Dotaz

Dobrý den,

se souhlasem přítele bych se chtěla zeptat na jeho zdraví.

Má perinální zánět, vysoký krevní tlak, měl polypy v tlustém střevě, měl pupeční kýlu, a má alergií na pyl.

Děkuji

Zuzana Fialová

Odpověď

Dobrý den,

vždycky jsem v úžasu, jak nemoci těla souvisí s výzvami duše…

Váš přítel je 6 Kov, do stejného prvku patří orgány tlusté střevo a plíce – energetická růžice. Jeho životní úkol je učit se odpouštět a pracovat s minulostí. Navíc má plnou rovinu empatie, což je velké napojení na blaho druhých, tito lidé jsou páchači dobra. Upozaďují sebe a nedokáží říci NE. Váš přítel má izolovanou jedničku a izolovanou sedmičku, což je uzavřená komunikace o tom, co cítí, nedokáže sdělit svůj pocit, hlavně ten negativní.

Doporučuji mu článek pro něj: 7 kopanců pro muže

Vše drží v sobě, je v něm přetlak – pupeční kýla, je alergický, přetlak se projevuje jako vysoký tlak. Drží v sobě staré křivdy a v tlustém střevě se mu tvoří polypy a zánět. Zánět je boj, je v něm velký tlak a bolest, chce to ven. A protože za chvíli nastupuje období odpuštění, tlustého střeva, doporučuji mu projít si kurzem Odpustit je láska, tam pochopí a dostane nástroje, jak může vyřešit svůj hlavní životní úkol i fyzicky se naprosto uzdravit.

Asi to nebude hned, ale je třeba začít novou cestu a dostat se ke zdraví. Přečtěte si článek Přírodní léčba je cesta.

Pro tělo doporučuji:

AC Zymes – probiotika 2-2-2 + Pure Juka 2-2-2 – na lačno, zapít 3 dcl vody s 1 lžící Liquid Chlorophyll

+ Garlic 1-1-1 + C 1000 2-2-0 + Mega qProtect 1-1-1 – po jídle

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Další rady může najít v očistě tlustého střeva a způsoby, jak odbourávat uzavřenou energii fyzicky v článku Která cvičení jsou pro koho vhodná, v každém případě pro něj je cestou ventilace uzavřené energie fyzická práce.

Velmi důležitá je čistá strava ideálně podle krevní skupiny, rozhodně vyřadit mínusové potraviny a cukr, sladkosti, bílou mouku, mléčné výrobky (kromě kysaných), maso jen s hromadou zeleniny. Hodně pít, juka to potřebuje.

Takto bych to viděla na min. 3 měsíce, pak uvidíme před zimou, jak na tom přítel bude a podle toho nastavíme další cestu.

Předejte mu informace a je na něm, jak se rozhodne ♡

s láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie
AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie

AC Zymes je přípravek, který obsahuje vysoký počet bakterií Lactobacillus acidophilus. Lb. acidophilus je zvláště odolná a užitečná bakterie, která podporuje zdravá střeva tím, že nahrazuje probiotické buňky, které během dne mizí, a podílí se na činnosti imunitního systému. Pomáhá chránit normální bakteriální flóru střevního traktu a účinně podporuje zdravou činnost trávicího systému.

Detail produktu

Komentáře