Dotaz

Dobrý den, prosím tímto o radu, už nevím co mám dělat.

Je tomu už skoro rok, co jsem se ocitla v nemocnici. Doma jsem totiž dvakrát omdlela, poprvé jsem to tak nějak jakoby rozchodila, ale podruhé jsem upadla do bezvědomí, než se toto stalo, byla jsem dva dny před tímto v nemocnici na pohotovosti kvůli průduškám, nemohla jsem dýchat a měla jsem horečku. No a tak mě manžel zavolal záchranku a byla jsem odvezena do nemocnice, kde mi zjistili z výtěrů jen že mám silnou chřipku, dostala jsem lék tamiflu a za tři dny mne pustili domů, aniž by udělali nějaké rentgeny nebo nějaké jiné vyšetření, proč jsem vlastně omdlela. jen mi řekli, že mám nedostatek hořčíku, takže mi ho napsali na měsíc domů abych ho brala, a pak že mám nízký tlak, a to mám i dnes někdy jen 99/68, a když už je vyšší tak nad 117 nejdu. Ale od té doby mi začalo postupně pískat v uších či hlavě, jen nepatrně, ale postupně se to zvyšovalo a dnes je to někdy hrozné. brala jsem ginko, pak kůru od p.Podhorné, ale bez výsledku, i homeopatika jsem si koupila arniku, ale též nic, dokonce přikládám na čakry polaris disk, ale bez výsledku. Ale k tomuto šumění mi začalo téct z nosu , někdy dvakrát do měsíce, ted už týden a půl a krev teče a teče, většinou je to v noci, že mě to naštěstí vzbudí a mohu tak reagovat. Když se podívám na internet, tak na mě vyběhnou samé špatné informace ale to si připouštět nechci, že bych byla nějak nemocná. jen nevím už co s tím. Předem díky za info. S pozdravem Majerová Klatovy

Odpověď

Dobrý den,

před lety jsme spolu řešili problém s vašimi cévami, nevím, do jaké míry jste si z mého doporučení něco vzala a zda se o své cévy staráte – stravou i doplňky, váš stav je teď ale pokračováním…

Máte stále problémy s cévami, jsou nepružné, tuhé, zanesené, špatně proudí krev, doufám, že neužíváte léky na ředění krve. Jako 1 Voda je pro vás nejdůležitější pochopit vztahy, přestat se starat jen o druhé, tlačit jim svou pravdu, jak mají žít a co mají dělat, a začít se starat o sebe. Jste typický páchač dobra – máte rovinu empatie se dvěma šestkami, jenže druzí lidé o vaše rady nestojí a vy nevíte, co vlastně máte sama dělat. Čím si děláte každý den radost? Co je pro vás životní náplň, kterou byste nikdy neodložila, a kterou děláte jen a jen pro sebe? Je něco takového?

Doporučuji videa Soužít je láska, je to téma pro 1 Vody, které mají řešit vztahy a strachy….

Pro vás je důležitá strava podle své krevní skupiny, žádné mléčné výrobky, sladkosti, cukry, bílá mouka, to je největší zabiják vašich cév. Hodně pít čistou vodu s citronem, bylinné a zelené čaje, zásaditou vodu s Liquid Chlorophylem.

Krvácení z nosu ukazuje na poškozené cévy, příliš tenké, zanesené, praskající. Nevím, kolik ginkga jste užívala, zda užíváte další doplňky stravy, které jsou ve vašem věku nezbytností, a zda neužíváte nějaké léky, které problém s cévami a tekutinami zhoršuje, např. nějaké hormony.

Doporučuji toto:

Green Health (Vojtěška) – je to sušená rostlina, kterou naši předkové používali na spoustu neduhů. Dnes se k ní vracíme – léčí zažívací trakt, ledvinové a močové cesty. Navíc pro svůj obsah vitamínu K je doporučována lidem se špatnou srážlivostí krve (když např. často krvácejí z nosu). Dávkování 2-2-2 (pokud náhodou užíváte léky na ředění krve, tak NEUŽÍVAT a ozvat se mi)

Vitamin C 1000 – velmi důležitý vitamín, podporující mimo jiné krvetvorbu a účinnost vitamínu K. Dávkování 2-2-0.

AC Zymes – probiotika – 2-2-2, umí zacelit všechny sliznice, nejen ve střevech a navíc posiluje aktivní imunitní systém člověka.

Vein Protex 1-1-1 na cévy, zlepšení prokrvení

Gynkgo XC – 1-1-0

Mega Coenzym Q10 Plus 1 ráno

Vše si pořídíte v empatia shopu

Takto 3 měsíce a pak se mi ozvěte, jak to s vámi vypadá. Měl by se zvýšit tlak a ustat krvácivost.

s láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře