Dotaz

Dobrý den ,

Máme v rodině zvětšenou slezinu. Z tátovo strany , začlo to od jeho maminky v roce 1915 kdy se narodila se v většinou slezinou.Takže běží už 4 generace . Kdy jedinym řešením obtíží poruchy krvetvorby je splenektomie.

Chtěla bych pomocí své dceři , která toto onemocnění zdědila po mě , a já zase po tatovi. Plánuje se operace až skončí puberta. Letos ji bude 11 let. Takže cca za 1 až 2 roky . Já už slezinu nemám , ani žlučník. Ten se taky odstraňuje , protože špatnou slezinou se vytváří žlučníkové kameny nebo písek.

Jde mi o to zachovat slezinu co nejdéle a onemocnění vyléčit. Prý to dle lékařů není možné . Pokud bysme se operaci nevyhli , tak co dělat dál.

Děkuji mnohokrát za odpověď

S přátelským pozdravem Jarka Jungová

Odpověď

Dobrý den,

tady je dotaz a má odpověď, jak se postavit k tomu, když se o slezinu přijde. To ale zatím pro vaši dceru není důležité…

V každém případě by bylo dobré rozklíčovat rodinnou karmu, kterou si nesete. U vás a dcery vidím karmu emocí, vy máte dvě sedmičky a dcera jednu, ale izolovanou – přečtěte si o sedmičkách. Kromě toho si nesete silnou mužskou energii – vy máte plnou rovinu myšlení, odhodlání a pochopení, vaše dcera plnou rovinu myšlení s vícečetnými dvojkami a trojkami – o plných rovinách tady. Rodinná karma znamená, že si předáváte jisté vzorce chování, vaši rodiče vám, vy svým dětem, a nevyřešení těchto vzorců se odráží na těle jako nemoci. Je velmi důležité pro vás i pro vaši dceru, abyste začala tuto rodinnou karmu rozplétat, aby ji nemusela rozplétat vaše dcera, tím jediným jí můžete pomoci, aby třeba o slezinu nemusela přijít. Vaší změnou se změní i její chování a přestane používat stejné rodinné vzorce zcela přirozeně, ještě je čas…

Vy jste neskutečně silná energie nejen díky energii plných mužských rovin, ale i díky energii 9 Ohně a krevní skupiny O. Duchovní poselství problémů se slezinou najdete tady, jde především o vaší sílu ovlivňovat druhé, tlačit na ně podle sebe, vysvětlovat, argumentovat, kritizovat. Měkkost sleziny odráží měkkost našeho jednání, u žen především žití ženské pasivní role, měkké netlačící náruče, plynoucí vody, která netlačí vodu proti toku řeky, ale plyne s ní. Protože vše nejde tak, jak chcete, tak tlačíte, vnitřně se trápíte, zlobíte se, nesprávně ventilujete své emoce – tlakem na změnu druhých.

Doporučuji se zaměřit na sebe, pochopit ženskou energii a nastoupit změnu v žití ženské síly, svou sílu, kterou máte, použít na změnu sebe a najít ženské způsoby, jak tuto silnou energii žít pro sebe, pro naplnění sebe, pro žití ženské síly. Nechat mužům jejich aktivitu, užívat si ženskou pasivitu.

Podívejte se na základy pasivního vědomého ženství do kurzu Žena je láska zdarma, projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU. Tady si přečtěte články o pasivních bohyních, kde vysvětluju ženskou pasivitu jako magnetismus pro mužskou sílu.

Program pro váš prvek Oheň je Radovat se je láska, projděte si videy zdarma a vstupte do členské sekce.

Věnujte se čistotě svého lymfatického systému, protože je plný, bez sleziny nedochází k filtraci. Přečtěte si o očistě lymfy a z toho vám doporučuji v podstatě trvale užívat toto:

Ocean 3 polévkové lžíce + Immunaid 3×2 + Nordic Pure Omega 3 čajové lžičky + popíjet Liquid Chlorophyll

Je třeba velmi čistě se stravovat – tady jsou zásady zdravého stravování, vyřaďte mínusové potraviny podle vaší krevní skupiny.

Prostě začněte. Zdraví našich dětí se odvíjí od toho, jak žijeme my sami, jak je inspirujeme, jak jim ukazujeme svou změnu, svou péči o tělo a zdraví.

Vaší dceři doporučuji užívat Organic Noni 6 polévkových lžic, dokáže přivést tělo zpět ke svých samoléčebným schopnostem, pomůže jí ventilovat uzavřené emoce, kterých je plná. Stravu podle její krevní skupiny, rozhodně vyřadit cukr a sladkosti, bílou mouku, mléčné výrobky.

Vše si můžete objednat přes můj shop přes tento link, tím se stanete členem skupiny lidí, kteří se o sebe starají přírodně, dostanete se do uzavřených skupiny pouze pro naše členy, získáte mou další podporu a pomoc na vaší cestě.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře