Dotaz

Milá Miluško,

prosím o radu. Více než rok trpím velmi nepravidelnou menstruací. Antikoncepci neberu už více než 15let. Menstruaci jsem v posledních letech nemívala nijak bolestivou. Lékař mě poslal na vyšetření – měření hormonů, ale výsledek byl v pořádku. Sám prý nechápe, proč menstruaci nemám např. několik měsíců po sobě, když mi tělo funguje dobře a na přechod jsem prý ještě mladá:-) Preferuji přírodní cestu a nyní jsem začala užívat kotvičník. Mám také vyschlou oční sliznici, kapu si do očí umělé slzy. Co se týče mého celkového zdraví, v posledních letech nebývám nemocná, jen mám občas slabou rýmu a před 6 lety jsem si bohužel nechala odstranit žlučník.

Moc děkuji 🙂

Odpověď

Dobrý den,

nepravidelná menstruace je o potlačování ženské role, nežití toho, kým jsme. Ve vás je velký rozpor, který vás vyzývá udržovat rovnováhu – přečtěte si o své osmičce. Máte dvojku a šestku, což jsou čísla, která jsou hodně směrovaná na druhé lidi, vciťujete se do druhých, toužíte po harmonii, a pro tento svůj postoj zapomínáte na sebe, děláte vše jen pro druhé. Jenže k tomu máte plnou rovinu energie, což je ohromná síla, která potřebuje realizovat své dary, potřebuje dělat práci, která vás totálně pohltí, ve které vybijete všechnu svou vášeň. Pokud to nemá, dává tuto energii do péče o druhé a stává se tlačící na blaho druhých a příliš pečující, a vůbec ne milující sebe, nic pro sebe nedělá. Možná takovou práci máte, ale v každém případě jde o nerovnováhu – buď se příliš věnujete druhým nebo sobě a práci. Já bych to tipla na první variantu…

Nepravidelná menstruace je o nepravidelném žití ženské energie v praxi, tzn. o nerovnováze – chvíli ano a chvíli ne. Pokud se žena obětuje druhým a nerozvíjí svou ženskou sílu, pak ztrácí menstruaci, aby se přestala zaměřovat na děti a rodinu, a začala se věnovat sobě. Doba po menopauze je totiž přesně tím časem. Takže tady je příčina.

Cesta ven je prostě začít prakticky žít dennodenně ženskou roli a tím se stane to, že se začnete ptát na skutečný důvod, proč tu jste a jaký otisk jste měla zanechat, čím obohatit svět, jaké jsou vaše dary, které máte rozvíjet. Doporučuji kurz zdarma Žena je láska a chtělo by to skutečně ty rady dělat v praxi. A zvu vás do KRUHU, kde najdete silnou podporu na své ženské cestě sama k sobě, a jako bonusem k partnerovi.

Program pro vás prvek Zemi je Přijímat je láska. Životní úkol učit se přijímat své chyby a využít je k rozvíjení svých darů. Vaším největším problémem je lymfa a hormonální systém, žaludek, slinivka a slezina, nedostatečná komunikace o tom, co vám vadí a co vás trápí, necháváte to v sobě. Tyto uzavřené negativní emoce se ve vás ukládají a způsobují nespokojenost.

Problémy se žlučníkem znamenají vaši nespokojenost – duchovní příčina oslabeného žlučníku. Bez žlučníku nastává problém s játry, protože se špatně čistí bez dávkovače. Proto potíže s očima…

Podívejte se na program pro žlučník a játra Tolerovat je láska, jen videa zdarma vám velmi pomohou.

Doporučila bych začít očistou jater, jsou základem pro celý metabolismus, srovnají se poté i snáz hormony. Přesnou kůru na stabilizaci hormonů bychom nastavily až po jaterní kůře v létě, kdy na to bude vhodnější čas.

Doporučuji toto:

Silymarin Plus na regeneraci jater 2-2-2 + Nopalin 2-2-2 před jídlem + pupalka Evening Primrose Oil 1-1-1 na hormonální rovnováhu

Vše si pořídíte přes tento link, tím se stanete členem naší sítě a získáte vstup do uzavřených skupin pouze pro naše členy a mou podporu na vaší cestě přírodního léčení.

Stravu odlehčete, doporučuji ji sladit se svou krevní skupinou, rozhodně vyřadit mínusové potraviny. Bez žlučníku trávení nikdy nemůže fungovat dobře, chybí dávkovač žluči, je třeba se o své trávení trvale starat.

Jednoduše – začněte ♡

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Silymarin Plus: Detoxikace jater
Silymarin Plus: Detoxikace jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

Detail produktu

Komentáře