Dotaz

Dobrý den, milá Miluško,

píši s prosbou o radu, jak dále pokračovat v léčení svého těla, aktuálně beru Vojtěsku 2-2-2, AC Zymes 2-2-2, C100 Plus 2-1-0, Noni 3-4 lžíce denně, New life 1-1-1, Pupalkový olej 1-1-1. (Produkty jsem zvolila tak, abychom to finančně zvládla).

Vojtěšku s probiotiky beru nejdéle, už to budou 3 měsíce, některé věci se začaly zlepšovat a to především kvalita nehtů, přestala jsem mít křeče, každý den mám stolici (poprvé v životě asi), přestává mě pobolívat v podbřišku a boule, kterou jsem tam měla (vpravo v místě podbřišku), tak ta nejde téměř vidět a konečně se zatáhla, mám více energie, už nejsem tak unavená a nejsem tolik emočně rozhozená. Však mě trápí ještě další příznaky a myslím, že se bude jednat nejen o játra, ale především o lymfatický systém.

Moje další komplikace jsou především “kolabování”, jak já tomu říkám, začalo to asi před 4 lety, stává se mi to buď po alkoholu (když je toho více), nebo při menstruaci. Po alkoholu je mi zle, že mi klesne tlak a hlavně mám takový divký pocit v oblasti zakončení žeber (něco jakoby pod prsy a v oblasti začátku žaludku), kdy cítím tlak a obrovský stres, jakmile to přejde, většinou se mi uleví, při menstruaci pak hodně trpím na nízký tlak, kdy mě to tolik vyčerpá, že musím zůstat několik dní doma (po tom, co beru výše zmíněné produkty to je trochu lepší, ale stejně se to děje), také cítím pořád, jak ve mě jakoby něco hormonálně lítá (tedy hlavně v hlavě, takové divné tlaky), od dětství mám problém, že když se rychle zvednu, zamotá se mi hlava, která se mi v poslední době motá dost často a ovlivňuje to moji stabilitu. Dále také řeším, že mám problémy s očima, něco kolem nosu(myslela jsem si, že to je dermatitida, ale změnilo se to, co používám vaše produkty) dle toho, jak to vypadá nyní, tak mám pocit, zda to není plíseň, kterou nejspíše mám i na patách, takové bílé puchýřky, ale objeví se jenom po sprše, když je kůže morká (po Noni se to začalo zlepšovat), také jsem se v posledních týdnech začala zadýchávat, nejsem najednou schopná moc sportovat, jakoby tlak na hrudi, kdy se mi špatně dýchá, bolest v podpaží, taky v podkoleních jamkách (asi lymfatický systém?), bolest na pravé straně beder, která přesahuje až lehce nad bedra a také tlučení v oblasti krční čakry. Také v sobě řeším to, že moc přemýšlím, snažím se uklidnit svou hlavu, ale někdy mi to moc nejde, no a potom taky, že se bojím, že se mi něco stane, nebo že moji rodiče umřou, už jsem s našima i o tom mluvila, ale nevím, kde to vylezlo, začalo to před 4 lety po rozchodu s přítelem, možná strach, že zůstanu sama, tak přemýšlím nad blbostma.

Jinak nejím mléčné výrobky, sladkosti, bílé pečivo, uzeniny a snažím se i omezit maso. Piji jaterní čaj, taky čaj na žaludek, jinak hlavně čistá voda cca 2.5 litru denně. V posledním měsíci jsem začala více dělat to, co mě baví a začala jsem sdílet různá videa na různá témata, o která se zajímám na instagramu a neuvěřitelně mě to baví a naplňuje. Také jsem viděla vaše webináře na ženská témata, která mi hodně pomohla (moc za ně děkuji, konečně jsem pochopila některé věci), no a sleduji vaše videa na youtube.

Moc děkuji za vaši radu a přeji, ať se vám daří, jste úžasní…:-))

Zuzana

Odpověď

Dobrý den Zuzko, Vojtěšku po 3 měsících vysaďte, můžete vysadit i AC zymes, C 1000 a New life nechte.  A udělejte si nyní očistu jater. Užívejte Nopalin 2-2-2, 10 min před jídlem, přidejte Silymarin 0-2-2 na regeneraci jater. Doporučila bych vám projet si celou energetickou růžici a podporovat orgány v jejich období. Očistu lymfy nechte na léto.  Nízký tlak, kolabování ukazuje na malou aktivitu, snahu vyhýbat se některým situacím, zbavit se zodpovědnosti, cítit se jako oběť. Podívejte se na duchovní příčinu, je tam i proklik na léčbu. Přidala bych CO Q10 Lozenges, což je jediný produkt na našem trhu rozpustný pod jazykem, tudíž s maximální vstřebatelností, 1-1-0. A jinak pokračujte ve své změně, jak víte, je potřeba stáhnout to z té hlavy dolů, začít věci dělat. Pro vás je velmi důležité ventilovat své energie fyzicky, nějaký aktivní sport, pohyb, máte plnou rovinu odhodlání. A jako energie 2 Země je pro vás prioritní seberealizace, dělat něco, co vás naplňuje a baví, tím rozhýbete svou energii, ale i budete měnit své myšlenky a zaměřovat se na to pozitivní. Program pro váš prvek je Přijímat je láska Všechno zvládnete krok za krokem… S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?