Dotaz

Dobrý den,

asi týden u sebe pozoruji tiky v oblasti podbříška. Nebolí, ale nikdy před tím se mi nic takového nedělo. Mám pocit, jako kdyby mi tím mé tělo chtělo něco sdělit, ale nevím, jak si to vyložit. Zajímám se o duchovní rozvoj a v posledním měsíci jsem se poprvé zaměřila na lásku ke svému lůnu, tak mě překvapilo, že se ozvalo až teď, když jsem mu začala věnovat pozornost, a ne dřív. Má to nějakou duchovní příčinu?

Předem děkuji za odpověď,
s láskou K.

Odpověď

Dobrý den,

je skvělé zajímat se o duchovní rozvoj, ale naše tělo je stejně důležité a je třeba nejen duchovně zrát, ale také tělesně se posouvat, tzn. věnovat se zdravé stravě, cvičení, doplňovat talíř tím, co ve stravě chybí, … prostě se věnovat tělu. Naše tělo je tím nejduchovnějším pomocníkem, pracuje i bez toho, aniž bychom cokoliv chápali… Jako u vás 🙂

Jste velmi silná energie – máte sílu krevní skupiny O, ryze mužskou rovinu myšlení trošku zjemnělou vícečetnými dvojkami, a ohromnou sílu dvou pětek. Navíc máte energii 6 Kovu, což je jedna z nejtvrdších a neuzavřenějších energií podle Astrologie 9 planet. Vaším životním tématem je odpuštění a nejohroženějším orgánem tlusté střevo a plíce. Podívejte se, s čím vším ještě energie Kovu souvisí – energetická růžice. Máte prázdnou rovinu oddanosti věci, tzn. potlačujete samu sebe, své potřeby a hmotné touhy ve prospěch duchovního rozvoje. Ne náhodou ale žijeme v hmotném světě, hmotu máme používat jako nástroje, k radování se, užívání si, posunu sebe sama, pochopení. Přečtěte si článek: Proč sem přicházíme.

Takže duchovní příčina každé nemoci těla je v nás samých. Nějakým způsobem se nesprávně vypořádáváme se svými životními úkoly, někde to drhne. Protože jste 6 Kov, tak předpokládám, že ony tiky vychází z oblasti podbřišku v souvislosti právě s tlustým střevem. Soustředěním se na své lůno, ženskou stránku sebe, jste rozhýbala nějakou křivdu, neodpuštění, nějakou uzavřenou bolest, kterou jako 6 Kov jste zakonzervovala s tím, že se k tomu nebudete vracet. Ťuká to ale a chce to ven, znovu to otevřít a zabývat se tím.

Tipy podle mého volají po tom, abyste přestala přemýšlet a fungovat pouze v rovině myšlení, ale abyste prakticky udělala kroky k odpuštění. Tiky jsou křeč, tzn. blokace, držení energie, nepružnost. Chce to prakticky začít fungovat jako žena i ve vztahu k partnerovi, druhým lidem, mužům obecně. Projděte a praktikujte rady z kurzu zdarma Žena je láska, vstupte do KRUHU. A začít se zabývat otázkou odpuštění – podívejte se na web Odpustit je láska, je pro vás.

A pro tělo doporučuji:

New Life 1-1-1 – multivitamín s velkým obsahem minerálních látek + pupalka Evening Primrose Oil 1-1-1 na rozvolnění zatuhlosti v oblasti podbřišku, posílení ženské energie

Pořídíte si v empatia shopu

Doporučuji stravování podle krevní skupiny, podívat se na Zásady zdravého stravování, a vyčistit si tlusté střevo.

Děkuji za dotaz a držím palce, ať jdete do akce!

s láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

New Life: Pro těhotné a kojící
New Life: Pro těhotné a kojící

Pro těhotné ženy, mladé matky a dokonce i pro ty, které se na těhotenství připravují, je velmi důležité, aby byla zajištěna jejich zvýšená potřeba vitaminů a minerálů. Proto pro ně bude užitečný New Life. Železo, vitamin C, vitaminy B, vápník a hořčík jsou nezbytné pro tvorbu krve plodu a zdravý vývoj jeho imunitního, kostního a nervového systému a kromě toho podporují organismus matky. Kyselina listová se navíc podílí na vývoji tkání matky, udržování její psychické kondice během těhotenství a je také životně důležitá pro rozvoj nervového systému embrya.

Detail produktu

Komentáře