Dotaz

Dobrý den, Miluško,

s partnerem, který se narodil xxx spolu žijeme přes rok a půl v jedné domácnosti. Z předchozího manželství má dvě děti, starší holčička Anička, byla svěřena do jeho péče. S bývalou manželkou se rozvedli, jeden z hlavních důvodu byl, že nezvladal její maniodepresi. Žili v dosti ultimativnim vztahu. Ex manželka žárlila na kdekoho.

Ja jsem s ním do partnerství šla s tím, ze jsem si myslela, jak vůbec nejsem žárlivá. Nicméně, jak jsem se začla s Petrem navzájem poznávat a poznávat sama sebe, zjistila jsem, ze docela jsem. Momentálně mám pocit, ze jsem se otočila do opačného extrému od původního nežárlení. Vím, ze to souvisí s mým sebevědomým a nepřijímáním “negativ”.

S partnerem nás zajímaly polyamorní vztahy, sníme i o komunitním životě. Nevadí mi, když se baví a tráví čas s lidmi všeho druhu, jakéhokoliv pohlaví, když cítím, že mám jeho oporu v zádech. Že jsem jeho jednička, on je můj jednička a jsme ornament. Poslední dobou ale přicházejí ženy, které ho oslovují sexuálně, snad se i trochu zamiloval, říkal. A mne to hrozně bolí. Říkal, že mě zbožňuje, ale chce poznávat i jiné ovoce. Neznamená to, že by mě méně miloval. Čím víc prý mu dávám svobodu, tím víc mě miluje. Rozumím tomu, co říká, ale moje tělo se bráni a srdce má tendenci se zavírat. Chci ho mít na blizku a poznávat, ale cítím bolest. Také říkal, že je to v pořádku, ze to nějakou dobu bolí, ale až já budu mít nějakého nápadnika, taky si určitě bude muset projít vlastním peklíčkem. Já chci jeho. Ostatní muži nejsou pro mě číslo jedna. Mají to tak muži a ženy? Co můžu dělat v této situaci? Bojím se, že čím víc lidi se do našeho vztahu bude motat, tím si to akorát víc komplikujeme. Neumím to zpracovat.

Jiste s tím souvisí můj zdravotní stav.  Nikdy jsem neměla pořádně pravidelnou menstruaci. První roky to bylo rozházené, dostala jsem hormonální antikoncepci, po roce a půl jsem ji přestala brát, pak se to dlouho dávalo dohromady. Až co jsem s partnerem, se to začlo spravovat, teď posledního půl roku menstruuji krásně každý měsíc. Nicméně trpím častými záněty a výtoky, mykozy…

Něco nechápu, něco mi uniká, za něčím si v obraně stojím. Potrebuju podporu? Čí? Kde ji mám najít v sobě, abych nemusela hledat.

S úctou k Vám,

Veronika

Odpověď

Dobrý den,

v prvé řadě doporučuji přečíst si článek Biologický handicap muže a ženy, mnohé z něj je pro vás důležité, abyste pochopila, že to, co řešíte, je základní téma mezi mužem a ženou, kteří řešíme na různé úrovni všichni. Velmi oceňuji, že se ptáte na sebe, proč to potřebujete vy a co to má pro vás celé znamenat.

Je potřeba přijmout, že každý muž touží být vůdcem stáda, tak to je a pokud některý muž tvrdí opak, lže ze strachu nebo je tak zdegenerovaný naší ženskou společností, která kroutí muže podle svého dokonce ve smyslu, že je amorální jeho biologická podstata, za kterou nemůže, že už ani netuší, co je být mužem. Je samozřejmě jasné, že pro nás ženy, je velmi těžké přijmout, že by náš muž chtěl milovat najednou více žen, nebo že je dokonce už miluje, ačkoliv třeba tajně. My ženy jsme nastavené na lásku pouze k jednomu muži a podle našeho přesvědčení nemůže náš muž milovat další ženu. Nechápeme to, protože my milujeme vždy jen jednoho. Ale to je naše podstata, a mužská je opačná. Která je špatná a která dobrá? Obě jsou v pořádku, jde jen o to neubližovat si, chápat jeden druhého a vycházet si vstříc.

Pokud žena ví, co potřebuje její muž, bude mu to dávat, i když pro ni samotnou to nejsou potřeby, které ona k životu chce. Ale dává je muži, protože ho chce naplnit.

A pokud muž ví, co je pro jeho ženu důležité, tak jí bude dávat všechno, aby s ním byla šťastná. Takže naplněný muž bude sice dál toužit po jiných ženách, bude o nich snít, bude je milovat, ale nikdy neudělá praktický krok k realizaci lásky k druhé ženě, protože ví, že jeho ženu by to ranilo. A milující muž nikdy nechce ranit svou ženu, i když tajně touží po jiné.

Je otázkou, zda váš muž ví o vašich pocitech a zda se cítí naplněn. Protože on je empatický a mnohem víc v ženské energii než vy 🙂 vy jste ryze mužská energie. Máte rovinu odhodlání a pak už pouze aktivní a negativní číslo 8. Výzvou pro vás je učit se naslouchat a sdělovat to, co cítíte. Protože jste 6 Kov, tak vaším životním úkolem je učit se odpouštět a nelpět na pravidlech správného chování.

Přidejte se na ženskou cestu hledání a žití svého skutečného místa, proč jste se narodila. Není to partner, jste to vy sama. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska. Uvidíte to osvobození, které vás čeká…

A projděte si Odpustit je láska, je o odpuštění právě pro Kovy.

Věnujte se sobě. Obraťte pozornost ke svému tělu a ke svým životním úkolům. Vnímejte partnera jen jako učitele, nelpěte na něm, dejte mu svobodu. Současně milujte nejvíc sebe, buďte k sobě laskavá a dovolte si selhat, nebýt dokonalá, dovolte si být slabá…

Doporučuji kůru na zbavení se výtoků – zde je duchovní příčina i přírodní léčba:

vojtěšku Green Health 2-2-2 + AC Zymes 2-2-2 + Evening Primrose Oil 1-1-1 + Oregano Oil 20 kapek

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravujte se čistě, ideálně podle své krevní skupiny, ventilujte aktivně svou energii, dělejte si radost ♡

Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře