Dotaz

Dobrý večer,

již 7 týdnů mě trápí kopřivka. Začalo to jaké malé pupínky na loktech, poté se začaly objevovat na nohách a stehnech a během 4 týdnu již po celém těle. Někdy jako svědivé, jindy jako pálivé puchýřky až rozsáhlé mapy. Na kožním jsem byla přeléčena Atb DoxyHexal na 10 dní a byl mi nasazen Prednison 20 s postupným vysazováním. Jenže se ukázalo že atb nic nevyřesila, pouze mi na 3 dny kopřivku zastavil právě Prednison. Jenže se koprivka opět vrátila po snížení Prednisonu. Navštívila jsem alergologii kde mi Prednison opět nasadili. Cekam nyní na výsledky krve ( histaminova intolerance).

Jiné potíže vůbec nemám, dietne se stravuji (potraviny HIT) a skoro celkem 6 týdnu nejím žádné alergeny. S ničím se neléčím, užívám pouze antikoncepci, jako dite v 11 pouze operace slepého střeva. Minuly rok v březnu poraneny kotník a šlacha na prave noze.

Obavám se, od zítra opět mám vysazovat postupně Prednison, ze se vše vrátí, protože na příčinu ještě nikdo nepřišel.

Děkuji vám za všechny rady.

Odpověď

Dobrý den,

pojďme šifrovat od konce. Odstraněním slepého střeva se tělo zbavuje jednoho z obranných center těla, kde je soustředěno spoustu lymfatických buněk, a pokud se odstraní, dojde k oslabení sleziny a zatížení lymfatického systému. Lymfatický systém odvádí nečistoty z těla, a kromě chemie ve stravě ho zanáší a zatěžuje hormonální antikoncepce. Stav lymfy se přímo odráží na našem hormonálním systému, tzn. pohlavních orgánech – viz očista sleziny a lymfy. Pohlavní orgány se ukazují na kotníku – viz diagnostika hormonálního a pohlavního systému. Protože pomáhá pouze „léčba“ hormony – prednisonem, tak mi z toho vyplývá, že základ je v přetížené lymfě.

Vy jste krevní skupina AB, která je velmi citlivá na chemii, k tomu máte plnou rovinu energie, která je také oslabována chemií, tudíž jste velmi ohrožená vším chemickým, máte sklon zadržovat v sobě negativní emoce, problém je ventilovat a dávat ven. Tato rovina vykazuje velkou míru mužského principu, je to síla, která potřebuje ventilovat, jinak se obrací proti člověku. Základem je práce, která je vaším posláním, musí vám vydělávání peněz dávat hluboký smysl a je do toho třeba jít s velkou vervou, aby se všechna mužská energie z vás konstruktivně vybila. Protože máte ryze ženská čísla – dvojku i šestku, je ve vás i mnoho ženské energie, takže základním životním úkolem pro vás je najít rovnováhu mezi žitím ženství k sobě a v partnerství, a mužskou energií v podobě aktivity a seberealizace. Současně dělat práci, kde vyjádříte své schopnosti komunikace, intuice a obchodní dovednosti. Pokud nic takového neděláte, spolupracujte s námi. Konzultace, práce s lidmi, obchod je přesně pro vás.

Vaším životním úkolem je učit se přijímat vše tak, jak je, nelpět na své pravdě, nechtít vše podle sebe, netlačit na druhé – jste 5 Země. „Náhodou“ jsou vaše nejohroženější orgány žaludek, slinivka a slezina (lymfa). Program pro váš prvek je Přijímat je láska, projděte si ho, ať pochopíte sebe, přijmete sebe tak, jak jste si to vybrala a začala pracovat na sobě.

Možná dáváte hodně mužské energie do vztahu k sobě, tlačíte na sebe, jste nespokojená sama se sebou, nemáte se ráda, schováváte své chyby. Tím máte problémy v partnerství a s muži. Pokud to tak cítíte, přidejte se na ženskou cestu do KRUHU Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska, nebo si projděte základy ženství v kurzu zdarma Žena je láska. Vše vám pomůže rozšifrovat a změnit sama sebe…

Kopřivka je upozornění těla na problém, který skrýváte, vyzývá vás, abyste do něj rýpla a začala ho řešit. Vodnaté jsou od lymfy, je to pořád o tom stejném…

Pro tělo bych doporučila:

Immunaid 2-2-2 – vilcacora, která pomáhá aktivitě bílých krvinek a jejich množení se, takže čistí lymfu + Nordic Pure Omega 3 čajové lžičky denně – čistí lymfu tím, že pomáhá její viskozitě, lépe teče, navíc je protizánětlivá + AC Zymes 2-2-2 – probiotika kvůli ATB na posílení aktivity příznivé střevní mikroflory a zlepšení stavu sliznic + Stress Management B komplex 1-1-1 na urychlení hojení

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Takto měsíc, pak se mi ozvěte a případně nastavíme další postup, myslím, že akutní stav by tím měl být vyřešen, pak pomalu nastoupí doba očisty lymfy (pozdní léto – viz růžice) a lymfu byste dočistila.

Držím palce a začněte ♡

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

K tématu do naší poradny

Čištění těla - ekzém Kopřivka Pupínky

Do našeho e-shopu

Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému
Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému

ImmunAid je účinný komplex bylin a minerálů, ve které jsme smíchali sílu kočičího drápu, který se používá již tisíciletí, se zinkem. Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému, a tak zvyšuje odolnost našeho těla proti patogenům. Účinku kočičího drápu rovněž napomáhá organicky vázaný zinek, který podporuje normální činnost imunitního systému. Obě účinné látky mají antioxidační vlastnosti, takže mohou poskytnout ochranu nejen proti zevním útokům, ale také proti těm, které přicházejí zevnitř těla.

Detail produktu

Komentáře