Dotaz

Dobrý den, prosím o radu,

od dětství jsem mívala časté rýmy, v roce 2018 mně po přestěhování se zalehlo pravé ucho, občas bolí kolem ucha a za uchem, občas i dutiny, nepříjemná je stékající rýma převážně večer do krku, pravidelně se objevuje i velká akutní rýma, už jsem byla všemožně u lékařů i léčitelů, nejím laktózu, schází mně laktáza ferment, chléb si peču bezlepkový, jím hlavně ryby, rýži, brambor. Stav se zhoršil poté, co rok odcházela matka při mrtvici, sama se zajímám léta o celostní medicínu, brala jsem i homeopatika, informační léky, piju byliny, teď se léčím s Tea free oilem a s kurkumou. Uz jsem dělala a dělám všemožné. Nikdy mně lékaři nic nezjistili a poradili pouze mořskou vodu a zvlhčovat vzduch, občas mám i bolestí hlavy, žlučníku a zažívání.. taky i zde mně nikdy nic nezjistili.
Po dobu 2 let už tedy takto trpím, hlavně ta zadní rýma v odpoledních a večerních hodinách.
Můžete mně, prosím, poradit?
Děkuji…s láskou Zlata.

Odpověď

Dobrý den,

vaše potíže souvisí s neodpuštěným dětstvím, prožila jste ho dost obtížně a velmi hluboce vás zasáhlo. Jenže jste velmi silná energie v podstatě pouze mužská, takže jste měla problém ustupovat, naslouchat, smířit se, tlačila jste na svou pravdu a svůj pohled na problém, možná to děláte doteď, když máte potíže se žlučníkem. Žlučník je orgán agresivity, zlosti a nespokojenosti, bolest hlavy ukazuje na přílišné mužské přemýšlení. Máte pouze dvě plné roviny – odhodlání s vícečetnými pětkami a rovinu dovednosti, navíc jste silná energie 9 Ohně.

Všechno ukazuje na cestu: změkčovat, změkčovat, změkčovat, odpouštět, naslouchat, ustupovat, být laskavá a tolerantní. Přečtěte si článek Buďme prostě láskou

Na změkčování a rozmotání klubka problémů, na důkladné vyčištění dutin, zbavení se rýmy v hlavě, funguje Noni (3 polévkové lžíce denně dlouhodobě, než vše z vás vyjde, buďte připravena na velkou očistu!). K tomu si přidejte vysoké dávky přírodního vitamínu C, který rozpouští vše zatuhlé 2-2-2 a popíjejte Liquid Chlorophyll (3 lžíce do 2 litrů vody a popíjet přes den), vyčistí a odkyselí tělo + Nopalin 2-2-2 před jídlem na očistu žlučníku a spravení trávení žlučníku.

Vše si pořídíte v empatia shopu 

Podívejte se na stravu podle své krevní skupiny, je třeba vyřadit všechny mléčné výrobky, zahleňují, a sladkosti, které překyselují. Podívejte se na odkyselení organismu, je pro vás důležité.

Doporučuji vstoupit do kurzu Tolerovat je láska, je právě otevřený, je to kurz na zpracování ega, zlosti, nespokojenosti, mužské energie a na uzdravení našeho žlučníku a jater. Po něm přirozeně přejdete k pochopení a řešení svého základního životního úkolu jako 9 Ohně – učit se radovat a být šťastná tady a teď – do kurzu Radovat se je láska.

Vše půjde, žádný strach, chce to vzít celostně a řešit hlavně od sebe.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

  • Do našeho e-shopu

    Noni Liquid: Komplexní produkt z přírody
    Noni Liquid: Komplexní produkt z přírody

    Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

    Detail produktu

Komentáře