Dotaz

Dobrý den, moc prosím o radu a nasměrování.

Před cca šesti lety jsem začala užívat léky na vysoký krevní tlak, smířená s tím, že to mám po matce. Lékařům ale příliš nedůvěřuji a chemickým lékům už vůbec ne, takže jsem z toho nebyla vůbec nadšená. Po zhruba čtyřech letech užívání mi ale tlak zase začal stoupat a paní doktorka mi samozřejmě chtěla dát hned silnější léky, to jsem odmítla a slíbila jí, že zkusím trochu zhubnout a uvidíme, co to udělá. Zhubla jsem deset kilo a chvíli to bylo lepší, ale pak se to zase zhoršilo, zjistili mi i vyšší hodnoty štítné žlázy (také matčina nemoc), takže hrozily zase další léky. Můj stav se ale stále zhoršoval, měla jsem těžké nohy, brnění v rukách, bušení srdce, tlaky v hlavě, cukaly mi oči, v noci jsem nespala, chvěla jsem se po celém těle a měla jsem o sebe opravdu strach. Vše vygradovalo mým úplným kolapsem a nočním odvozem sanitkou do nemocnice. Strávila jsem tam jednu noc a byla propuštěna domů, aniž by mi někdo řekl, co se to se mnou děje. Vše jsem měla řešit se svojí lékařkou. Ve zprávě z nemocnice jsem se pak dozvěděla, že lék, který jsem dostala byl lexaurin, nikoliv lék na vysoký tlak. Moje paní doktorka mě začala honit po vyšetřeních (hlavně se srdcem), ale všude byly výsledky dobré, přesto se mi každý druhý doktor snažil vnutit nějaké prášky …. samozřejmě nadoživotí ….. což jsem zásadně odmítala. Nikdo mi ani nenaznačil, že by to mohlo být od nervů a mě to bohužel nedocházelo. Až moje sestřenice, když jsem jí povídala o všech svých problémech mi řekla, že jsem určitě měla panickou ataku a ať jdu k psychiatrovi. Trochu mi trvalo, než jsem to strávila, ale šla jsem.

V té době byl můj život už delší dobu velmi hektický, dvě malé děti, z nichž jedno ADHD, samozřejmě pracující matka, dlouholetý vztah s manželem, ze kterého vyprchala už všechna vášeň (začala jsem s ním chodit ve svých patnácti letech a nikdy jsem jiného muže neměla). Byla jsem strhaná, vyčerpaná a naštvaná, že mi manžel s ničím nepomáhá a místo partnera mám třetí dítě …. prostě česká klasika.

Objednala jsem se tedy k psychiatrovi a šla tam velmi nerada a s velkým strachem. Paní doktorka byla ovšem báječná, dobře jsme pokecaly, poradila mi, jak mám promluvit s manželem, že mám přestat doma všem sloužit a zaměřit se na sebe, dělat něco, co mě baví, sportovat, atd….. i když to bude na úkor domácích prací a péče o děti. Dostala jsem i léky, ale údajně nenávykové a celé mi to velmi pomohlo. Začala jsem chodit běhat, zhubla 20 kilo (potíže s nadváhou jsou můj celoživotní problém), postupně jsem vysadila léky na tlak a teď už jsem rok bez nich a tlak je v pořádku (paní doktorka to ovšem neví, už jsem tam dva roky nebyla). V té době už jsem se začala zajímat o celostní zdraví, sledovala vaše stránky akademie i žena je láska a taky mi hodně otevřela oči kniha Smysluplné vztahy od Michala Bartoše. Začala jsem postupně chápat spoustu věcí, ačkoliv se mi to někdy vůbec nelíbilo. Manželovi jsem řekla, jak jsem ve vztahu nešťastná a vyčerpaná …. on samozřejmě vůbec netušil, že je něco špatně, takže jsme to oba obrečeli a musím říct, že můj muž se okamžitě proměnil ve skvělého partnera. Taky jsem se přinutila ho více líbat, objímat a milovat a mělo to na něho přímo kouzelný efekt. Konečně mám plnohodnotného manžela a přitom stačilo tak málo. Taky jsme si splnili svůj celoživotní sen a koupili si domeček na kraji města. Přesun z paneláku do domku měl na všechny členy rodiny velmi blahodárný efekt. Děti (syn 15 a dcera 11) dostaly konečně každý svůj pokoj, takže skončilo jejich věčné válčení a v rodině zavládla větší harmonie. Jsem na domečku moc šťastná. Nejvíc na nervy mi momentálně jde moje dcera s ADHD (11let), která jde do puberty a je to s ní opravdu velmi těžké, protože ona je od narození jak z jiné planety. Je velmi nesamostatná, bojácná, hysterická, hyperaktivní, s poruchou pozornosti, nechce s ničím pomáhat, vše jí přijde těžké a nesplnitelné a chová se neustále jako pako. Často se za ni stydím a někdy přemýšlím, jestli ji mám vůbec ráda. Celé Covidové období s domácím vyučováním náš vztah ještě zkomplikovalo, protože moje nervy dostaly opravdu zabrat….. chodila jsem normálně do práce, denně vařila a musela se s dcerou hodně učit a asistovat jí při vyučování (většinou na úkor mého spánku po noční službě). Chtěla bych si k ní najít lepší cestu a přemýšlím, co mě toto dítě má naučit a proč ji mám právě já. Tomu zatím nerozumím. Manžel má taky ADHD, dcera je celá po něm a musím říct, že při Covidu konečně můj muž pochopil, jak je to s tou naší holkou náročné a vyčerpávající. Snaží se mi s ní pomáhat a chránit mě před jejím „vysíracím“ chováním, které na mě velmi ráda a často uplaťňuje.

Momentálně pracuji na tom, abych se zbavila prášků od psychiatričky …. zatím snižuji dávky ranního léku a za měsíc začnu s druhým (večerním). Bojím se ale, že bez léků moje tělo zase spadne do stresu a vysokého tlaku. Co mám udělat, aby se to už neopakovalo? Taky mi byla při kontrole na gynekologii objevena nějaká cysta na děloze, rostoucí směrem ven z ní. Pak doktor říkal, že je to zatím malé a budeme to jen pozorovat. Čím jsem si toto způsobila? Jak to mám zarazit?
Předem moc děkuji za odpověď ….

Klára

Odpověď

Dobrý den,

je to vlastně velmi jednoduché a vše propojené. Ne náhodou máte v rodině ADHD, souvisí to i s vámi. Přečtěte si tento článek – o vymyšlené nemoci ADHD, a dojde vám, že ADHD není nemoc, ale důsledek překyselení organismu z důvodu špatného stravování, přílišného užívání cukru a sladkostí, bílé mouky, a tím nedostatku minerálních látek, které zajišťují stabilitu nervového systému. Léčba a ustálení této „nemoci“ je velmi jednoduché – změnit stravu, odkyselit organismus, dodat minerální látky a živiny, za pár měsíců je vaše dcera v pořádku, ať vám to v tuto chvíli přijde jako nemožné. Ráda vám poradím, co přesně užívat, bude se to částečně shodovat s tím, co je i pro vás.

Každý sem přicházíme něčemu se učit, něco o sobě pochopit a něco na sobě změnit. Všichni lidé kolem jsou naši trenéři a zrcadla, abychom v nich viděli sami sebe. Proto máte dceru i manžela s nestabilní psychikou, abyste viděla sama sebe, a pokud to nevidíme, pomůže nám v tom tělo, dostane nás do stejného stavu v jakém jsou naše zrcadla, pak když tělo bolí, cítíme to víc a začneme to řešit. Proto jste dostala dar zastavení úplně stejné podstaty jako jsou „nemoci“ vašich blízkých.

Vy jste se sem přišla učit ženskému fungování a ženskému sdělování pocitů. Máte pouze lichá čísla v datu narození, takže pouze mužskou energii. Z tomu tři izolované jedničky – totální neschopnost mluvit o tom, co cítíte, chybí vám číslo 2, tzn. neumíte naslouchat a vnímat potřeby a pocity druhých, dvě izolované sedmičky – uzavřené pocity, uzavřené emoce, jste jako papiňák, ve kterém se vše kumuluje a jednou za čas bouchne. K ryze mužské energii se přidává síla vašeho dne narození, síla vaší krevní skupiny a energie 5 Země podle Astrologie 9 planet. Je to ohromná, avšak uzavřená a konstruktivně nepoužívaná síla. Cestou je najít ženský způsob, jak s touto energií pracovat, jak komunikovat, aby se energie nekumulovala, jak aktivovat žensky pro sebe a pro partnera.

Určitě jste prošla kurz zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska, vstupte do KRUHU, potřebujete pomoc ostatních žen, protože vám chybí číslo 5, tzn. číslo akce, potřebujete popostrkovat…

Z té vaší uzavřené ohromné síly, která chce tlačit, ale jen bublá uvnitř (psala jste, že váš muž o ničem vůbec nevěděl, takže komunikace na nule), je vysoký krevní tlak a zvýšená činnost štítné žlázy – chci a chci a nic pro to nedělám. Z té uzavřené síly, která musí být nespokojená, je překyselení a odvápnění, ztráta minerálních látek, a jsme u stejného základu problémů vaší dcery. Náhoda? Jistě ne…

Cysta na děloze jen potvrzuje vše minulé – uzavřené pochopení, uzavřené emoce, uzavřená komunikace o tom, co je ve vás. Souvislost s dcerou, protože cysta je na děloze, což souvisí vždy s dětmi.

Doporučuji vstoupit do Přijímat je láska, je to program pro 5 Země, abyste pochopila všechny své výzvy a naučila se s nimi pracovat.

Začněte se stravovat podle své krevní skupiny, slaďte se se zdravým jídelníčkem, vyřaďte cukr, sladkosti, mléčné výrobky, bílou mouku, jezte ryby, hodně zeleniny, ovoce. Začněte se zdravou stravou u sebe a pak inspirujte dceru, aby se přidala (žádný nátlak! Vaše dcera se brání vašemu tlaku, nic s ní nejde násilím!). Podívejte se na program Jak mít zdravou rodinu.

Odkyselte své tělo a doplňte minerální látky, vypouštějte ze sebe uzavřenou energii každodenním děláním toho, co vás naplňuje.

Užívejte:

Green Health – vojtěška, která zharmonizuje štítnou žlázu, pomáhá odkyselit, dodává minerály 2-2-2 na lačno + Strong Bones – vápník s hořčíkem na stabilizaci tlaku i štítné žlázy 2-2-2 + Organic Noni na uvolnění vnitřního napětí, změkčení silné energie, snazší ventilování uzavřené energie, s Noni je to jako s antidepresivy, je přírodní náhradou – 3 polévkové lžíce denně

Vše si pořídíte v empatia shopu

V podstatě úplně to stejné může užívat i vaše dcera, budete zírat… Po 3 měsících se mi ozvěte!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K
Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K

Vojtěška, která je základní látkou Green Health, je díky svému vysokému obsahu chlorofylu skvělá k detoxikaci a alkalizaci. Je to opravdová zásobárna živin: obsahuje několik vitaminů (C, D, E, K, B), betakaroten, minerály (vápník, železo, draslík, fosfor) a esenciální aminokyseliny, které všechny podporují zdravé fyziologické procesy v těle.

Detail produktu

Komentáře