Dotaz

Pěkný den chtěla bych vás poprosit o radu.

Moje sedmiletá dcera má cholesterol celkový 6,2. Dále má začínající skoliózu zad a vychýlené kotníky o 8° dovnitř. Asi ve dvou letech byla očkovaná na neštovice dětské a stále se nám vrací roupy střevní paraziti. Moc vás prosím o pomoc. Dávám jí vita floor od Justu probiotika. Jsem samoživitelka vztahy nic moc a stále mě pobolívá v podbřišku. Dvakrát jsem měla zánět močového měchýře. A mám chronickou toxoplazmózu takže oslabenou imunitu kterou stále posíluji. Nejvíce ale bojujeme s parazity. podáváme Vermox. Prosím moc prosím o pomoc spíše o radu jak z lékařského tak i duchovního pohledu. Děkuju krásný večer radka.

Odpověď

Dobrý den,

přečtěte si podobný dotaz o roupech nebo tento. A o cholesterolu  a skolióze

Děti do 6 let jsou energeticky spojeny s matkou a její nevyřešené výzvy se na jejich těle projevuje jako nemoci, přečtete si vysvětlení tady.  

Vy jste energie 5 Země a vaším úkolem je přijmout a trávit vše, co k vám přichází jako potřebné pro sebe. Pětka země je nejvíc ve středu a tak se k ní dostává nejvíc informací a má svou pravdu. Nerada se podřizuje a nesnáší omezování.

Vy navíc máte 4 jedničky a životní číslo 1, tedy vše musí být po vašem, prosazujete hodně svůj názor a neumíte ustoupit. A protože máte dvě izolované 7 a izolovanou devítku, příliš vše analyzujete v hlavě a rozpitváváte, ale vůbec neumíte mluvit o tom, co cítíte. Jste velmi citlivá a vše držíte v sobě, a pokud druzí nereagují tak, jak chcete, jste ublížená, zraněná nebo máte strach. Nedokážete to, co k vám přichází zpracovat, vzít si z toho to potřebné pro sebe a ostatní vypustit, a tak se to odráží jako záněty močového měchýře (strach, zlost) nebo problémy s imunitou, toxoplazmóza (tlusté střevo).

A protože máte rovinu Saturnu, jsou vaše výzvy zesílené. Nejste ve škole života žádný prvňáček, ale vyspělá duše a vybrala jste si těžší úkoly. A vaše dcera je vaším pomocníkem. 

Je potřeba začít mluvit o svých pocitech, učit se ustoupit a změkčovat. 

Akademii celostního zdraví najdete pro váš prvek kurz Přijímat je láska, podívejte se.

Máte jen jedno sudé číslo, tedy příliš mužské aktivní energie, potřebujete se učit ženské roli, podívejte se na kurz Žena je láska je zdarma, kupte si knížku Žena je láska a začněte.

Doporučila bych vám v tuto chvíli očistu střeva – ještě je jeho období, dala bych Nopalin –2-2-2, 10 minut před jídlem, ten nám současně detoxikuje i ledviny a močový měchýř, AC zymes PLUS – 2-2-2 společně s Nopalinem, vit C 1000 2-2-0, Mega qProtect – antioxidanty – stahují z těla škodliviny, dávkování 1-1-1 po jídle.

K očistě střeva si přidejte Paraprotex – speciální preparát z bylin, který vyhání veškeré vetřelce z těla pryč, dávkování 1-1-1 po dobu 3 měsíců. 

U dcery nevím, jak je na tom dcera s vyprazdňováním, jestli chodí každý den na velkou.

Doporučila bych pro ni Gravital juice 3 lžíce denně, Probiobalance 6 tbl denně rozkousat, chutná jako lipo, pokud není problém s polykáním tablet, můžete nahradit AC zymes PLUS 2-2-2 a Cholestone  -1-1-1 po jídle, obsahuje olej ze lněných semínek, jablečný pektin, česnek a lecitin, a je sestavený na snížení cholesterolu v krvi. Vhodný by byl i C1000 – dokáže snižovat velmi výrazně cholesterol, dávkování 1-1-0. Na jaře bych doporučila jaterní kůru.

Je důležité upravit stravu, podívejte se na zásady zdravého stravování.

Vše nakoupíte v empatia shopu.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře