ohled na druhé, ustupování pro klid v rodině, jen aby byl klid a všichni spokojení – plná rovina empatie s vícečetnými šestkami. Navíc jste krevní skupina vůdce, takže tlak na blaho všech je z vaší strany tak silný, že až obtěžuje…

A já se ptám, kde jste vy? Žijete svůj život? Děláte si radost? Plníte si své sny, děláte, co milujete?

Bolest hlavy vás zastavuje, abyste přestala přemýšlet o těch druhých, a začala přemýšlet sama o sobě. Začala se věnovat sobě, nechala druhé, ať si jdou svou cestou, jakou chtějí. Nevím, zda máte nějaké další zdravotní potíže, užíváte na něco nějaké léky, jste po nějaké operaci, když jste to nenapsala, počítám s tím, že ne, ale pokud ano, napište mi to na mail.

Psychické potíže v souvislosti s bolestí hlavy jsou jasný příznak špatné funkce tlustého střeva a nedostatečného množství příznivé mikroflory. Tlusté střevo je váš nejdůležitější životní orgán, souvisí s odpuštěním a vaším životním úkolem Kovu. Přečtěte si článek Na psychické potíže probiotika.

Doporučuji projít si kurzem Odpustit je láska, je pro prvek Kov, kde pochopíte odpuštění, začnete se věnovat sobě, pochopíte, jak se postarat o své tlusté střevo, nastavíte si jinak mysl.

Začněte se zabývat tím nejdůležitějším, koho v životě máte – sama sebou. Začnete s cestou vědomého ženství, hledejte a začněte žít život ženy, která tvoří svět kolem sebe tím, že mění sebe. Přidejte se do KRUHU Žena je láska.

A nevím, jaké doplňky stravy nemůžete užívat, ty, které užíváme a doporučujeme my, jsou z přírodních zdrojů, tzn. je to stejné jako jídlo. V této fázi léčení ale doporučím pouze doplňovat probiotika a zklidňovat mysl rozchodnicí růžovou.

Doporučuji:

AC Zymes 2-2-2 + Rhodiolin 2-2-2

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Je skvělé, že jste hodně vyřešila stravu a spoustu potravin nejíte, alergie na potraviny jsou ale také příznakem špatné střevní mikroflóry, takže budete léčit i toto. Chce to sladit svou stravu se svou krevní skupinou, rozhodně vyřadit mínusové potraviny, hodně pít čistou vodu, ideálně se lžící Liquid Chlorophyll.

Takto bych začala a za 3 měsíce uvidíme, jak se posunete, a budeme konzultovat vaši cestu spolu ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie
AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie

AC Zymes je přípravek, který obsahuje vysoký počet bakterií Lactobacillus acidophilus. Lb. acidophilus je zvláště odolná a užitečná bakterie, která podporuje zdravá střeva tím, že nahrazuje probiotické buňky, které během dne mizí, a podílí se na činnosti imunitního systému. Pomáhá chránit normální bakteriální flóru střevního traktu a účinně podporuje zdravou činnost trávicího systému.

Detail produktu

Komentáře