Dotaz

Dobrý den,

ráda bych slyšela Váš názor ohledně mé diagnózy. Před měsícem se mi stalo že se mi začala šíleně motat hlava a zalehlo mi ucho, nemohla jsem sama ani jít, myslela jsem si že nízký tlak tak jsem si lehla na zem a zvedla nohy ale to se mi udělalo ještě hůř začala jsem okamžitě zvracet, Tak jsem jela k praktické doktorce ta mě prohlídla a následně poslala na naurologii. Paní doktorka mě vyšetřilam neposlouchala mě cela levá půlka těla, a následně mě doktorka poslala na magnetickou rezonanci. Výsledky dopadly asi nejhůř jak jsem vůbec mohla čekat, na mozku mi našli mapovité okrsky v bílé hmotě levého periforálního laloku při trigonu postranní komory rozsahu 17x11x8mm a ještě něco na krční páteři. Ihned mi byl nasazen kortikoid solu-medrol celkem 3g s tím že mám na 95% roztroušenou sklerózu ale že musím ještě na lumbální punkni. Výsledky na roztroušenou sklérózu se nepotvrdily testy negativní. Následně mi byla diagnostivána vestibulární neuronitida, po podání kortikoidů se vše upravilo akorát stále špatně slyším na ucho jako bych měla stále špunt v uchu. Na ušním jsem byla vyšetřena stím že je vše v pořádku a že neví proč na to ucho neslyším tak jsem byla odkázána znovu na neurologii, paní doktorka na neurologii mi řekla že lěčit mi neslyšící ucho neni v její kompetenci. Následně dva týdny po tom mi začalo šíleněně bolet pravé oko, šílený tlak, zhoršené videní tak jsem běžela na oční a tam mi zjistili incipientní retrobulbární neurotis, lékař mě poslal domů stím že jsem po léčbě kortikoidama tak že mi teď na to nemůže nic dát a za dva týdny mám přijít na vyšetření zorného pole zda se to zlapčí nebo naopak ne. Chtěla bych slyšet Váš názor na léčbu po případě jak se mám s touto diagnózou vypořádat buď nějaké bylinky, změna stravy, životního stylu nebo já už nevím marodím teď už měsíc a asi ještě nějakou dobu budu, jsem stále hodně unavená, bez nálady a myslím že mi to trochu zasáhlo i psychicky, mám problémy se spaním a každý den čekám s čím se zase probudím a co mi zase bude. Děkuji za Vaši odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

stav, do kterého jste se dostala, má někde začátek. Něco tomu předcházelo, pravděpodobně větší stresové období, nezpracované negativní emoce…To se střádá a projeví na těle fyzicky. Tělo vysílá signály, jenže možná jste jim nerozuměla nebo je nechtěla vidět. A tak vás tělo zastavilo, abyste měla čas se nad tím zamyslet a přehodnotit svůj život, něco změnit, protože je jisté, že něco jste dělala špatně.

Zánět (i ten vestibulárního nervu) vždy ukazuje na něco horkého v nás, potlačenou agresi, nervy ukazují na špatné vnímání. Podívejte se diagnostiku.

Vaše potíže souvisí s překyselením (nespokojenost), a nedostatkem vitamínu, minerálů a stopových prvků. Uši jsou kontrolkou ledvin, tedy našich vztahů a problémy s očima jsou kontrolkou oslabení jater.

Celé vaše tělo se může přetrhnout, aby vy jste něco pochopila a změnila, ale vy se bráníte, nechcete to vnímat správně, odmítáte to slyšet, vidět. 

Jste člověk energie 7 Kovu, tedy tuhá, uzavřená energie, která si v sobě ukládá křivdy a ublížení a nechce je pustit. Vaším životním úkolem je učit se odpouštět, otevřít se a mluvit, o tom co cítíte. Vše zesiluje plná rovina empatie a prázdná rovina senzitivity, dvě izolované 1 a izolovaná 7.

Vy jste člověk opravdu velmi citlivý, zranitelný, velmi silně vnímáte pocity druhých lidí, ale vůbec o tom neumíte mluvit, všechno držíte v sobě. Je potřeba učit se vypustit to, co bylo, odpouštět a otevřít se, učit se mluvit o tom, co vás štve, trápí, zraňuje.

Podívejte se v Akademii celostního zdraví na kurz Odpustit je láska, je pro váš prvek.

Máte převahu mužské energie, podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska a učte se změkčovat své postoje, protože vaše potíže určitě souvisí se vztahy.  

V této fázi bych vám doporučila Liquid Chlorophyl – 3 x 1 lžičku do sklenice vody a vypít na lačno, neutralizuje a čistí + Stress management – 1-1-1 po jídle, přečtěte si o jeho účincích a vlivu na nervovou činnost.

Strong Boness – vápník+hořčík v ideálním poměru a chelátově vazbě -2-2-2 + Noni – na rozvolnění a harmonizaci psychiky 3 lžíce denně + Mega Q protect -1-1-1 silný antioxidant, obsahuje ginko, zlepšuje prokrvení -1-1-1. 

Jako člen Calivity máte možnost bezplatně konzultovat uzdravování s lékařkou calivity. 

Vše nakoupíte v eshopu empatia.

Upravte stravu nejlépe podle vaší krevní skupiny, je potřeba vyloučit cukr, sladkosti, bílou mouku a výrobky z ní, mléčné výrobky, (ponechat jen zakysané, kozí).

Podívejte se na zásady zdravého stravování.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?