Dotaz

Dobrý den,

chtěla bych Vás požádat o radu. Po porodu dcery před 6 týdny mě začaly bolet nohy, hlavně pravé lýtko. Bolest je tupá, nepravidelná, stěhovavá, občas bolí, občas ne. Na obou nohou mám křečové žíly a metličky. Po porodu první dcery před 7 lety mám sníženou funkci štítné žlázy. Tuším, že krátkozrakost a skolióza páteře od dětství asi souvisí se vztahem k otci (dle kineziologie se v podvědomí cítím nemilovaná).

Ráda bych našla správnou cestu, ale nevím, jak na to. Zatím užívám Nopalin a snažím se o výživu podle krevní skupin (asi týden). Přečetla jsem knihu Dohoda s nemocí.

Nevím ale, jak postupovat dál. Jak najít a změnit to, co je příčinou potíží?

Čím můžu očistu podpořit, pokud kojím?

Děkuji moc za odpověď. Alena

Odpověď

Dobrý den,

křečové žíly jsou ukazatelem stavu naší lymfy a orgánů, hospodařících s vodou, což jsou i ledviny. Voda je prvek duchovního posunu, ukazatel, že pokud správně teče, nestavíme pochopení žádné bloky, jsme přístupní k novým pohledům a své vlastní změně. Pokud se voda kdekoliv blokuje, je to signál, že se nechceme daným tématem zabývat, máme v tom zatvrzelé názory, nechceme svůj pohled změnit. Křečové žíly jsou zbytečné okliky v pochopení 🙂 A proč tam ty okliky máte?

Jste člověk s jasným úsudkem a schopností vše vysvětlit, předat logické argumenty, každého přesvědčit, ukázat „rozumný“ přístup (plná rovina myšlení). Sílu prosadit vlastní názor vám dává i energie podle astrologie devíti planet – jste 9 Ohýnek a energie vašeho dne narození. Ale vy jste žena! Máte nádhernou ženskou citlivost (máte i dvojku i šestku), jste empatická (plná rovina empatie), jste obrovky citlivá (sedmička) – a tady docházíme k tomu podstatnému – vaše citlivost je totálně uzavřená, zablokovaná, schovaná (izolovaná sedmička). Máte strach prostě a jednoduše říci – trápí mě to, mrzí mě to, jsem smutná – máte pocit, že je jaksi nepatřičné prostě jen říci, co cítíte bez toho, že byste to musela vysvělovat. A tak raději neříkáte nic.

Vaše křečové žíly ukazují, že místo toho, abyste se jednoduše rozplakala, když máte chuť plakat, abyste objala, když máte chuť obejmout, abyste zařvala, když máte chuť zařvat, hledáte okliky a vysvětlení, proč to udělat nemůžete. Můžete cokoliv! Abyste rozvinula své schopnosti, dokonce musíte své city pustit z uzdy a vypustit je. Prostě říkat, co je ve vás. Bez vysvětlování.

Snížená funkce štítné žlázy je o tom stejném – člověk uvnitř jen CHCE, ale nic reálně pro to nedělá – vysvětlí si, že nemůže. A tak možná podvědomě cítíte, že máte cosi nevyřešeného s otcem, dokonce to umíte pojmenovat – cítíte se nemilovaná, ale nic reálně na zlepšení neděláte, najdete si argument, proč to nejde. Přitom je to tak jednoduché! Pokud mám pocit, že mě dotyčný projevuje málo lásky, tak v prvé řadě vím, že co dávám, to se mi vrací, takže rozhodně málo lásky dávám já, ale také je zde okamžitě řešení – prostě začnu lásku dávat, dávat a dávat, až se mi jednou vracet začne. Váš otec čeká na to, až konečně svou uzavřenou citlivost uvolníte, obejmete ho a obejmete ho, a znovu a znovu. Beze slov. Až to dělat začnete, rozhodně nedostatkem lásky trpět přestanete 🙂 Nehledě na to, že váš otec je jen prvním trenérem – pokud to nezvládnete s ním, nevadí, přijdou další, to si může být člověk vždy jist. Najde se někdo další, kdo vás bude učit otevřít svou citlivost a přestat se bát jí prostě a jednoduše ukazovat. Jste žena, můžete jen říci – je mi smutno – a je na muži, aby se aktivně postaral o to, aby nebylo 🙂

Kupte si knížku Čtyři dohody a Láska, vztahy, přátelství

Nohy vás bolí kvůli stagnující lymfě, takže si dopřejte mořské řasy Spirulina Chlorela, před každým jídlem 1tbl. a hodně zapít, je velmi vhodná i pro kojící ženy, stahuje nečistoty z mateřského mléka a je přirozeným doplňkem živin pro matku i dítě. K tomu užívejte antioxidanty s gingko bilobou qProtect (1-1-1 po jídle), Omegu 3 (1-1-1 po jídle) a C 1000 (1-1-0 po jídle).

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Podívejte na rady k očistě lymfatického systému, za chvíli nastane jeho čas, hlavně které potraviny vyloučit, v každém případě mléčné výrobky a sladkosti.

Pro dobré fungování tekutin v našem těle je stěžejní kvalitní přísun kvalitní vody – pořiďte si Aquarion, unikátní ionizátor vody.

Uvidíte, že až se do toho pustíte, za měsíc budete vidět posun, budu vám ráda pomáhat 🙂
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Omega 3: Pro zdravé cévy a srdce
Omega 3: Pro zdravé cévy a srdce

Přípravek CaliVita Omega 3 obsahuje vysoké dávky mastných kyselin omega 3 (EPA-DHA), které jsou získány z rybího tuku molekulární destilací. Jeho účinné látky přispívají ke snazšímu udržení normální hladiny krevních tuků a krevního tlaku, snižují zánětlivost, napomáhají normální činnosti nervového systému a mozku a podporují zrak.

Detail produktu

Komentáře