Dotaz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,

léčím se s vysokým tlakem, jsem po operaci dělohy, nemám ji a ani vejcovody, léčím se s štítnou žlázou, mám tu po které je tendence přibírat, beru léky na prechod Ladybon, dokáže me ledacos rozhodit, asi moc přemýšlím, vylitne mi pak i tlak, nám strach obavy o sebe o své blízké, ale teď hlavně o sebe, jsem z toho peknee zoufalá, trápím se tím, hlavně z toho tlaku, jsem vylekaná, doma je vše v pořádku, manžel mě drží nad vodou, moc o sobě přemýšlím, trápí mě to potřebuji se dostat do pohody a precvaknout si to tam nahoře v hlavě,ale nevím jak, snažím se moc, teď jsem objevila vaše stránky, jsou moc prima pořád v nich čtu, mám výčitky, že jsem tlustá, nekdy se sobě vůbec nelíbim, radši jsem pořád doma, chodím do práce, koníčka žádného nemám, jediné co chodíme s manželem na procházky s naším pejskem, a je to moc fajn, nevím jak se mám nasměrovat, vím, že když uzdravim hlavu, tak bude dobře, ale jak se to dělá, ten tlak mě strašně straší, mám strach si dát i sklenku vína, aby mi zase nestoupl, děkuji moc

Odpověď

Dobrý den,

váš problém pramení z toho, že se snažíte postarat o rodinu (máte rodinnou karmu – číslo 6), která je vám nade vše, ale pro sebe neděláte nic. Číslo 6 je současně číslo, které vám dává nízké sebevědomí a strach ze samoty a ztráty blízkých – tak se snažíte a děláte a děláte pro všechny všechno. Umíte si představit zůstat sama? Vím, že asi ne, je to pro vás traumatická představa, ale je třeba začít dělat něco sama pro sebe, jinak před tento úkol budete postavena důrazněji než jen tím, že máte zdravotní problémy, to nestraším samozřejmě, jen chci podotknout, že z nějakého důvodu sem přicházíme, něco máme pochopit a v něčem se změnit. A vy se máte učit být sama, dělat si radost, přestat být závislá na rodině, a přestat tlačit na to, aby v rodině bylo všechno, jak má být. Máte rovinu dovednosti s vícečetnými čtyřkami, která vám dává krásný způsob, jak ventilovat napětí v hlavě: sexem, milováním, potřebujete fyzický sex jako způsob ventilace energie z vaší hlavy. Možná ale tuto energii používáte na neustálou péči o domácnost, jak co má být kde, kdo má jak uklízet, co jak je v pořádku, a kde jsou brambory v řádku 🙂 A to vás odvrací od sebe, nemáte čas na sebe, když se věnujete druhým, co dělají a nedělají, a máte z toho vysoký tlak.

Vy tuto energii dovednosti potřebujete ventilovat do sexu a do fyzických aktivit pro sebe – procházky jsou super, chce to víc aktivity, jste mladá, přidejte víc aktivit, rozhýbejte své tělo, stagnace fyzického těla vede ke stagnaci štítné žlázy, která málo pracuje a vy tloustnete. Vše se vším souvisí…

Vstupte do nyní otevřeného kurzu Tolerovat je láska, kde začnete s přeměnou sebe, naučíte se tam technikám, jak uvolnit myšlenky, naučíte se o sebe starat, zdravě stravovat, prostě se začnete dívat na život, nemoci, vztahy úplně jinak…

Pokud je pro vás kurz moc, kupte si knížku Základy celostního zdraví, nebo si kupte ebooky Harmonické vztahy podle Astrologie devíti planet (o sobě a vztazích s druhými lidmi) a Zdraví těla a mysli podle A9P (o tom, jak se starat o své tělo a mysl podle cyklů roku). Kurz pro váš prvek 8 Zemi je Přijímat je láska, ale ten bude otevřený až v létě, tak sledujte maily a pak naskočte. Tam se řeší základní váš životní úkol – smířit se se svými stinnými stránkami, abyste mohla plně rozvinout svůj potenciál a své dary.

Vysoký krevní tlak máte od přetížené lymfy z důvodu hormonální nevyrovnanosti – děloha, vaječníky, štítná žláza, jste ukázkový příklad všech potíží, které patří do vašeho prvku Země a které se řeší právě v Přijímat je láska… Nebojte se, ale pokud se rozhodnete pro změnu, dokážete to klubíčko rozmotat, jen to nebude hned.

Protože období lymfy je právě v létě s kurzem Přijímat, tak není vhodné teď lymfu čistit. Doporučený postup by byl očistit si játra a vstoupit do Tolerovat. Játra vás pomohou zklidnit, dají vám sílu. Následně přijde období srdce a tenkého střeva a Radovat se je láska, což potřebujete vyřešit, a teprve poté byste v létě vyřešila příčinu – hormony a lymfu.

Podívejte se na energetickou růžici, jak vše běží během roku.

Doporučuji pro tělo:

Silymarin Plus 2 po obědě a 2 před spaním + Super Soya Lecitin 2-2 společně se Silymarinem + Organic Noni 3 polévkové lžíce na zklidnění psychiky a harmonizaci srdce, tlaku, podpoře štítné žlázy. Takto 3 měsíce do května, pak se domluvíme, co dál na podporu srdce podle vašeho stavu.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Začněte se stravovat podle své krevní skupiny, vyřaďte mínusové potraviny, zabiják je pro vás cukr, sladkosti, bílá mouka a mléčné výrobky, teď v období jater se řiďte stravou podle očisty jater.

Vím, že je pro vás největší problém ZAČÍT. Udělejte první krok, povedeme vás…

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře